Wczytuję dane...

Rozmiar 30x30 cm

Haft diamentowy - rozmiar 30x30 cm

Dla miłośników tworzenia kompozycji techniką pełnego haftu diamentowego w ofercie naszego sklepu przygotowaliśmy gotowe zestawy do wykonania trójwymiarowych obrazów o wymiarach 30x30 w całości pokrytych drobnymi koralikami. Każdy z nich zawiera niezbędne elementy, które pozwolą Ci samodzielnie wykleić dokładnie taką grafikę, jaką przedstawia dołączony szablon. Jest to najmniejszy rozmiar obrazów dostępny w naszym sklepie, co sprawia, że będzie to doskonały wybór dla początkujących artystów, którzy dopiero zaczynają przygodę z pełnym haftem diamentowym. Mniejsza liczba elementów oraz detali na grafice, a także względnie nieduża powierzchnia sprawiają, że układanie przebiega szybko i jest dość łatwe.

Czytaj więcej...

 

Haft diamentowy - obrazy 30 x 30 cm – upiększ przestrzeń kolorami i blaskiem

Nasze zestawy do wykonywania obrazów techniką pełnego haftu diamentowego pozwolą Ci uzyskać niezwykły efekt. Diamenciki o identycznej wielkości docelowo mają pokryć szczelnie całą powierzchnię płótna, dając efekt trochę podobny do haftu krzyżykowego (w przeciwieństwie do haftu specjalnego, gdzie koraliki mają różne kształty, a szablon jest cały czas widoczny i stanowi nieodłączną część gotowego obrazu). Zewnętrzna przestrzeń przy ramie pozostaje wolna, co pozwala uzyskać wrażenie głębi i spotęgować trójwymiarowość każdej mozaiki. Sama grafika po wyklejeniu zajmuje nieco mniejszą powierzchnię. Nasze obrazy wyróżnia wyjątkowe nasycenie kolorami oraz misterne wzornictwo, które jest efektem użycia akrylowych koralików. Wymiary ramy – 30x30 cm – pozwolą Ci uzyskać ciekawy, niewielki, choć zwracający na sobie uwagę dodatek dekoracyjny. Możesz także pokusić się o stworzenie kompozycji z kilku obrazów w tych wymiarach – na przykład na ścianie sypialni nad łóżkiem, w przedpokoju czy salonie.

Obraz 30 x 30 cm wykonany techniką pełnego haftu diamentowego w małym rozmiarze

W ofercie naszych obrazów do wyklejenia pełnym diamentowym haftem znajdziesz różnorodne motywy, dzięki czemu dopasujesz je do swojego gustu, charakteru obdarowywanej osoby lub stylizacji wnętrza. Proponujemy m.in. grafiki ze zwierzętami, bajkowe motywy pluszowych misiów czy pejzaże. Bogata tematyka naszych obrazów, jakie możesz wykonać techniką pełnego haftu diamentowego, sprawia, że każdy znajdzie coś, co odpowiada jego zainteresowaniom. Komplety dostępne są w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

Diamond Painting - Wysoka jakość naszych obrazów

Nasze zestawy zawierają elementy wysokiej jakości, które gwarantują żywe odwzorowanie grafiki oraz bogatą paletę kolorów. Obrazy wykonane haftem diamentowym pełnym 30x30 stanowią idealny pomysł na nieszablonowy prezent, uzupełnią każdą aranżację wnętrza – sprawdzą się w roli efektownego obrazu na ścianie lub dekoracji na komodzie. Pozytywne opinie naszych klientów potwierdzają, jak wiele radości i satysfakcji sprawia tworzenie dostępnych w naszym sklepie trójwymiarowych kompozycji mozaikowych. Nasz asortyment jest sukcesywnie uzupełniany o nowe wzory i motywy, dlatego z pewnością znajdziesz u nas coś dla siebie.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.