Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 6.99 PLN

Nazwa zestawu: "WESOŁE DMUCHAWCE"

Wymiary obrazu: 30cm x 40cm (nadruk około 24cm x 34cm)

Pełny haft: ponad 10 tys. elementów

Diamenciki: okrągłe

Haft diamentowy wesołe dmuchawce 30 × 40 cm

Haft diamentowy wesołe dmuchawce to zestaw, dzięki któremu będziesz mógł samodzielnie wykonać przepiękną mozaikę. Na obrazie widnieją barwne dmuchawce, które doskonale prezentują się na kolorowym tle. W skład diamentowego obrazu wchodzą okrągłe diamenciki, specjalny aplikator oraz klej. Dołączona została także instrukcja prawidłowego rozmieszczania kryształków, dzięki czemu możesz być pewny, że w trakcie pracy nie napotkasz na żadne trudności.

Zalety i właściwości obrazu diamentowego 

Dzięki instrukcji zamieszczonej w zestawie haft z dmuchawcami zachwyci Cię efektem końcowym. Oferowany przez sklep obraz możesz wykonać samodzielnie w zaciszu własnego domu. Podczas poszukiwania odpowiedniego wzoru lub też odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie dotyczące haftu pomocne mogą okazać się opinie innych kupujących. Cena obrazu jest przystępna dla wszystkich, a samo jego wykonanie sprawia wiele radości i satysfakcji. Specjalny pojemniczek na drobne diamenty ułatwi proces ich przyklejania. Skończony obraz diamentowy może Ci posłużyć jako wyjątkowo ozdoba na ścianę.

Kompletny zestaw do samodzielnego układania mozaiki. Zawiera wszystkie elementy niezbędne do samodzielnego wyklejenia obrazu.

Oferowany Zestaw Zawiera:

 1. Płótno ze szczegółowym, nadrukowanym wzorem i warstwą klejącą, na której przyklejamy diamenciki.
 2. Woreczki z ponumerowanymi diamencikami i odpowiednimi symbolami ułatwiającymi ich przyporządkowanie do wzoru.
 3. Aplikator do nakładania diamencików, specjalny plastikowy pojemnik do przechowywania diamencików oraz suchy klej.
 4. Zestaw zawiera również indeks diamencików i instrukcję ich rozmieszczenia.

W przypadku dzieci zaleca się nadzór dorosłego ze względu na małe elementy wchodzące w skład zestawu.

Przykładowy sposób wykonania:

 1. Przygotuj Miejsce Pracy:
  Otwórz opakowanie, sprawdź czy zawiera wszystkie narzędzia oraz czy kolory kryształków są odpowiednie do obrazu znajdującego się na płótnie.
 2. Przygotowanie Płótna:
  Płótno jest pokryte warstwą kleju, który zachowuje swoje właściwości klejące dzięki przezroczystej folii. Delikatnie odsłoń część folii ochronnej, aby powierzchnia płótna stała się lepka.
 3. Zaplanuj Proces Wyklejania:
  Znajdź na odkrytej części płótna symbole i odpowiadające im numery kryształków. Otwórz torebkę z tymi kryształkami i wysyp je do zawartego plastikowego pojemnika na kryształki.
 4. Przygotuj Aplikator do Pracy:
  Weź plastikowy aplikator i zanurz w kleju żelowym (poduszce żelowej). Na końcówce aplikatora pozostanie klej, do którego kryształek powinien się lepić.
 5. Rozpocznij Proces Wyklejania:
  Przenieś kryształek w odpowiednie do koloru miejsce na płótnie. Powtarzaj dla kolejnych kryształków. Przy pomocy aplikatora proces staje się dużo łatwiejszy i szybszy.
 6. Rada odnośnie Wyklejania
  Nie zdejmuj folii ochronnej od razu. Wystarczy odsłonić niewielki fragment, który na pewno zdążysz wypełnić w ciągu jednej sesji i pracować z nim.

Szablony produktu

 • EAN: 

  5903766469263

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...