Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.99 PLN
advantage
Wysyłka w 24h
advantage
Darmowa dostawa od 199 zł
advantage
30 dni na zwrot

UGEARS, DREWNIANY MODEL DO SKŁADANIA

Czy szukasz pięknej zabawki lub dekoracji? Czy masz dziecko, siostrzenicę lub siostrzeńca, albo sąsiada, który jest fanem robotyki? Dzieci i dorośli pokochają budowanie naszych mechanicznych puzzli przestrzennych i zobaczą, jak ożywają wprawiane w ruch.

Budowanie modeli Ugears to świetny sposób na naukę podstawowych zasad nauki i inżynierii, w tym zasad biologii, takich jak lokomocja zwierząt, budowa silników, napęd maszyn i urządzeń. Uwielbiamy, kiedy rodziny spotykają się, aby wspólnie pracować nad naszymi modelami.

Drewniana Stara Wieża Zegarowa

Mini-model Stara Wieża Zegarowa od UGEARS wprowadza czarującą średniowieczną atmosferę do każdego domu lub biura.

Ten piękny drewniany model wieży zegarowej do samodzielnego składaniato mechanizm w formie wieży z tarczą zegara, ruchomymi kołami zębatymi, ruchomym wahadłem, kapryśnymi postaciami i łopatką pogodową na szczycie. Przesuń dużą zębatkę, aby wprawić w ruch wskazówki zegara, wahadło i łopatkę pogodową.

Jak działa Stara Wieża Zegarowa?

Ten piękny drewniany model wieży zegarowej do samodzielnego składania to mechanizm w formie wieży z tarczą zegara, ruchomymi kołami zębatymi, ruchomym wahadłem, kapryśnymi postaciami i łopatką pogodową na szczycie.

Przesuń dużą zębatkę, aby wprawić w ruch wskazówki zegara, wahadło i łopatkę pogodową. Łopatka meteorologiczna to trębacz trzymający się powiewającego na wietrze sztandaru. Żeby było śmiesznie, na obracającej się wskazówce minutowej zegara zawieszony jest mężczyzna, który trzyma się za wszelką cenę. Inny mężczyzna wspina się po drabinie pod zegarem – może to sprzątacz lub zegarmistrz? Za zegarem podejrzanie wyglądająca postać wchodzi przez ukryte drzwi – złodziej, który przechowuje swój łup w wieży zegarowej, a może garbus, który przynosi swój obiad z powrotem?

Wymyśl swoją własną historię, kręcąc zębatkami i obserwując, jak mechanizm ożywa.

Specyfikacja zestawu:

Do złożenia tego modelu nie potrzeba kleju ani specjalnych narzędzi – wystarczy połączyć części na zatrzaski (po lekkim przeszlifowaniu i nasmarowaniu ruchomych kół zębatych dołączonym woskiem), postępując zgodnie ze szczegółowymi, ilustrowanymi instrukcjami.

Wszystko, co jest potrzebne do montażu, znajduje się w pudełku. Prosta konstrukcja, ale rezultaty są niesamowite i sprawią, że będziesz chciał zbudować więcej bardziej wymagających drewnianych modeli UGEARS.

Specyfikacja Techniczna Stara Wieża Zegarowa:

 • Poziom zaawansowania: łatwy
 • Ilość części: 44
 • Czas montażu: 1 godzina
 • Wymiary modelu: 20x9,7x5,2 cm
 • Opakowanie: 21x9,2x2,3 cm
 • Waga wysyłki: 0,166 kg

Jak powiedział Theo Jansen: „Ściany pomiędzy sztuką a inżynierią istnieją tylko w naszych umysłach”. Zależy nam na tym, aby zaskakiwać i zachwycać naszych klientów w 85 krajach na pięciu kontynentach projektami, czynnik „Wow!”.

UGEARS, DREWNIANY MODEL DO SKŁADANIA

Układanie modeli nigdy nie budziło tyle emocji co teraz. Rozwija kreatywność i przestrzenne myślenie, a do tego uczy wytrwałości, cierpliwości, oraz niestandardowego podejścia do rozwiązania technicznych zadań.

Dlaczego Mechaniczne Modele z Drewna?

 • rozwijają sprawności manualne, oraz umiejętności konstruowania
 • wzmacniają umiejętności kognitywne
 • ćwiczy cierpliwość i wytrwałość w realizowanych działaniach
 • pobudza bodźce i zdolności poznawcze
 • umacniają wiarę we własne możliwości
 • to doskonałe sposób na wspólne spędzenie czasu
 • wyciszają, pomagają ćwiczyć koncentrację
 • służy jako wspaniała rozrywka dla dzieci, jak i dorosłych
 • pomaga w skupieniu i poprawia ogólny stan zdrowia psychicznego
 • uspokaja i pomaga w zrelaksowaniu w trakcie składania
 • twoje dzieło może ozdobić miejsce na półce, lub posłużyć za zabawkę.

Modele drewniane od Ugears to wszechstronny wybór zestawów, które nawiązują do zwierząt, pojazdów, oraz przedmiotów. Estetycznie wykonane modele przykuwają uwagę i napawają swoim pięknem.

Uczy kreatywności i gwarantuje właściwy rozwój psychomotoryczny.

Film Prezentujący Model

film dostępny jest pod poniższym adresem:

https://youtu.be/7Nfyt9mgRLQ

Czego możesz oczekiwać po modelu Stara Wieża Zegarowa?

Model Stara Wieża Zegarowa od UGEARS spodoba się miłośnikom historii, architektury, zegarów i tym, którzy lubią puzzle 3D i lekko wymagające, ale satysfakcjonujące projekty do samodzielnego montażu. Zbuduj ją razem z dziećmi, aby spędzić miło czas z całą rodziną. Połącz ją ze Steampunk Zegarem i Budzikiem Vintage, aby rozpocząć swoją kolekcję zegarów dekoracyjnych UGEARS.

Stara Wieża Zegarowa to zabawny, prosty projekt majsterkowicza, świetny pomysł na prezent dla każdego, a także atrakcyjny dodatek do wystroju domu lub biura. Ten atrakcyjny drewniany zegar z postaciami wprowadzi odrobinę renesansowego klimatu na Twoje biurko.

UGEARS, DREWNIANY MODEL DO SKŁADANIA

Kiedy rodzice i dzieci spędzają czas na składaniu fajnej mechanicznej zabawki, takiej jak modele uGears, mają okazję doświadczyć satysfakcji z tworzenia czegoś razem, a następnie zabawy z tym razem. Budowanie modeli to także świetny sposób na rozwijanie kompetencji mechanicznych, uczenie się rozwiązywania problemów i postępowania zgodnie ze szczegółowymi, ilustrowanymi instrukcjami (przydatna umiejętność dla dzieci i dorosłych).

Mechaniczne modele uGears to wyjątkowy pomysł na prezent dla przyjaciół lub członków rodziny, którzy kochają przyrodę, owady, roboty, budowanie modeli, projekty DIY, łamigłówki lub dla każdego, kto ceni sobie wybitne mechaniczne i estetyczne wzornictwo. Zobacz ten i inne możliwości na naszych aukcjach!

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...