Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.99 PLN
advantage
Wysyłka w 24h
advantage
Darmowa dostawa 199 zł
advantage
30 dni na zwrot

Kompletny zestaw do samodzielnego układania mozaiki. Zawiera wszystkie elementy niezbędne do samodzielnego wyklejenia obrazu.

Nazwa zestawu: "JEZUS ZBAWICIEL"

Wymiary obrazu: 45cm x 65cm (nadruk około 40cm x 60cm)

Pełny haft: ponad 30 tys. elementów

Diamenciki: okrągłe

Haft diamentowy 45 × 65 cm – „Jezus Zbawiciel”

Centralnym punktem tego haftu jest majestatyczna postać Jezusa Chrystusa, przedstawiona w pełnej krasie. Został on ukazany z wyrazem spokoju i miłości na twarzy, co symbolizuje jego rolę jako Zbawiciela. Delikatne rysy twarzy, subtelnie oddane przez precyzyjne rozmieszczenie diamentowych koralików, przyciągają wzrok, a także budzą głębokie emocje. Oczy Jezusa, pełne mądrości i współczucia, zdają się śledzić obserwatora, przekazując poczucie bliskości oraz opieki.

Kolorystyka haftu jest starannie dobrana, aby podkreślić świętość i majestat postaci Jezusa. Dominują ciepłe, złote odcienie, symbolizujące boskość oraz światłość, które kontrastują z głębokimi, nasyconymi barwami szat. Szaty Jezusa utrzymane są w odcieniach czerwieni, a także bieli – pierwsza barwa oznacza Jego ofiarę, a druga czystość i niewinność. Tło haftu utrzymane jest w stonowanych, ciemniejszych kolorach, które dodatkowo eksponują postać Jezusa, nadając całemu obrazowi trójwymiarowości oraz głębi.

„Jezus Zbawiciel” – haft diamentowy

Detale takie jak delikatne fałdy szat, promienie światła wokół głowy Jezusa tworzące aureolę, a także realistyczne odwzorowanie dłoni i stóp, dodają autentyczności oraz elegancji całemu dziełu. Haft diamentowy „Jezus Zbawiciel” o wymiarach 45 × 65 cm to wyjątkowy produkt, który łączy w sobie piękno artystyczne z głęboką duchową symboliką. Doskonała jakość, starannie dobrana kolorystyka, a także precyzyjne detale sprawiają, że jest to idealny wybór zarówno jako element dekoracyjny, jak i wyraz osobistej wiary. Ten haft diamentowy nie tylko zdobi wnętrze, ale również inspiruje czy przypomina o duchowych wartościach każdego dnia.
Zestaw do diamond paintingu „Jezus Zbawiciel” składa się z ponad 30 tysięcy kryształków. Okrągły kształt diamencików ułatwia wklejanie, a ich spora ilość sprawia, że spędzisz długie godziny na tworzeniu tego obrazu. To świetna propozycja zarówno do samodzielnego układania, jak i zajęcie dla całej rodziny.

Oferowany Zestaw Zawiera:

 1. Płótno ze szczegółowym, nadrukowanym wzorem i warstwą klejącą, na której przyklejamy diamenciki.
 2. Woreczki z ponumerowanymi diamencikami i odpowiednimi symbolami ułatwiającymi ich przyporządkowanie do wzoru.
 3. Aplikator do nakładania diamencików, specjalny plastikowy pojemnik do przechowywania diamencików oraz suchy klej.
 4. Zestaw zawiera również indeks diamencików i instrukcję ich rozmieszczenia.

W przypadku dzieci zaleca się nadzór dorosłego ze względu na małe elementy wchodzące w skład zestawu.

Przykładowy sposób wykonania:

 1. Przygotuj Miejsce Pracy:
  Otwórz opakowanie, sprawdź czy zawiera wszystkie narzędzia oraz czy kolory kryształków są odpowiednie do obrazu znajdującego się na płótnie.
 2. Przygotowanie Płótna:
  Płótno jest pokryte warstwą kleju, który zachowuje swoje właściwości klejące dzięki przezroczystej folii. Delikatnie odsłoń część folii ochronnej, aby powierzchnia płótna stała się lepka.
 3. Zaplanuj Proces Wyklejania:
  Znajdź na odkrytej części płótna symbole i odpowiadające im numery kryształków. Otwórz torebkę z tymi kryształkami i wysyp je do zawartego plastikowego pojemnika na kryształki.
 4. Przygotuj Aplikator do Pracy:
  Weź plastikowy aplikator i zanurz w kleju żelowym (poduszce żelowej). Na końcówce aplikatora pozostanie klej, do którego kryształek powinien się lepić.
 5. Rozpocznij Proces Wyklejania:
  Przenieś kryształek w odpowiednie do koloru miejsce na płótnie. Powtarzaj dla kolejnych kryształków. Przy pomocy aplikatora proces staje się dużo łatwiejszy i szybszy.
 6. Rada odnośnie Wyklejania
  Nie zdejmuj folii ochronnej od razu. Wystarczy odsłonić niewielki fragment, który na pewno zdążysz wypełnić w ciągu jednej sesji i pracować z nim.

Szablony produktu

 • EAN: 

  5903933630427

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...