Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.99 PLN
advantage
Wysyłka w 24h
advantage
Darmowa dostawa 199 zł
advantage
30 dni na zwrot

Nazwa zestawu: "NIEBIESKIE PAWIE"

Wymiary obrazu: 45cm x 55cm (nadruk około 40cm x 50cm)

Pełny haft: ponad 25 tys. elementów

Diamenciki: kwadratowe

Kompletny zestaw do samodzielnego układania mozaiki. Zawiera wszystkie elementy niezbędne do samodzielnego wyklejenia obrazu.

Kolorowy haft diamentowy – “Niebieskie pawie” 45x55 cm

Haft diamentowy “Niebieskie pawie” to idealna propozycja dla wszystkich miłośników przyrody. Obraz ten utrzymany jest w pięknych, żywych kolorach. Na pierwszym planie ukazane są dwa dostojne ptaki. Tło w całości zakryte jest barwnymi pawimi ogonami. Produkt ten doskonale sprawdza się jako dekoracja wnętrz. Dodaje pomieszczeniom charyzmy, wyrazu i wyjątkowej energii.

Haft diamentowy – pawie z królewskich ogrodów

Prezentowany przez nas haft diamentowy z ptakami cieszy się świetnymi opiniami. Jest on stosunkowo łatwy do wykonania, a po ułożeniu gwarantuje piękny efekt. Obraz ten wypełniony jest energetyzującymi kolorami m.in. pomarańczowym, niebieskim, żółtym i zielonym. Doskonale nadaje się do minimalistycznych wnętrz utrzymanych w stonowanych barwach – pozwala przełamać w nich nudę i dodaje przestrzeni życia. W naszym sklepie internetowym możesz zamówić haft diamentowy z pawiami w bardzo atrakcyjnej cenie. Zapraszamy do zakupów, a w razie pytań zachęcamy do kontaktu.

Oferowany Zestaw Zawiera:

 1. Płótno ze szczegółowym, nadrukowanym wzorem i warstwą klejącą, na której przyklejamy diamenciki.
 2. Woreczki z ponumerowanymi diamencikami i odpowiednimi symbolami ułatwiającymi ich przyporządkowanie do wzoru.
 3. Aplikator do nakładania diamencików, specjalny plastikowy pojemnik do przechowywania diamencików oraz suchy klej.
 4. Zestaw zawiera również indeks diamencików i instrukcję ich rozmieszczenia.

W przypadku dzieci zaleca się nadzór dorosłego ze względu na małe elementy wchodzące w skład zestawu.

Przykładowy sposób wykonania:

 1. Przygotuj Miejsce Pracy:
  Otwórz opakowanie, sprawdź czy zawiera wszystkie narzędzia oraz czy kolory kryształków są odpowiednie do obrazu znajdującego się na płótnie.
 2. Przygotowanie Płótna:
  Płótno jest pokryte warstwą kleju, który zachowuje swoje właściwości klejące dzięki przezroczystej folii. Delikatnie odsłoń część folii ochronnej, aby powierzchnia płótna stała się lepka.
 3. Zaplanuj Proces Wyklejania:
  Znajdź na odkrytej części płótna symbole i odpowiadające im numery kryształków. Otwórz torebkę z tymi kryształkami i wysyp je do zawartego plastikowego pojemnika na kryształki.
 4. Przygotuj Aplikator do Pracy:
  Weź plastikowy aplikator i zanurz w kleju żelowym (poduszce żelowej). Na końcówce aplikatora pozostanie klej, do którego kryształek powinien się lepić.
 5. Rozpocznij Proces Wyklejania:
  Przenieś kryształek w odpowiednie do koloru miejsce na płótnie. Powtarzaj dla kolejnych kryształków. Przy pomocy aplikatora proces staje się dużo łatwiejszy i szybszy.
 6. Rada odnośnie Wyklejania
  Nie zdejmuj folii ochronnej od razu. Wystarczy odsłonić niewielki fragment, który na pewno zdążysz wypełnić w ciągu jednej sesji i pracować z nim.

Szablony produktu

 • EAN: 

  5903933630069

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...