Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.99 PLN
advantage
Wysyłka w 24h
advantage
Darmowa dostawa od 199 zł
advantage
30 dni na zwrot

Nazwa zestawu: "NIEBIESKA SOWA"

Wymiary obrazu: 30cm x 40cm (nadruk około 24cm x 34cm)

Obraz wypełniany częściowo - koralikami o różnym kształcie i wielkości

Kompletny zestaw do samodzielnego układania mozaiki. Zawiera wszystkie elementy niezbędne do samodzielnego wyklejenia obrazu.

Haft diamentowy zestaw to kompletne zestawienie wszystkich narzędzi oraz przyborów, dzięki którym może powstać niesamowite dzieło sztuki, przygotowane w całości samodzielnie. Zwierzęta to świetny motyw wykorzystywany w trakcie tworzenia własnego dzieła sztuki, również w przypadku zabawy z dziećmi. Warto jednak pamiętać, że w takim wypadku konieczna jest stała kontrola dorosłej osoby.

Obraz - haft diamentowy do samodzielnego wyklejania

Bogactwo kolorów oraz idealna wyrazistość kształtów to jedne z najważniejszych zalet tego haftu diamentowego. Sowa została wyposażona w szereg różnokolorowych diamencików, dzięki którym możliwe jest stworzenie jeszcze pełniejszego i bardziej zachwycającego pióropusza.

Dzieło sztuki tworzone w wyjątkowo prosty sposób? To właśnie haft diamentowy. Zwierzęta to jeden z najpopularniejszych wzorów, jeśli chodzi o wykonywanie obrazów tą techniką. Sposób wykonywania wzoru przedstawiony powyżej idealnie sprawdza się także w przypadku tematyki zwierzęcej.

Oferowany Zestaw haftu diamentowego Sowa zawiera:

 1. Płótno ze szczegółowym, nadrukowanym wzorem i warstwą klejącą, na której przyklejamy diamenciki.
 2. Woreczki z ponumerowanymi diamencikami i odpowiednimi symbolami ułatwiającymi ich przyporządkowanie do wzoru.
 3. Aplikator do nakładania diamencików, specjalny plastikowy pojemnik do przechowywania diamencików oraz suchy klej.
 4. Zestaw zawiera również indeks diamencików i instrukcję ich rozmieszczenia.

W przypadku dzieci zaleca się nadzór dorosłego ze względu na małe elementy wchodzące w skład zestawu.

Przykładowy sposób wykonania obrazu - haftu diamentowego:

 1. Przygotuj Miejsce Pracy:
  Otwórz opakowanie, sprawdź czy zawiera wszystkie narzędzia oraz czy kolory kryształków są odpowiednie do obrazu znajdującego się na płótnie.
 2. Przygotowanie Płótna:
  Płótno jest pokryte warstwą kleju, który zachowuje swoje właściwości klejące dzięki przezroczystej folii. Delikatnie odsłoń część folii ochronnej, aby powierzchnia płótna stała się lepka.
 3. Zaplanuj Proces Wyklejania:
  Znajdź na odkrytej części płótna symbole i odpowiadające im numery kryształków. Otwórz torebkę z tymi kryształkami i wysyp je do zawartego plastikowego pojemnika na kryształki.
 4. Przygotuj Aplikator do Pracy:
  Weź plastikowy aplikator i zanurz w kleju żelowym (poduszce żelowej). Na końcówce aplikatora pozostanie klej, do którego kryształek powinien się lepić.
 5. Rozpocznij Proces Wyklejania:
  Przenieś kryształek w odpowiednie do koloru miejsce na płótnie. Powtarzaj dla kolejnych kryształków. Przy pomocy aplikatora proces staje się dużo łatwiejszy i szybszy.
 6. Rada odnośnie Wyklejania
  Nie zdejmuj folii ochronnej od razu. Wystarczy odsłonić niewielki fragment, który na pewno zdążysz wypełnić w ciągu jednej sesji i pracować z nim.
Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...