Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.99 PLN
advantage
Wysyłka w 24h
advantage
Darmowa dostawa 199 zł
advantage
30 dni na zwrot

Kompletny zestaw do samodzielnego układania mozaiki. Zawiera wszystkie elementy niezbędne do samodzielnego wyklejenia obrazu.

Nazwa zestawu: "MORSKI ŚWIAT"

Wymiary obrazu: 45cm x 60cm (nadruk około 40cm x 55cm)

Pełny haft: ponad 30 tys. elementów

Diamenciki: okrągłe

Wyjątkowy haft diamentowy - morze

Technika haftu diamentowego pozwala na stworzenie interesującego obrazu. W naszym sklepie dostępne są wzory, które najlepiej oddają tę niewątpliwą zaletę wyjątkowego haftu diamentowego. Delfiny w otoczeniu intrygującego morskiego świata stanowią tego najlepszy przykład. Na obrazie widocznych jest wiele elementów, które można odkrywać stopniowo.

Największą uwagę w przypadku tego obrazu o wymiarach 45 cm x 60 cm zwraca przede wszystkim bogactwo kolorów, szczególnie w szczegółowym przedstawieniu rafy koralowej. Nie brakuje tutaj żywych barw, przywodzących na myśl zróżnicowanie podwodnego świata. Ten efekt jest w pełni odzwierciedlony poprzez użycie drobnych koralików wchodzących w skład zestawu do haftu diamentowego. Morze, a przede wszystkim rafa koralowa zachwyca realizmem - każdy element, w tym ryby, zostały przedstawione zgodnie z rzeczywistością. Dzięki temu udało się zachować faktyczny wygląd głębi morza, przy jednoczesnym zachowaniu przystępnej ceny.

Zestaw dostępny w naszym sklepie - haft diamentowy ryby

Morski świat z oczywistych względów utrzymany jest w odcieniach błękitu, jednak nie bez wykorzystania innych kolorów. Bogactwo wykorzystanych barw to jedna z najważniejszych zalet tego zestawu do haftu diamentowego. Ryby wysuwają się na pierwszy plan - widoczne są zarówno delfiny, jak i małe, kolorowe rybki. Ze względu na urozmaicenie tematyczne, ten obraz cieszy się wieloma pozytywnymi opiniami usatysfakcjonowanych z zakupu klientów, którzy samodzielnie wykonali już wyjątkowy krajobraz morski.

Oferowany Zestaw Zawiera:

 1. Płótno ze szczegółowym, nadrukowanym wzorem i warstwą klejącą, na której przyklejamy diamenciki.
 2. Woreczki z ponumerowanymi diamencikami i odpowiednimi symbolami ułatwiającymi ich przyporządkowanie do wzoru.
 3. Aplikator do nakładania diamencików, specjalny plastikowy pojemnik do przechowywania diamencików oraz suchy klej.
 4. Zestaw zawiera również indeks diamencików i instrukcję ich rozmieszczenia.

W przypadku dzieci zaleca się nadzór dorosłego ze względu na małe elementy wchodzące w skład zestawu.

Przykładowy sposób wykonania:

 1. Przygotuj Miejsce Pracy:
  Otwórz opakowanie, sprawdź czy zawiera wszystkie narzędzia oraz czy kolory kryształków są odpowiednie do obrazu znajdującego się na płótnie.
 2. Przygotowanie Płótna:
  Płótno jest pokryte warstwą kleju, który zachowuje swoje właściwości klejące dzięki przezroczystej folii. Delikatnie odsłoń część folii ochronnej, aby powierzchnia płótna stała się lepka.
 3. Zaplanuj Proces Wyklejania:
  Znajdź na odkrytej części płótna symbole i odpowiadające im numery kryształków. Otwórz torebkę z tymi kryształkami i wysyp je do zawartego plastikowego pojemnika na kryształki.
 4. Przygotuj Aplikator do Pracy:
  Weź plastikowy aplikator i zanurz w kleju żelowym (poduszce żelowej). Na końcówce aplikatora pozostanie klej, do którego kryształek powinien się lepić.
 5. Rozpocznij Proces Wyklejania:
  Przenieś kryształek w odpowiednie do koloru miejsce na płótnie. Powtarzaj dla kolejnych kryształków. Przy pomocy aplikatora proces staje się dużo łatwiejszy i szybszy.
 6. Rada odnośnie Wyklejania
  Nie zdejmuj folii ochronnej od razu. Wystarczy odsłonić niewielki fragment, który na pewno zdążysz wypełnić w ciągu jednej sesji i pracować z nim.

Szablony produktu

 • EAN: 

  5903766469089

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...