Wczytuję dane...
Wysyłka od: 10.99 PLN
advantage
Wysyłka w 24h
advantage
Darmowa dostawa 199 zł
advantage
30 dni na zwrot

Kompletny zestaw do samodzielnego układania mozaiki. Zawiera wszystkie elementy niezbędne do samodzielnego wyklejenia obrazu.

Nazwa zestawu: "WIOSENNY DOMEK"

Wymiary obrazu: 45cm x 58cm (nadruk około 40cm x 53cm)

Pełny haft: ponad 25 tys. elementów

Diamenciki: okrągłe

Haft diamentowy - krajobraz

Haft diamentowy to doskonały sposób na spędzenie czasu, pozwala się zrelaksować oraz odpocząć od codziennych obowiązków. To również bardzo kreatywne zajęcie, które pozwala rozwinąć własne zdolności artystyczne, a dodatkowo poprawia umiejętności manualne.

Zestaw “Wiosenny domek” to ciekawy krajobraz, który kojarzy się z letnią sielanką oraz odpoczynkiem. Na pierwszym planie odnaleźć można drewniany domek, który otoczony jest piękną naturą. Zachwycać może przepływająca rzeczka, a także znajdujący się nad nią mostek. Obraz to bogactwo barw, które jednoznacznie kojarzą się z wiosną i budząca się do życia roślinnością. Dom otaczają drzewa o wielobarwnych liściach, niektóre są już zielone, inne kwitną na różowo lub fioletowo. Tworzą piękną koronę i sprawiają, że domostwo otoczone jest żywymi barwami. Przed budynkiem znajdują się małe kamienne schodki, które umożliwiają zejście do rzeki.

Wykonanie, a później powieszenie takiego haftu może przywoływać miłe wspomnienia oraz wprawiać w dobry nastrój. Wykonanie haftu diamentowego nie jest skomplikowane, do każdego zestawu dołączona jest instrukcja, w której wyjaśnione jest, w jaki sposób należy umieszczać na planszy koraliki.

Haft diamentowy krajobraz - cena

Cena zestawu jest bardzo korzystna, co często podkreślają nasi klienci. Ich opinie na temat haftu diamentowego są niezwykle pozytywne - zwracają uwagę na to, że to ciekawy sposób na spędzenie czasu. Nasz sklep oferuje różnorodne warianty - każdy klient odnajdzie więc odpowiedni dla siebie wzór. “Wiosenny domek” to zestaw wybierany niezwykle chętnie, ze względu na jego łatwy odbiór i przyjemną kolorystykę.

Oferowany Zestaw Zawiera:

 1. Płótno ze szczegółowym, nadrukowanym wzorem i warstwą klejącą, na której przyklejamy diamenciki.
 2. Woreczki z ponumerowanymi diamencikami i odpowiednimi symbolami ułatwiającymi ich przyporządkowanie do wzoru.
 3. Aplikator do nakładania diamencików, specjalny plastikowy pojemnik do przechowywania diamencików oraz suchy klej.
 4. Zestaw zawiera również indeks diamencików i instrukcję ich rozmieszczenia.

W przypadku dzieci zaleca się nadzór dorosłego ze względu na małe elementy wchodzące w skład zestawu.

Przykładowy sposób wykonania:

 1. Przygotuj Miejsce Pracy:
  Otwórz opakowanie, sprawdź czy zawiera wszystkie narzędzia oraz czy kolory kryształków są odpowiednie do obrazu znajdującego się na płótnie.
 2. Przygotowanie Płótna:
  Płótno jest pokryte warstwą kleju, który zachowuje swoje właściwości klejące dzięki przezroczystej folii. Delikatnie odsłoń część folii ochronnej, aby powierzchnia płótna stała się lepka.
 3. Zaplanuj Proces Wyklejania:
  Znajdź na odkrytej części płótna symbole i odpowiadające im numery kryształków. Otwórz torebkę z tymi kryształkami i wysyp je do zawartego plastikowego pojemnika na kryształki.
 4. Przygotuj Aplikator do Pracy:
  Weź plastikowy aplikator i zanurz w kleju żelowym (poduszce żelowej). Na końcówce aplikatora pozostanie klej, do którego kryształek powinien się lepić.
 5. Rozpocznij Proces Wyklejania:
  Przenieś kryształek w odpowiednie do koloru miejsce na płótnie. Powtarzaj dla kolejnych kryształków. Przy pomocy aplikatora proces staje się dużo łatwiejszy i szybszy.
 6. Rada odnośnie Wyklejania
  Nie zdejmuj folii ochronnej od razu. Wystarczy odsłonić niewielki fragment, który na pewno zdążysz wypełnić w ciągu jednej sesji i pracować z nim.

Szablony produktu

 • EAN: 

  5903933630410

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...