Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.99 PLN
advantage
Wysyłka w 24h
advantage
Darmowa dostawa 199 zł
advantage
30 dni na zwrot

Kompletny zestaw do samodzielnego układania mozaiki. Zawiera wszystkie elementy niezbędne do samodzielnego wyklejenia obrazu.

Nazwa zestawu: "WSPANIAŁY MOTYL"

Wymiary obrazu: 47cm x 57cm (nadruk około 40cm x 50cm)

Obraz wypełniany częściowo - koralikami o różnym kształcie i wielkości

Haft diamentowy – wspaniały motyl 47 × 57

Proponowany haft diamentowy przedstawia wspaniałego motyla, pełnego niesamowitych, przyciągających wzrok kolorów, przywodzących na myśl odległą, lecz kuszącą egzotykę. Charakterystyka grafiki oraz motyw sprawiają, że z pewnością przypadnie on do gustu zarówno dorosłym, jak i dzieciom. Wspaniały motyl to wyjątkowa propozycja relaksu, rozluźnienia i wyciszenia. Owad jest piękny, a jego skrzydła – niezwykle ozdobne, pokryte szczegółowymi i licznymi wzorkami. Ten haft diamentowy dla dzieci i dorosłych uczy precyzji i cierpliwości, pozwalając odpocząć od problemów życia codziennego i oddać się sztuce. Satysfakcja z jego tworzenia jest równie wielka, co podziwiania go w roli ściennej ozdoby – a w niej sprawdza się znakomicie, wnosząc do wnętrza wiele koloru i świeżości. Wspaniały motyl (47 × 57), jako haft diamentowy dla dorosłych i dzieci, jest doskonałym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby, która poszukuje nowego hobby lub potrzebuje w swoim życiu więcej relaksu.

Wspaniały motyl o bogatej symbolice

Haft diamentowy “Wspaniały motyl” przedstawia jedynego w swoim rodzaju, hipnotyzująco barwnego owada, który może się pochwalić wieloma symbolicznymi znaczeniami. Oznacza wolność, intuicję, odrodzenie, zmiany oraz życie, a w roli ozdoby domowego ogniska będzie przypominał o pielęgnowaniu swojej duchowości. Wymiary haftu diamentowego “Wspaniały motyl” (47 × 57) pozwolą na wypełnienie kilku wieczorów wartościową rozrywką, jaką jest praca manualna. Obraz wypełnia się częściowo za pomocą mieniących się koralików. Zróżnicowanie diamencików stanowi niewątpliwy atut tego zestawu, tworząc efektowną, kojącą w dotyku teksturę. Tło przedstawiające galaktykę otwiera szerokie możliwości interpretacji. Dzięki temu grafika jest intrygująca i będzie stanowić ozdobę, która będzie cieszyć oko niezmiennie przez lata. Jej urok jest niepowtarzalny, więc z powodzeniem sprawdzi się jako samodzielnie wykonany prezent, co potwierdzają liczne opinie naszych klientów.

Oferowany Zestaw Zawiera:

 1. Płótno ze szczegółowym, nadrukowanym wzorem i warstwą klejącą, na której przyklejamy diamenciki.
 2. Woreczki z ponumerowanymi diamencikami i odpowiednimi symbolami ułatwiającymi ich przyporządkowanie do wzoru.
 3. Aplikator do nakładania diamencików, specjalny plastikowy pojemnik do przechowywania diamencików oraz suchy klej.
 4. Zestaw zawiera również indeks diamencików i instrukcję ich rozmieszczenia.

W przypadku dzieci zaleca się nadzór dorosłego ze względu na małe elementy wchodzące w skład zestawu.

Przykładowy sposób wykonania:

 1. Przygotuj Miejsce Pracy:
  Otwórz opakowanie, sprawdź czy zawiera wszystkie narzędzia oraz czy kolory kryształków są odpowiednie do obrazu znajdującego się na płótnie.
 2. Przygotowanie Płótna:
  Płótno jest pokryte warstwą kleju, który zachowuje swoje właściwości klejące dzięki przezroczystej folii. Delikatnie odsłoń część folii ochronnej, aby powierzchnia płótna stała się lepka.
 3. Zaplanuj Proces Wyklejania:
  Znajdź na odkrytej części płótna symbole i odpowiadające im numery kryształków. Otwórz torebkę z tymi kryształkami i wysyp je do zawartego plastikowego pojemnika na kryształki.
 4. Przygotuj Aplikator do Pracy:
  Weź plastikowy aplikator i zanurz w kleju żelowym (poduszce żelowej). Na końcówce aplikatora pozostanie klej, do którego kryształek powinien się lepić.
 5. Rozpocznij Proces Wyklejania:
  Przenieś kryształek w odpowiednie do koloru miejsce na płótnie. Powtarzaj dla kolejnych kryształków. Przy pomocy aplikatora proces staje się dużo łatwiejszy i szybszy.
 6. Rada odnośnie Wyklejania
  Nie zdejmuj folii ochronnej od razu. Wystarczy odsłonić niewielki fragment, który na pewno zdążysz wypełnić w ciągu jednej sesji i pracować z nim.

Szablony produktu

 • EAN: 

  5903766469577

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...