Wczytuję dane...

Rozmiar XXL (70x52 cm)

Obraz zdrapka - duże rozmiary XXL

Marzysz, by w Twoim domu zawisł własnoręcznie wykonany obraz, a niekoniecznie dysponujesz odpowiednimi umiejętnościami? Obraz zdrapka może być czymś dla Ciebie! Technika ta jest bardzo łatwa i przyjemna, a efekt końcowy pracy będzie bardzo oryginalny i efektowny. Zestawy w rozmiarze XXL umożliwiają stworzenie dzieła o imponujących wymiarach 70 x 52 cm. Zawierają wszystkie elementy potrzebne do pracy oraz przechowywania obrazu, wykończenia go i przygotowania do powieszenia na ścianie, czyli arkusz do zdrapywania, bambusowy rysik, pędzelek, kartonową tubę, złotą taśmę i klej.

Czytaj więcej


Na czym polega zabawa z dużym obrazem zdrapką?


Zapożyczona z angielskiego nazwa scratch painting to po polsku „obraz zdrapka”. Jak sama nazwa wskazuje, technika ta polega na zdrapywaniu w oznaczonych miejscach farby i odkrywaniu obrazu znajdującego się pod spodem tak jak w tradycyjnej zdrapce. Pod czarną farbą, którą należy ostrożnie usunąć przeznaczonym do tego specjalnym rysikiem, ukryte są wielobarwne wzory. By ułatwić nam zadanie, na czarnym arkuszu znajdują się szare kontury odkrywanych elementów. Opinie, czy łatwo wykonać taki obraz, są jednoznaczne — naprawdę nie ma się czego obawiać!
W przeciwieństwie do wielu innych dziedzin rękodzieła nie potrzebujemy żadnych specjalnych umiejętności ani znajomości odpowiednich technik. Zdrapka obraz jest łatwa do wykonania, jedyne, czego potrzebujemy, to czas.
W tej kategorii znajdziesz duże obrazy przedstawiające widoki najpiękniejszych miast świata. Wykonane tą technika kadry przypominają nieco negatyw, jednak rozmieszczone w odpowiednich miejscach pod czarna powłoką barwy pozwalają na uzyskanie niesamowitego, „nocnego” krajobrazu w niezwykłej kolorystyce. Gotowa zdrapka w rozmiarze XXL będzie piękną, przyciągającą wzrok ozdobą każdego pomieszczenia.

Zalety scratch painting – obrazy zdrapki duże XXL


Jak każda kreatywna aktywność, zdrapki obrazy pomagają przede wszystkim oderwać myśli od codziennych problemów i się zrelaksować. W przypadku dzieci dodatkowo pozwalają na trenowanie koncentracji. Zestaw w rozmiarze XXL to doskonały trening cierpliwości i dokładności, wymaga dobrego zaplanowania pracy i precyzji. Zajęcia tego typu nie tylko rozwijają umiejętności manualne, ale pobudzają wyobraźnię i kreatywność w każdym wieku. Cena za duży obraz zdrapkę nie jest wygórowana, zwłaszcza jeśli potraktujemy to nie tylko jako rozrywkę, ale także jako sposób na oryginalny obraz w naszym domu.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.