Wczytuję dane...

Rozmiar XXL (70x52 cm)

 Marzysz, by w Twoim domu zawisł własnoręcznie wykonany obraz, a niekoniecznie dysponujesz odpowiednimi umiejętnościami? Obraz zdrapka to może być coś dla Ciebie! Technika ta jest bardzo łatwa i przyjemna, a efekt końcowy jest bardzo oryginalny. Kup duży obraz zdrapkę i przekonaj się, czy to coś dla Ciebie!

Czytaj więcej

Na czym polega zabawa z dużym obrazem zdrapką?

Zapożyczona z angielskiego nazwa scratch painting to po polsku obraz zdrapka. Jak sama nazwa wskazuje, technika ta polega na zdrapywaniu w oznaczonych miejscach farby i odkrywaniu obrazu znajdującego się pod spodem tak jak w tradycyjnej zdrapce. Pod czarną farbą, którą należy ostrożnie usunąć przeznaczonym do tego specjalnym rysikiem, ukryte są wielobarwne wzory. By ułatwić nam zadanie, na czarnym arkuszu znajdują się szare kontury odkrywanych elementów. Opinie, czy łatwo wykonać taki obraz, są jednoznaczne — naprawdę nie ma się czego obawiać!

W przeciwieństwie do wielu innych dziedzin rękodzieła nie potrzebujemy żadnych specjalnych umiejętności ani znajomości odpowiednich technik. Zdrapka obraz jest łatwa do wykonania, jedyne, czego potrzebujemy to czas.

Dla jakiej grupy wiekowej są przeznaczone obrazy zdrapki?

Zdrapki dostępne w naszym sklepie to wspaniała rozrywka dla całej rodziny. Zarówno dorośli, jak i dzieci mogą spędzić wiele relaksujących godzin na tworzeniu swoich własnoręcznie wykonanych obrazów. Ze względu na łatwość danej techniki poradzą sobie z nią już najmłodsi. Jednocześnie wymagane umiejętności manualne oraz precyzja, z jaką trzeba wykonać obraz, sprawia, że także dorośli mogą to potraktować jako wyzwanie.

Zalety scratch painting – obrazy zdrapki duże XXL

Jak każda kreatywna aktywność, zdrapki obrazy pomagają przede wszystkim oderwać myśli od codziennych problemów i się zrelaksować. W przypadku dzieci dodatkowo pozwalają na trenowanie koncentracji i uczą cierpliwości. Zajęcia tego typu nie tylko rozwijają umiejętności manualne, ale pobudzają wyobraźnię i kreatywność w każdym wieku. Cena za duży obraz zdrapkę nie jest wygórowana, zwłaszcza jeśli potraktujemy to nie tylko jako rozrywkę, ale także jako sposób na oryginalny obraz w naszym domu. 

Sortuj według:
Wyświetl po produktów