Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.99 PLN
advantage
Wysyłka w 24h
advantage
Darmowa dostawa 199 zł
advantage
30 dni na zwrot

Kompletny zestaw do samodzielnego układania mozaiki. Zawiera wszystkie elementy niezbędne do samodzielnego wyklejenia obrazu.

Nazwa zestawu: "NIEBIESKI MOTYL"

Wymiary obrazu: 47cm x 57cm (nadruk około 40cm x 50cm)

Obraz wypełniany częściowo - koralikami o różnym kształcie i wielkości

Haft diamentowy 47 × 57 cm - „Niebieski motyl”

Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby świetnie się bawić i jednocześnie stworzyć estetyczny dodatek do domowej przestrzeni, który spodoba się praktycznie każdemu.

Obraz przedstawia - zgodnie ze swoją nazwą - niebieskiego motyla, którego tułów, zarys skrzydeł oraz czułki są wykonane z diamencików. Te znajdują się także na abstrakcyjnym tle czy wewnątrz wspomnianych skrzydeł. Obwód motyla jest w kolorze złotym, natomiast reszta prezentuje różne odcienie niebieskiego. Dzięki temu obraz prezentuje się ciekawie i przyciąga uwagę.

„Niebieski motyl”, haft diamentowy - dobre opinie i konkurencyjna cena

Ten model haftu diamentowego - „Niebieski motyl” - nieprzypadkowo jest doceniany przez tak wiele osób. Połączenie ciemniejszych odcieni niebieskiego oraz złota to doskonałe rozwiązanie, jeśli obraz ma się znaleźć w przestrzeni glamour, art déco lub industrialnej.

W zestawie znajdują się kryształki różnej wielkości, dzięki czemu zabawa nie będzie monotonna. Produkt na pewno zapewni sporo interesującej zabawy zarówno przy układaniu w pojedynkę, jak i z dzieckiem. Po wypełnieniu wszystkich przestrzeni obraz można powiesić na ścianie w salonie, sypialni czy pokoju dziecka.

Zachęcamy również do skorzystania z innych produktów znajdujących się w naszym asortymencie.

Oferowany Zestaw Zawiera:

 1. Płótno ze szczegółowym, nadrukowanym wzorem i warstwą klejącą, na której przyklejamy diamenciki.
 2. Woreczki z ponumerowanymi diamencikami i odpowiednimi symbolami ułatwiającymi ich przyporządkowanie do wzoru.
 3. Aplikator do nakładania diamencików, specjalny plastikowy pojemnik do przechowywania diamencików oraz suchy klej.
 4. Zestaw zawiera również indeks diamencików i instrukcję ich rozmieszczenia.

W przypadku dzieci zaleca się nadzór dorosłego ze względu na małe elementy wchodzące w skład zestawu.

Przykładowy sposób wykonania:

 1. Przygotuj Miejsce Pracy:
  Otwórz opakowanie, sprawdź czy zawiera wszystkie narzędzia oraz czy kolory kryształków są odpowiednie do obrazu znajdującego się na płótnie.
 2. Przygotowanie Płótna:
  Płótno jest pokryte warstwą kleju, który zachowuje swoje właściwości klejące dzięki przezroczystej folii. Delikatnie odsłoń część folii ochronnej, aby powierzchnia płótna stała się lepka.
 3. Zaplanuj Proces Wyklejania:
  Znajdź na odkrytej części płótna symbole i odpowiadające im numery kryształków. Otwórz torebkę z tymi kryształkami i wysyp je do zawartego plastikowego pojemnika na kryształki.
 4. Przygotuj Aplikator do Pracy:
  Weź plastikowy aplikator i zanurz w kleju żelowym (poduszce żelowej). Na końcówce aplikatora pozostanie klej, do którego kryształek powinien się lepić.
 5. Rozpocznij Proces Wyklejania:
  Przenieś kryształek w odpowiednie do koloru miejsce na płótnie. Powtarzaj dla kolejnych kryształków. Przy pomocy aplikatora proces staje się dużo łatwiejszy i szybszy.
 6. Rada odnośnie Wyklejania
  Nie zdejmuj folii ochronnej od razu. Wystarczy odsłonić niewielki fragment, który na pewno zdążysz wypełnić w ciągu jednej sesji i pracować z nim.

Szablony produktu

 • EAN: 

  5903766469669

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...