Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.99 PLN
advantage
Wysyłka w 24h
advantage
Darmowa dostawa 199 zł
advantage
30 dni na zwrot

Kompletny zestaw do samodzielnego układania mozaiki. Zawiera wszystkie elementy niezbędne do samodzielnego wyklejenia obrazu.

 • Wymiary obrazu: 45cm x 55 cm (nadruk około 40cm x 50cm)
 • Pełny haft: ponad 20 tys. elementów
 • Diamenciki: kwadratowe
 • Obrazy posiadamy na stanie. Dostawa z POLSKI

Diamond painting „Żaglowiec”

Morska otchłań potrafi być niesamowicie hipnotyzująca i wciągająca - doskonale wiedzą o tym fani żeglarstwa. Przemierzanie bezkresu oceanów w myślach z pewnością ułatwi wyjątkowy obraz przedstawiający majestatyczny statek, który brnie dumnie przed siebie, przecinając kolejne fale - dokładnie taki, jaki przedstawia nasz zestaw do haftu diamentowego z żaglowcem.

Na grafice dominują odcienie niebieskiego - błękit nieba i granat wody poprzecinane zostały bielą chmur oraz morskiej piany. Białe są również żagle statku, na które padają promienie słoneczne, sprawiając, że część z nich jest zacienionych. Żaglowiec ma bardzo duże rozmiary, a wręcz sprawia wrażenie potężnego. Wyraźnie widać brązowe drewno, z którego zrobione zostały burty i pokład, a także maszty.

Haft diamentowy 45×55 cm „Żaglowiec”

Warto również zwrócić uwagę na tło - w oddali widać bowiem statek płynący w innym kierunku niż ten, który mamy na innym planie, a także krążące dookoła statku ptaki - białe mewy, będące symbolem morza. Całość obrazu prezentuje się fantastycznie i będzie wspaniale urozmaicać wnętrze, w którym zostanie zawieszony.

Haft diamentowy z żaglowcem ma bardzo pozytywne opinie od osób, które już nabyły zestaw i do tego jest dostępny na naszej stronie w atrakcyjnej cenie. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do składania zamówień na komplety do haftu diamentowego tego, i wielu innych obrazów.

Oferowany Zestaw Zawiera:

 1. Płótno ze szczegółowym, nadrukowanym wzorem i warstwą klejącą, na której przyklejamy diamenciki.
 2. Woreczki z ponumerowanymi diamencikami i odpowiednimi symbolami ułatwiającymi ich przyporządkowanie do wzoru.
 3. Aplikator do nakładania diamencików, specjalny plastikowy pojemnik do przechowywania diamencików oraz suchy klej.
 4. Zestaw zawiera również indeks diamencików i instrukcję ich rozmieszczenia.

W przypadku dzieci zaleca się nadzór dorosłego ze względu na małe elementy wchodzące w skład zestawu.

Przykładowy sposób wykonania:

 1. Przygotuj Miejsce Pracy:
  Otwórz opakowanie, sprawdź czy zawiera wszystkie narzędzia oraz czy kolory kryształków są odpowiednie do obrazu znajdującego się na płótnie.
 2. Przygotowanie Płótna:
  Płótno jest pokryte warstwą kleju, który zachowuje swoje właściwości klejące dzięki przezroczystej folii. Delikatnie odsłoń część folii ochronnej, aby powierzchnia płótna stała się lepka.
 3. Zaplanuj Proces Wyklejania:
  Znajdź na odkrytej części płótna symbole i odpowiadające im numery kryształków. Otwórz torebkę z tymi kryształkami i wysyp je do zawartego plastikowego pojemnika na kryształki.
 4. Przygotuj Aplikator do Pracy:
  Weź plastikowy aplikator i zanurz w kleju żelowym (poduszce żelowej). Na końcówce aplikatora pozostanie klej, do którego kryształek powinien się lepić.
 5. Rozpocznij Proces Wyklejania:
  Przenieś kryształek w odpowiednie do koloru miejsce na płótnie. Powtarzaj dla kolejnych kryształków. Przy pomocy aplikatora proces staje się dużo łatwiejszy i szybszy.
 6. Rada odnośnie Wyklejania
  Nie zdejmuj folii ochronnej od razu. Wystarczy odsłonić niewielki fragment, który na pewno zdążysz wypełnić w ciągu jednej sesji i pracować z nim.
Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...