Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.99 PLN
advantage
Wysyłka w 24h
advantage
Darmowa dostawa od 199 zł
advantage
30 dni na zwrot

Kompletny zestaw do samodzielnego układania mozaiki. Zawiera wszystkie elementy niezbędne do samodzielnego wyklejenia obrazu.

 • Wymiary obrazu: 45cm x 85cm (nadruk około 40cm x 80cm)
 • Pełny haft: ponad 40 tys. elementów
 • Diamenciki: okrągłe
 • Obrazy posiadamy na stanie. Dostawa z POLSKI

Haft diamentowy 45 × 85 – „Mistyczna Indianka”

Haft diamentowy „Mistyczna Indianka” ukazuje się nam jako symbol siły, harmonii z naturą i bogactwa kultury rdzennej Ameryki. Jej postać prezentuje się majestatycznie – otulona w przepiękny strój, który odzwierciedla głębokie więzi z otaczającym światem oraz historią jej ludu.

Każdy detal ubioru jest jak przemyślana opowieść, mając za zadanie ukazać bogactwo ducha i dziedzictwo kulturowe, które przetrwało przez wieki. Charakterystyczny pióropusz na głowie, z łapaczami snów zwisającymi z uszu, a także wplecione w kędzierzawe włosy różnokolorowe pióra, nadają Indiance niezwykłego, wręcz magicznego wyrazu. Jej twarz zdobią plemienne wzory, które nie tylko ozdabiają, lecz również opowiadają historię, przekazując mądrość i tradycje jej przodków. Ta mistyczna postać wydaje się być wyrwana prosto z dawnych legend, a zarazem wpisuje się w awangardowy styl, który porusza nasze zmysły i wyobraźnię. Jest to obraz nie tylko piękna, lecz także siły oraz ducha.

Grafika doskonale komponuje się z nowoczesnymi wnętrzami, dodając im niepowtarzalnego charakteru i głębi. Mistyczna Indianka – z jej bogatym strojem oraz niezwykłym wyrazem twarzy – stanie się nie tylko ozdobą naszych przestrzeni, ale także źródłem inspiracji, refleksji nad naszym dziedzictwem, a także miejscem w świecie.

„Mistyczna Indianka” - haft diamentowy

Zestaw do diamond paintingu „Mistyczna Indianka” to nie tylko wyjątkowy motyw haftu diamentowego, ale także świetny produkt, który dostarcza niezliczone godziny kreatywnej zabawy. Składa się aż z 40 tysięcy diamentów, co zapewnia nie tylko imponującą liczbę detali, ale także długotrwałą rozrywkę.

Dzięki tak bogatej ilości elementów każdy detal kompozycji można wykonać z największą precyzją, co przekłada się na satysfakcję z efektów. To nie tylko zabawa dla jednej osoby, ale także doskonała okazja do wspólnego spędzania czasu z rodziną!

Oferowany Zestaw Zawiera:

 1. Płótno ze szczegółowym, nadrukowanym wzorem i warstwą klejącą, na której przyklejamy diamenciki.
 2. Woreczki z ponumerowanymi diamencikami i odpowiednimi symbolami ułatwiającymi ich przyporządkowanie do wzoru.
 3. Aplikator do nakładania diamencików, specjalny plastikowy pojemnik do przechowywania diamencików oraz suchy klej.
 4. Zestaw zawiera również indeks diamencików i instrukcję ich rozmieszczenia.

W przypadku dzieci zaleca się nadzór dorosłego ze względu na małe elementy wchodzące w skład zestawu.

Przykładowy sposób wykonania:

 1. Przygotuj Miejsce Pracy:
  Otwórz opakowanie, sprawdź czy zawiera wszystkie narzędzia oraz czy kolory kryształków są odpowiednie do obrazu znajdującego się na płótnie.
 2. Przygotowanie Płótna:
  Płótno jest pokryte warstwą kleju, który zachowuje swoje właściwości klejące dzięki przezroczystej folii. Delikatnie odsłoń część folii ochronnej, aby powierzchnia płótna stała się lepka.
 3. Zaplanuj Proces Wyklejania:
  Znajdź na odkrytej części płótna symbole i odpowiadające im numery kryształków. Otwórz torebkę z tymi kryształkami i wysyp je do zawartego plastikowego pojemnika na kryształki.
 4. Przygotuj Aplikator do Pracy:
  Weź plastikowy aplikator i zanurz w kleju żelowym (poduszce żelowej). Na końcówce aplikatora pozostanie klej, do którego kryształek powinien się lepić.
 5. Rozpocznij Proces Wyklejania:
  Przenieś kryształek w odpowiednie do koloru miejsce na płótnie. Powtarzaj dla kolejnych kryształków. Przy pomocy aplikatora proces staje się dużo łatwiejszy i szybszy.
 6. Rada odnośnie Wyklejania
  Nie zdejmuj folii ochronnej od razu. Wystarczy odsłonić niewielki fragment, który na pewno zdążysz wypełnić w ciągu jednej sesji i pracować z nim.
Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...