Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.99 PLN
advantage
Wysyłka w 24h
advantage
Darmowa dostawa od 199 zł
advantage
30 dni na zwrot

Kompletny zestaw do samodzielnego układania mozaiki. Zawiera wszystkie elementy niezbędne do samodzielnego wyklejenia obrazu.

 • Wymiary obrazu: 40cm x 50cm (nadruk około 35cm x 45cm)
 • Pełny haft: ponad 19 tys. elementów
 • Diamenciki: okrągłe
 • Obrazy posiadamy na stanie. Dostawa z POLSKI

Haft diamentowy 40 × 50 cm - „Modlitwa”

Jako idealna propozycja zarówno dla entuzjastów sztuki, jak i osób, dla których ważnym elementem życia jest wiara - w każdym z tych przypadków dobrze sprawdzi się prezentowany haft diamentowy. „Modlitwa” to wzór zaprojektowany z dbałością o najmniejsze szczegóły. Przedstawia kobietę z różańcem w ręku ze złożonymi rękami w charakterystycznej modlitewnej pozie.

Nie sposób nie wspomnieć także o tym, że okrycie głowy, krzyż oraz różaniec posiadają złoty kolor, dzięki czemu odznaczają się na tle ciemnego tła. Ten piękny kontrast sprawia, że haft diamentowy „Modlitwa” od razu przyciąga uwagę i doskonale się prezentuje. Oczywiście, zestaw nie jest przeznaczony wyłącznie dla osób wierzących. Wzór prezentuje się na tyle pięknie, że może spodobać się każdemu.

„Modlitwa” - haft diamentowy

Haft diamentowy „Modlitwa” jest ciekawym pomysłem na spokojny wieczór zarówno w samotności, jak i z rodziną. Korzystanie z produktów tego rodzaju daje wiele możliwości! Kolorystyka „Modlitwy” to odcienie ciemnego brązu oraz złota. Dzięki temu obraz będzie doskonale prezentować się na tle jasnej ściany.

Nieprzypadkowo ten haft diamentowy cieszy się dobrymi opiniami. Dzieje się tak nie tylko ze względu na relaksujący aspekt zabawy, ale też wygląd gotowych wzorów. W naszym sklepie oferujemy konkurencyjne ceny. Co istotne, każdy zestaw zawiera wszystkie elementy i narzędzia wymagane do komfortowego korzystania z produktów tego rodzaju.

Oferowany Zestaw Zawiera:

 1. Płótno ze szczegółowym, nadrukowanym wzorem i warstwą klejącą, na której przyklejamy diamenciki.
 2. Woreczki z ponumerowanymi diamencikami i odpowiednimi symbolami ułatwiającymi ich przyporządkowanie do wzoru.
 3. Aplikator do nakładania diamencików, specjalny plastikowy pojemnik do przechowywania diamencików oraz suchy klej.
 4. Zestaw zawiera również indeks diamencików i instrukcję ich rozmieszczenia.

W przypadku dzieci zaleca się nadzór dorosłego ze względu na małe elementy wchodzące w skład zestawu.

Przykładowy sposób wykonania:

 1. Przygotuj Miejsce Pracy:
  Otwórz opakowanie, sprawdź czy zawiera wszystkie narzędzia oraz czy kolory kryształków są odpowiednie do obrazu znajdującego się na płótnie.
 2. Przygotowanie Płótna:
  Płótno jest pokryte warstwą kleju, który zachowuje swoje właściwości klejące dzięki przezroczystej folii. Delikatnie odsłoń część folii ochronnej, aby powierzchnia płótna stała się lepka.
 3. Zaplanuj Proces Wyklejania:
  Znajdź na odkrytej części płótna symbole i odpowiadające im numery kryształków. Otwórz torebkę z tymi kryształkami i wysyp je do zawartego plastikowego pojemnika na kryształki.
 4. Przygotuj Aplikator do Pracy:
  Weź plastikowy aplikator i zanurz w kleju żelowym (poduszce żelowej). Na końcówce aplikatora pozostanie klej, do którego kryształek powinien się lepić.
 5. Rozpocznij Proces Wyklejania:
  Przenieś kryształek w odpowiednie do koloru miejsce na płótnie. Powtarzaj dla kolejnych kryształków. Przy pomocy aplikatora proces staje się dużo łatwiejszy i szybszy.
 6. Rada odnośnie Wyklejania
  Nie zdejmuj folii ochronnej od razu. Wystarczy odsłonić niewielki fragment, który na pewno zdążysz wypełnić w ciągu jednej sesji i pracować z nim.
Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...