Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.99 PLN
advantage
Wysyłka w 24h
advantage
Darmowa dostawa od 199 zł
advantage
30 dni na zwrot

Kompletny zestaw do samodzielnego układania mozaiki. Zawiera wszystkie elementy niezbędne do samodzielnego wyklejenia obrazu.

 • Wymiary obrazu: 45cm x 85cm (nadruk około 40cm x 80cm)
 • Pełny haft: ponad 40 tys. elementów
 • Diamenciki: okrągłe
 • Obrazy posiadamy na stanie. Dostawa z POLSKI

Haft diamentowy 45 × 85 - „Piękna cyganka”

Zapraszamy do odkrycia fascynującego świata rękodzieła z naszym wyjątkowym zestawem haftu diamentowego "Piękna Cyganka". Obraz przedstawia piękną kobietę, odzianą w efektowną zieloną suknię, trzymającą delikatną białą różę. Jej spokojna twarz i subtelne detale, takie jak okrągłe kolczyki i charakterystyczna chusta, dodają kompozycji romantyzmu i tajemniczości.

Projekt zachwyca ciepłymi barwami, takimi jak pomarańcz, czerwień i brąz, doskonale kontrastującymi z zieloną suknią. Zestaw do diamond paintingu „Piękna Cyganka” to nie tylko wyjątkowy element dekoracyjny. To także fascynująca podróż w świat delikatności, romantyzmu i tajemnicy, która tkwi w duszy bohaterki obrazu.

„Piękna Cyganka” - haft diamentowy

Warto wspomnieć. że haft składa się z ok. 40 tysięcy elementów, Co gwarantuje długie godziny radości i zabawy.. To nie tylko sposób na samodzielne pielęgnowanie nowego hobby, ale również świetna okazja do spędzenia czasu z najbliższymi.

Układanie haftu diamentowego może przynieść poczucie satysfakcji. Widok ukończonego obrazu, który samodzielnie stworzyłeś, jest niezwykle motywujący i budujący poczucie własnej wartości w najprzyjemniejszy ze sposobów - przez zabawę. To także doskonała propozycja spędzania czasu z dziećmi, rozwijająca koncentrację i kreatywność. Zapraszamy do odkrywania innych fantastycznych zestawów haftu diamentowego z naszej oferty.

Oferowany Zestaw Zawiera:

 1. Płótno ze szczegółowym, nadrukowanym wzorem i warstwą klejącą, na której przyklejamy diamenciki.
 2. Woreczki z ponumerowanymi diamencikami i odpowiednimi symbolami ułatwiającymi ich przyporządkowanie do wzoru.
 3. Aplikator do nakładania diamencików, specjalny plastikowy pojemnik do przechowywania diamencików oraz suchy klej.
 4. Zestaw zawiera również indeks diamencików i instrukcję ich rozmieszczenia.

W przypadku dzieci zaleca się nadzór dorosłego ze względu na małe elementy wchodzące w skład zestawu.

Przykładowy sposób wykonania:

 1. Przygotuj Miejsce Pracy:
  Otwórz opakowanie, sprawdź czy zawiera wszystkie narzędzia oraz czy kolory kryształków są odpowiednie do obrazu znajdującego się na płótnie.
 2. Przygotowanie Płótna:
  Płótno jest pokryte warstwą kleju, który zachowuje swoje właściwości klejące dzięki przezroczystej folii. Delikatnie odsłoń część folii ochronnej, aby powierzchnia płótna stała się lepka.
 3. Zaplanuj Proces Wyklejania:
  Znajdź na odkrytej części płótna symbole i odpowiadające im numery kryształków. Otwórz torebkę z tymi kryształkami i wysyp je do zawartego plastikowego pojemnika na kryształki.
 4. Przygotuj Aplikator do Pracy:
  Weź plastikowy aplikator i zanurz w kleju żelowym (poduszce żelowej). Na końcówce aplikatora pozostanie klej, do którego kryształek powinien się lepić.
 5. Rozpocznij Proces Wyklejania:
  Przenieś kryształek w odpowiednie do koloru miejsce na płótnie. Powtarzaj dla kolejnych kryształków. Przy pomocy aplikatora proces staje się dużo łatwiejszy i szybszy.
 6. Rada odnośnie Wyklejania
  Nie zdejmuj folii ochronnej od razu. Wystarczy odsłonić niewielki fragment, który na pewno zdążysz wypełnić w ciągu jednej sesji i pracować z nim.
Polecamy