Wczytuję dane...
Wysyłka od: 10.99 PLN
advantage
Wysyłka w 24h
advantage
Darmowa dostawa 199 zł
advantage
30 dni na zwrot

Nazwa zestawu: "WIOSENNY RELAKS"

Wymiary obrazu: 30cm x 40cm (nadruk około 24cm x 34cm)

Pełny haft: ponad 10 tys. elementów

Diamenciki: okrągłe

Haft diamentowy — „Wiosenny relaks” 30 × 40 cm

Krajobrazy zmieniają się wraz z porami roku – każda z nich potrafi być piękna na swój sposób, jednak to wiosna bywa najbardziej efektowna. W naszym sklepie znajdziesz niezwykły obraz, na którym samodzielnie uchwycisz przepiękny wiosenny widok przy pomocy haftu diamentowego – niezwykłej techniki polegającej na wyklejaniu grafiki maleńkimi diamencikami. Ta metoda sprawia, że gotowe działo wydaje się trójwymiarowe oraz odbija światło – w przypadku prezentowanego wzoru ma to szczególne znaczenie, ponieważ dzięki temu woda staje się dużo bardziej realistyczna, a kwiaty wyglądają, jakby pokrywała je rosa.

 

Haft diamentowy – zestaw do stworzenia dzieła sztuki

Wykonany techniką haftu diamentowego obraz zachwyci nie tylko Ciebie, dając Ci radość z tworzenia i kreatywnej pracy, ale także wszystkich, którzy będą na niego spoglądać, kiedy będzie już gotowy. „Wiosenny relaks” to grafika przedstawiająca park wiosną – spokojny, sielski krajobraz, który natychmiast przywołuje przyjemne myśli i wspomnienia, a także uspokaja i wycisza. Bujne krzewy o jasnozielonych liściach, drzewa pokryte różowymi kwiatami, ukwiecony brzeg strumienia i uroczy mostek – to widok, który potrafi przykuć uwagę i odciągnąć ją od codziennych zmartwień i problemów.

 

Obraz 30 x 40cm – wyjątkowa dekoracja w wiosennym klimacie

„Wiosenny relaks” to średniej wielkości obraz, który doskonale wpisze się w aranżacje każdego pomieszczenia, wizualnie je ocieplając. Już sam proces twórczy sprawi Ci z pewnością wiele radości i pozwoli odpocząć – zestaw sprawdzi się też doskonale jako prezent, o czym wspominają klienci naszego sklepu w swoich opiniach. To chwila relaksu w doskonałej cenie.

Kompletny zestaw do samodzielnego układania mozaiki. Zawiera wszystkie elementy niezbędne do samodzielnego wyklejenia obrazu.

Oferowany Zestaw Zawiera:

 1. Płótno ze szczegółowym, nadrukowanym wzorem i warstwą klejącą, na której przyklejamy diamenciki.
 2. Woreczki z ponumerowanymi diamencikami i odpowiednimi symbolami ułatwiającymi ich przyporządkowanie do wzoru.
 3. Aplikator do nakładania diamencików, specjalny plastikowy pojemnik do przechowywania diamencików oraz suchy klej.
 4. Zestaw zawiera również indeks diamencików i instrukcję ich rozmieszczenia.

W przypadku dzieci zaleca się nadzór dorosłego ze względu na małe elementy wchodzące w skład zestawu.

Przykładowy sposób wykonania:

 1. Przygotuj Miejsce Pracy:
  Otwórz opakowanie, sprawdź czy zawiera wszystkie narzędzia oraz czy kolory kryształków są odpowiednie do obrazu znajdującego się na płótnie.
 2. Przygotowanie Płótna:
  Płótno jest pokryte warstwą kleju, który zachowuje swoje właściwości klejące dzięki przezroczystej folii. Delikatnie odsłoń część folii ochronnej, aby powierzchnia płótna stała się lepka.
 3. Zaplanuj Proces Wyklejania:
  Znajdź na odkrytej części płótna symbole i odpowiadające im numery kryształków. Otwórz torebkę z tymi kryształkami i wysyp je do zawartego plastikowego pojemnika na kryształki.
 4. Przygotuj Aplikator do Pracy:
  Weź plastikowy aplikator i zanurz w kleju żelowym (poduszce żelowej). Na końcówce aplikatora pozostanie klej, do którego kryształek powinien się lepić.
 5. Rozpocznij Proces Wyklejania:
  Przenieś kryształek w odpowiednie do koloru miejsce na płótnie. Powtarzaj dla kolejnych kryształków. Przy pomocy aplikatora proces staje się dużo łatwiejszy i szybszy.
 6. Rada odnośnie Wyklejania
  Nie zdejmuj folii ochronnej od razu. Wystarczy odsłonić niewielki fragment, który na pewno zdążysz wypełnić w ciągu jednej sesji i pracować z nim.

Szablony produktu

 • EAN: 

  5903766469201

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...