Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.99 PLN
advantage
Wysyłka w 24h
advantage
Darmowa dostawa 199 zł
advantage
30 dni na zwrot

Kompletny zestaw do samodzielnego układania mozaiki. Zawiera wszystkie elementy niezbędne do samodzielnego wyklejenia obrazu.

 • Wymiary obrazu: 100cm x 50cm (nadruk około 95cm x 45cm)
 • Pełny haft: ponad 45 tys. elementów
 • Diamenciki: okrągłe
 • Obrazy posiadamy na stanie. Dostawa z POLSKI

Haft diamentowy - krajobraz wiosennej polany

Piękne widoki potrafią niesamowicie wpłynąć na wyobraźnię. Dzieje się tak w szczególności wtedy, kiedy przedstawiają wspaniałe, wielobarwne krajobrazy - tak jak proponowany przez nas zestaw do haftu diamentowego. Dzięki niemu można ułożyć  z kolorowych kryształków piękną wiosenną polanę, którą następnie jako obrazek warto zawiesić na ścianie, aby móc się zachwycać przepięknym widokiem. Sama grafika ma bardzo dynamiczny charakter nie tylko pod względem kolorów, których jest na niej mnóstwo, ale także ze względu na odbywający się na niej pewnego rodzaju ruch. Na obrazie widnieje wiele zwierząt, które w różny sposób się poruszają.

 

Haft diamentowy - widok, który warto mieć w domu

Opinie osób, które zdecydowały się na zakup tego zestawu do haftu diamentowego z naszego sklepu, są bardzo zadowolone. Chwalą wysoką jakość wykonania i przystępną cenę, a także szybką realizację zamówienia. Jeśli więc jesteś fanem lub fanką pięknych krajobrazów, to ten komplet stanowi idealną propozycję dla Ciebie.

Oferowany Zestaw Zawiera:

 1. Płótno ze szczegółowym, nadrukowanym wzorem i warstwą klejącą, na której przyklejamy diamenciki.
 2. Woreczki z ponumerowanymi diamencikami i odpowiednimi symbolami ułatwiającymi ich przyporządkowanie do wzoru.
 3. Aplikator do nakładania diamencików, specjalny plastikowy pojemnik do przechowywania diamencików oraz suchy klej.
 4. Zestaw zawiera również indeks diamencików i instrukcję ich rozmieszczenia.

W przypadku dzieci zaleca się nadzór dorosłego ze względu na małe elementy wchodzące w skład zestawu.

Przykładowy sposób wykonania:

 1. Przygotuj Miejsce Pracy:
  Otwórz opakowanie, sprawdź czy zawiera wszystkie narzędzia oraz czy kolory kryształków są odpowiednie do obrazu znajdującego się na płótnie.
 2. Przygotowanie Płótna:
  Płótno jest pokryte warstwą kleju, który zachowuje swoje właściwości klejące dzięki przezroczystej folii. Delikatnie odsłoń część folii ochronnej, aby powierzchnia płótna stała się lepka.
 3. Zaplanuj Proces Wyklejania:
  Znajdź na odkrytej części płótna symbole i odpowiadające im numery kryształków. Otwórz torebkę z tymi kryształkami i wysyp je do zawartego plastikowego pojemnika na kryształki.
 4. Przygotuj Aplikator do Pracy:
  Weź plastikowy aplikator i zanurz w kleju żelowym (poduszce żelowej). Na końcówce aplikatora pozostanie klej, do którego kryształek powinien się lepić.
 5. Rozpocznij Proces Wyklejania:
  Przenieś kryształek w odpowiednie do koloru miejsce na płótnie. Powtarzaj dla kolejnych kryształków. Przy pomocy aplikatora proces staje się dużo łatwiejszy i szybszy.
 6. Rada odnośnie Wyklejania
  Nie zdejmuj folii ochronnej od razu. Wystarczy odsłonić niewielki fragment, który na pewno zdążysz wypełnić w ciągu jednej sesji i pracować z nim.
Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...