Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.99 PLN
advantage
Wysyłka w 24h
advantage
Darmowa dostawa 199 zł
advantage
30 dni na zwrot
 • Wymiary obrazu: 40cm x 50cm (nadruk około 35cm x 45cm)
 • Pełny haft: ponad 19 tys. elementów
 • Diamenciki: okrągłe
 • Obrazy posiadamy na stanie. Dostawa z POLSKI

Kompletny zestaw do samodzielnego układania mozaiki. Zawiera wszystkie elementy niezbędne do samodzielnego wyklejenia obrazu.

Haft diamentowy - obraz

Oferowany przez nasz sklep haft diamentowy zestaw baletnica cieszy się niezwykle pozytywnymi opiniami wśród naszych zadowolonych klientów! Na obrazie znajduje się sylwetka baletnicy, która wykonuje figurę akrobatyczną. Ubrana jest w śnieżnobiałą sukienkę, a na jej końcach znajdują się różnorodne kwiaty o wielu barwach, takich jak róż, żółty, niebieski, czerwień czy fiolet. Całość posiada niezwykły klimat, elegancja tancerki zachwyci niejedną osobę. Tło haftu przechodzi od jasnych barw na górze, po ciemniejsze na dole. Punktem centralnym jest baletnica, która przywodzi na myśl delikatność, klasę i wdzięk.

Obraz baletnicy to doskonała propozycja dla dziewczynek, ale także dla wszystkich dorosłych, którzy chcą stworzyć subtelny obraz. Wzór z tancerką utrzymany jest w ruchu, przez co ma się wrażenie, że ta wykonuje skok. Suknia układa się we wzór promieni, które łączą się z płatkami kwiatów. Układanie zakupionego wzoru jest niezwykle proste i intuicyjne - wyklejanie obrazu diamentami odbywa się według wzoru otrzymanego w zestawie, dzięki temu, wiadome jest, jakie kolory diamentów powinny znajdować się w poszczególnych miejscach. Z całą pewnością układanie haftu diamentowego będzie znakomitą rozrywką oraz relaksującym zajęciem zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci! Haft diamentowy baletnica oferowany przez nasz sklep daje każdemu bezcenną możliwość stworzenia pięknego arcydzieła przy pomocy kolorowych diamencików mieniących się milionami barw!

Oferowany Zestaw Zawiera:

 1. Płótno ze szczegółowym, nadrukowanym wzorem i warstwą klejącą, na której przyklejamy diamenciki.
 2. Woreczki z ponumerowanymi diamencikami i odpowiednimi symbolami ułatwiającymi ich przyporządkowanie do wzoru.
 3. Aplikator do nakładania diamencików, specjalny plastikowy pojemnik do przechowywania diamencików oraz suchy klej.
 4. Zestaw zawiera również indeks diamencików i instrukcję ich rozmieszczenia.

W przypadku dzieci zaleca się nadzór dorosłego ze względu na małe elementy wchodzące w skład zestawu.

Przykładowy sposób wykonania:

 1. Przygotuj Miejsce Pracy:
  Otwórz opakowanie, sprawdź czy zawiera wszystkie narzędzia oraz czy kolory kryształków są odpowiednie do obrazu znajdującego się na płótnie.
 2. Przygotowanie Płótna:
  Płótno jest pokryte warstwą kleju, który zachowuje swoje właściwości klejące dzięki przezroczystej folii. Delikatnie odsłoń część folii ochronnej, aby powierzchnia płótna stała się lepka.
 3. Zaplanuj Proces Wyklejania:
  Znajdź na odkrytej części płótna symbole i odpowiadające im numery kryształków. Otwórz torebkę z tymi kryształkami i wysyp je do zawartego plastikowego pojemnika na kryształki.
 4. Przygotuj Aplikator do Pracy:
  Weź plastikowy aplikator i zanurz w kleju żelowym (poduszce żelowej). Na końcówce aplikatora pozostanie klej, do którego kryształek powinien się lepić.
 5. Rozpocznij Proces Wyklejania:
  Przenieś kryształek w odpowiednie do koloru miejsce na płótnie. Powtarzaj dla kolejnych kryształków. Przy pomocy aplikatora proces staje się dużo łatwiejszy i szybszy.
 6. Rada odnośnie Wyklejania
  Nie zdejmuj folii ochronnej od razu. Wystarczy odsłonić niewielki fragment, który na pewno zdążysz wypełnić w ciągu jednej sesji i pracować z nim.
Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...