Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.99 PLN
advantage
Wysyłka w 24h
advantage
Darmowa dostawa 199 zł
advantage
30 dni na zwrot

Nazwa zestawu: "SZALONA SOWA"

Wymiary obrazu: 30cm x 30cm (nadruk około 24cm x 24cm)

Obraz wypełniany częściowo - koralikami o różnym kształcie i wielkości

Kompletny zestaw do samodzielnego układania mozaiki. Zawiera wszystkie elementy niezbędne do samodzielnego wyklejenia obrazu.

Haft diamentowy - Szalona Sowa  30 × 30 cm

Haft diamentowy to unikalna technika wykonywania obrazów bez użycia igły, nici czy innych materiałów potrzebnych do szycia. Polega ona na układaniu różnokolorowych diamencików w odpowiednich polach w celu uzyskania określonego efektu. Na pierwszy rzut oka może się to wydawać trudne, jednak do kompletu została dołożona instrukcja, na której znajdują się wszystkie informacje dotyczące tego, w jaki sposób należy układać dane kolory kryształków w konkretnym miejscu.

Haft diamentowy - kolorowa sowa

Prezentowany obraz przedstawia szaloną sowę utrzymaną w żywych, wyrazistych barwach. Dominują silne odcienie różu i granatu. Dedykowany jest miłośnikom ptaków oraz motywów zwierzęcych. Doskonale prezentuje się on we wnętrzach klasycznych, rustykalnych, oraz folklorystycznych. Dedykowany jest osobom, które nie boją się zaszaleć z dodatkami, bowiem Szalona Sowa jest szczególnie ozdobna. Świetnie sprawdza się on w pokojach dziecięcych, salonach, sypialniach i warsztatach artystycznych.

Szalona Sowa - obraz 30 × 30 cm 

Oferowany przez nas obraz Szalona Sowa (30 × 30 cm) cieszy się dużą popularnością i świetnymi opiniami, zwłaszcza wśród miłośników przyrody i dzieci. Według klientów nadaje on wnętrzom oryginalności i dodaje im życia. W naszym sklepie kupisz obraz Szalona Sowa w bardzo atrakcyjnej cenie. Zapraszamy do złożenia zamówienia.

Oferowany Zestaw Zawiera:

 1. Płótno ze szczegółowym, nadrukowanym wzorem i warstwą klejącą, na której przyklejamy diamenciki.
 2. Woreczki z ponumerowanymi diamencikami i odpowiednimi symbolami ułatwiającymi ich przyporządkowanie do wzoru.
 3. Aplikator do nakładania diamencików, specjalny plastikowy pojemnik do przechowywania diamencików oraz suchy klej.
 4. Zestaw zawiera również indeks diamencików i instrukcję ich rozmieszczenia.

W przypadku dzieci zaleca się nadzór dorosłego ze względu na małe elementy wchodzące w skład zestawu.

Przykładowy sposób wykonania:

 1. Przygotuj Miejsce Pracy:
  Otwórz opakowanie, sprawdź czy zawiera wszystkie narzędzia oraz czy kolory kryształków są odpowiednie do obrazu znajdującego się na płótnie.
 2. Przygotowanie Płótna:
  Płótno jest pokryte warstwą kleju, który zachowuje swoje właściwości klejące dzięki przezroczystej folii. Delikatnie odsłoń część folii ochronnej, aby powierzchnia płótna stała się lepka.
 3. Zaplanuj Proces Wyklejania:
  Znajdź na odkrytej części płótna symbole i odpowiadające im numery kryształków. Otwórz torebkę z tymi kryształkami i wysyp je do zawartego plastikowego pojemnika na kryształki.
 4. Przygotuj Aplikator do Pracy:
  Weź plastikowy aplikator i zanurz w kleju żelowym (poduszce żelowej). Na końcówce aplikatora pozostanie klej, do którego kryształek powinien się lepić.
 5. Rozpocznij Proces Wyklejania:
  Przenieś kryształek w odpowiednie do koloru miejsce na płótnie. Powtarzaj dla kolejnych kryształków. Przy pomocy aplikatora proces staje się dużo łatwiejszy i szybszy.
 6. Rada odnośnie Wyklejania
  Nie zdejmuj folii ochronnej od razu. Wystarczy odsłonić niewielki fragment, który na pewno zdążysz wypełnić w ciągu jednej sesji i pracować z nim.

Szablony produktu

 • EAN: 

  5903766469515

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...