Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.99 PLN
advantage
Wysyłka w 24h
advantage
Darmowa dostawa 199 zł
advantage
30 dni na zwrot

Kompletny zestaw do samodzielnego układania mozaiki. Zawiera wszystkie elementy niezbędne do samodzielnego wyklejenia obrazu.

Nazwa zestawu: "ZAKOCHANA PARA"

Wymiary obrazu: 45cm x 55cm (nadruk około 40cm x 50cm)

Pełny haft: ponad 25 tys. elementów

Diamenciki: kwadratowe

Haft diamentowy 45 × 55 cm „Zakochana para - taniec”

Idealny pomysł na wolne chwile w domowym zaciszu to układanie haftu diamentowego. „Zakochana para - taniec” to niezwykła dekoracja, która przeniesie Cię prosto do miejsca, gdzie kochankowie znajdują wspólny rytm pod dyskotekowymi światłami. Ten kompletny zestaw pozwoli Ci stworzyć niesamowity obraz przedstawiający dwoje bliskich sobie ludzi, tańczących w otoczeniu kolorowych chmur. Wzór jest oryginalny i przyciągający uwagę. Zbliżone twarze zakochanych oraz ciała zastygłe w tanecznej pozie sprawiają wrażenie, jakby za chwilę postaci miały się poruszyć. Produkt jest dobrą propozycją dla par, które szukają pomysłu na randkę w domu.

Komplet składa się z 25 tysięcy elementów. Numerowane pola na płótnie oraz instrukcje krok po kroku sprawiają, że tworzenie jest intuicyjne i przyjemne. Ten produkt to nie tylko piękna ozdoba, ale także sposób na wyrażenie uczucia między parą. Ten obraz łączy romantyczny nastrój z nutką zabawy, dlatego stanowi wspaniałą dekorację do zawieszenia w mieszkaniu. Gotowy produkt będzie przypominał o wartości miłości i chwilach spędzonych razem.

Diamenciki są kwadratowe, dlatego polecamy je osobom doświadczonym w układaniu haftu, ponieważ aplikacja jest odrobinę trudniejsza, niż w przypadku użycia okrągłych kryształków.

„Zakochana para - taniec” - haft diamentowy

Zestaw do diamond paintingu „Zakochana para - taniec” cieszy się dobrymi opiniami ze względu na radość z zabawy, a także wykonanie. Komplet zawiera wysokiej jakości płótno z dokładnymi oznaczeniami obszarów dla diamentów. Paleta kolorystyczna elementów obejmuje różnorodne barwy, aby oddać realistyczny wygląd sceny. Jego cena także jest atrakcyjna, dlatego zdecydowanie warto się nim zainteresować.

Oferowany Zestaw Zawiera:

 1. Płótno ze szczegółowym, nadrukowanym wzorem i warstwą klejącą, na której przyklejamy diamenciki.
 2. Woreczki z ponumerowanymi diamencikami i odpowiednimi symbolami ułatwiającymi ich przyporządkowanie do wzoru.
 3. Aplikator do nakładania diamencików, specjalny plastikowy pojemnik do przechowywania diamencików oraz suchy klej.
 4. Zestaw zawiera również indeks diamencików i instrukcję ich rozmieszczenia.

W przypadku dzieci zaleca się nadzór dorosłego ze względu na małe elementy wchodzące w skład zestawu.

Przykładowy sposób wykonania:

 1. Przygotuj Miejsce Pracy:
  Otwórz opakowanie, sprawdź czy zawiera wszystkie narzędzia oraz czy kolory kryształków są odpowiednie do obrazu znajdującego się na płótnie.
 2. Przygotowanie Płótna:
  Płótno jest pokryte warstwą kleju, który zachowuje swoje właściwości klejące dzięki przezroczystej folii. Delikatnie odsłoń część folii ochronnej, aby powierzchnia płótna stała się lepka.
 3. Zaplanuj Proces Wyklejania:
  Znajdź na odkrytej części płótna symbole i odpowiadające im numery kryształków. Otwórz torebkę z tymi kryształkami i wysyp je do zawartego plastikowego pojemnika na kryształki.
 4. Przygotuj Aplikator do Pracy:
  Weź plastikowy aplikator i zanurz w kleju żelowym (poduszce żelowej). Na końcówce aplikatora pozostanie klej, do którego kryształek powinien się lepić.
 5. Rozpocznij Proces Wyklejania:
  Przenieś kryształek w odpowiednie do koloru miejsce na płótnie. Powtarzaj dla kolejnych kryształków. Przy pomocy aplikatora proces staje się dużo łatwiejszy i szybszy.
 6. Rada odnośnie Wyklejania
  Nie zdejmuj folii ochronnej od razu. Wystarczy odsłonić niewielki fragment, który na pewno zdążysz wypełnić w ciągu jednej sesji i pracować z nim.

Szablony produktu

 • EAN: 

  5903933630014

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...