Wczytuję dane...
Wysyłka od: 10.99 PLN
advantage
Wysyłka w 24h
advantage
Darmowa dostawa 199 zł
advantage
30 dni na zwrot

Nazwa zestawu: "LEŚNY WODOSPAD"

Wymiary obrazu: 55cm x 75cm (nadruk około 50cm x 70cm)

Pełny haft: ponad 45 tys. elementów

Diamenciki: okrągłe

Haft diamentowy — Leśny wodospad 55 × 75 cm

Krajobrazy są bardzo ciekawym motywem, który uwiecznić można w kreatywny sposób – zwłaszcza, jeśli wykonujemy dzieło techniką haftu diamentowego. Obraz stworzony tą metodą staje się dużo bardziej przestrzenny i odbija światło w nieoczywisty sposób. „Leśny wodospad” to piękna grafika przedstawiająca urzekający widok natury pełen spokoju i przywołujący same pozytywne skojarzenia – co potwierdzają klienci naszego klepu w swoich opiniach.

 

Obraz – wodospad, las i niezwykły nastrój

Obraz 55 x 75 cm ma całkiem spory rozmiar, dzięki czemu pozwala na uchwycenie dość dużego kadru – to ważne w przypadku krajobrazów. Utrzymany jest w ciepłych kolorach kojarzących się z naturą pod koniec lata – zabarwiona złotem zieleń, brązy i szarości. Wykorzystanie haftu diamentowego do stworzenia tej grafiki pozwoli na osiągnięcie niezwykłego efektu – wodospad i strumień rzeczywiście będą lśnić, ponieważ poszczególne diamenciki odbijają światło. To doda realizmu obrazowi, a także podkreśli nastrój spokoju i odpoczynku.

 

Zestaw do haftu diamentowego – krajobraz z wodospadem

Oferowany w naszym sklepie zestaw jest kompletny – to oznacza, że w cenie produktu uwzględnione są wszystkie narzędzia i diamenciki potrzebne do wykonania obrazu. Jego rozmiar sprawia, że proces twórczy zajmie na pewno sporo czasu – jednak krajobraz, który otrzymamy po skończeniu pracy, jest tego wart. Gotowy haft z pewnością stanie się wspaniałą ozdobą każdego salonu czy innego pomieszczenia w domu, a także sprawdzi się jako uniwersalny prezent.

Kompletny zestaw do samodzielnego układania mozaiki. Zawiera wszystkie elementy niezbędne do samodzielnego wyklejenia obrazu.

Oferowany Zestaw Zawiera:

 1. Płótno ze szczegółowym, nadrukowanym wzorem i warstwą klejącą, na której przyklejamy diamenciki.
 2. Woreczki z ponumerowanymi diamencikami i odpowiednimi symbolami ułatwiającymi ich przyporządkowanie do wzoru.
 3. Aplikator do nakładania diamencików, specjalny plastikowy pojemnik do przechowywania diamencików oraz suchy klej.
 4. Zestaw zawiera również indeks diamencików i instrukcję ich rozmieszczenia.

W przypadku dzieci zaleca się nadzór dorosłego ze względu na małe elementy wchodzące w skład zestawu.

Przykładowy sposób wykonania:

 1. Przygotuj Miejsce Pracy:
  Otwórz opakowanie, sprawdź czy zawiera wszystkie narzędzia oraz czy kolory kryształków są odpowiednie do obrazu znajdującego się na płótnie.
 2. Przygotowanie Płótna:
  Płótno jest pokryte warstwą kleju, który zachowuje swoje właściwości klejące dzięki przezroczystej folii. Delikatnie odsłoń część folii ochronnej, aby powierzchnia płótna stała się lepka.
 3. Zaplanuj Proces Wyklejania:
  Znajdź na odkrytej części płótna symbole i odpowiadające im numery kryształków. Otwórz torebkę z tymi kryształkami i wysyp je do zawartego plastikowego pojemnika na kryształki.
 4. Przygotuj Aplikator do Pracy:
  Weź plastikowy aplikator i zanurz w kleju żelowym (poduszce żelowej). Na końcówce aplikatora pozostanie klej, do którego kryształek powinien się lepić.
 5. Rozpocznij Proces Wyklejania:
  Przenieś kryształek w odpowiednie do koloru miejsce na płótnie. Powtarzaj dla kolejnych kryształków. Przy pomocy aplikatora proces staje się dużo łatwiejszy i szybszy.
 6. Rada odnośnie Wyklejania
  Nie zdejmuj folii ochronnej od razu. Wystarczy odsłonić niewielki fragment, który na pewno zdążysz wypełnić w ciągu jednej sesji i pracować z nim.

Szablony produktu

 • EAN: 

  5903766469485

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...