Wczytuję dane...
Wysyłka od: 6.99 PLN
advantage
Wysyłka w 24h
advantage
Darmowa dostawa od 199 zł
advantage
30 dni na zwrot

Haft diamentowy to wyjątkowa technika. Za jej pomocą można stworzyć nie tylko wspaniałe obrazy, ale także przedmioty codziennego użytku. Przedstawiamy piękny zestaw zakładek z haftu diamentowego z motylami, które można wykonać samodzielnie.

Haft diamentowy - zakładka w motyle

Prezentowane produkty to zakładki z haftu diamentowego, przeznaczone do wykonania samodzielnie. W komplecie znajdują się dwie sztuki z motywami pięknych motyli.

Zakładki z haftu diamentowego w motyle, które można wykonać za pomocą dostępnego u nas zestawu, prezentują się wręcz fenomenalnie. Obie sztuki mają indywidualny motyw - na jednej z nich widać dużego, niebiesko-żółtego motyla, któremu akompaniuje fantazyjny, zakręcony wzór, a w tle widnieją mniejsze motyle w różnych barwach. Natomiast druga przedstawia dużą grupę wielokolorowych motyli, które lecą razem w jednym kierunku.

Obie zakładki prezentują się pięknie - wszystkie kolory znajdujące się na obrazkach idealnie się dopełniają. Dzięki temu oba przedmioty wygląda elegancko i gustownie.

Piękne zakładki do książki - haft diamentowy Motyle

Zestaw do samodzielnego wykonania wielobarwnych zakładek z motywem motyli będzie świetnym pomysłem na prezent dla osób, które lubią te fascynujące owady, a jednocześnie chętnie wykonują prace ręczne. Kolorowe akcesorium stworzone samodzielnie z pewnością ucieszy oko, a do tego sprawdzi się w codziennym zastosowaniu.

Zestaw zakładek - haft diamentowy Motyle - postaw na sprawdzony sklep

Od długiego czasu dostarczamy klientom wysokiej jakości zestawy do wykonywania haftu diamentowego i nie tylko. Nasze produkty cieszą się pozytywnymi opiniami ze względu na swoją bardzo wysoką jakość oraz przystępną cenę.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...