Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.99 PLN
advantage
Wysyłka w 24h
advantage
Darmowa dostawa od 199 zł
advantage
30 dni na zwrot

Nazwa zestawu: "NIEBIESKA SOWA 2"

Wymiary obrazu: 30cm x 40cm (nadruk około 24cm x 34cm)

Pełny haft: ponad 10 tys. elementów

Diamenciki: okrągłe

Kompletny zestaw do samodzielnego układania mozaiki. Zawiera wszystkie elementy niezbędne do samodzielnego wyklejenia obrazu.

Haft diamentowy - sowa

Grafika przedstawia niebieską sowę, która posiada bardzo ciekawą kolorystykę, dzięki czemu przyciąga uwagę, a ponadto układanie kryształków nie nudzi się nawet po kilku godzinach pracy - zwłaszcza że haft wykonuje się z koralików o różnych kształtach i rozmiarze. Jak zrobić obraz? Haft diamentowy jest interesującym zajęciem, polegającym na przyklejaniu niewielkich diamencików do podstawy, zgodnie z instrukcją.

Haft diamentowy - zwierzęta to uniwersalny motyw

Zestawy haftu diamentowego z motywami zwierzęcymi cieszą się popularnością, ze względu na uniwersalność takich grafik. Omawiany produkt jest prosty do ułożenia, a samo działanie nieraz jest określane jako relaksujące. Sowa przedstawiona na obrazie wyróżnia się mnogością barw oraz interesującym wzorem utrzymanym w nowoczesnej stylistyce. Dzięki temu może się świetnie prezentować na ścianie. Ze względu na niewielkie wymiary, haft będzie stanowić subtelny dodatek dekoracyjny.

Jesteśmy polską firmą, która wysyła z Polski. Wszystkie oferowane produkty są wykonywane z dobrej jakości materiałów, a mimo to charakteryzują się konkurencyjną ceną.

Oferowany Zestaw Zawiera:

 1. Płótno ze szczegółowym, nadrukowanym wzorem i warstwą klejącą, na której przyklejamy diamenciki.
 2. Woreczki z ponumerowanymi diamencikami i odpowiednimi symbolami ułatwiającymi ich przyporządkowanie do wzoru.
 3. Aplikator do nakładania diamencików, specjalny plastikowy pojemnik do przechowywania diamencików oraz suchy klej.
 4. Zestaw zawiera również indeks diamencików i instrukcję ich rozmieszczenia.

W przypadku dzieci zaleca się nadzór dorosłego ze względu na małe elementy wchodzące w skład zestawu.

Przykładowy sposób wykonania:

 1. Przygotuj Miejsce Pracy:
  Otwórz opakowanie, sprawdź czy zawiera wszystkie narzędzia oraz czy kolory kryształków są odpowiednie do obrazu znajdującego się na płótnie.
 2. Przygotowanie Płótna:
  Płótno jest pokryte warstwą kleju, który zachowuje swoje właściwości klejące dzięki przezroczystej folii. Delikatnie odsłoń część folii ochronnej, aby powierzchnia płótna stała się lepka.
 3. Zaplanuj Proces Wyklejania:
  Znajdź na odkrytej części płótna symbole i odpowiadające im numery kryształków. Otwórz torebkę z tymi kryształkami i wysyp je do zawartego plastikowego pojemnika na kryształki.
 4. Przygotuj Aplikator do Pracy:
  Weź plastikowy aplikator i zanurz w kleju żelowym (poduszce żelowej). Na końcówce aplikatora pozostanie klej, do którego kryształek powinien się lepić.
 5. Rozpocznij Proces Wyklejania:
  Przenieś kryształek w odpowiednie do koloru miejsce na płótnie. Powtarzaj dla kolejnych kryształków. Przy pomocy aplikatora proces staje się dużo łatwiejszy i szybszy.
 6. Rada odnośnie Wyklejania
  Nie zdejmuj folii ochronnej od razu. Wystarczy odsłonić niewielki fragment, który na pewno zdążysz wypełnić w ciągu jednej sesji i pracować z nim.

Szablony produktu

 • EAN: 

  5903933630175

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...