Wczytuję dane...
Wysyłka od: 10.99 PLN
advantage
Wysyłka w 24h
advantage
Darmowa dostawa 199 zł
advantage
30 dni na zwrot

Nazwa zestawu: "MAGICZNY KOLIBER"

Wymiary obrazu: 30cm x 40cm (nadruk około 24cm x 34cm)

Pełny haft: ponad 10 tys. elementów

Diamenciki: okrągłe

Haft diamentowy - Magiczny koliber 30x40 cm

Jeżeli lubisz naturę i chciałbyś wykonać w technice haftu diamentowego obraz, który przedstawia ją w pełnej krasie, wybierz zestaw „Magiczny koliber”. To przepiękna grafika średniej wielkości, na której uchwycony został moment, kiedy niewielki ptaszek zawisł właśnie w powietrzu tuż obok kielicha kwiatu. Oryginalnie uchwycone światło, wyraźne promienie słońca i ciepła kolorystyka pełna czerwieni, różu i zieleni tworzą niezwykły klimat – gotowy obraz z pewnością stanie się wspaniałą ozdobą Twojego mieszkania. Przy tym sam proces tworzenia przywoła wiele pozytywnych emocji, pozwoli Ci się wyciszyć i zrelaksować – to w końcu główna zaleta haftu diamentowego. Zwierzęta uchwycone na obrazach wykonanych tą techniką zawsze wyglądają niezwykle – jeśli jesteś ich miłośnikiem, koniecznie przekonaj się o tym sam.

 

Haft diamentowy – zestaw do stworzenia obrazu

„Magiczny koliber” to kompletny zestaw wyposażony w instrukcję, niezbędne materiały oraz narzędzia, dzięki którym każdy może swobodnie spróbować swoich sił w technice haftu diamentowego. Niewielkie wymiary obrazu sprawiają, że będzie on doskonałym wyborem nie tylko dla doświadczonych artystów, ale również osób, które dopiero próbują swoich sił w tej dziedzinie.

Obraz 30 x 40 cm składa się z nieco mniejszego nadruku i białego obramowania, które ułatwi oprawę gotowego dzieła, doda mu trójwymiarowości i elegancji. Obraz kolibra będzie efektownym uzupełnieniem każdej aranżacji i doda jej odrobiny magii. Opinie klientów naszego sklepu o tym zestawie mówią same za siebie. Dodatkowo należy podkreślić, że jest on dostępny w niezwykle atrakcyjnej cenie.

Kompletny zestaw do samodzielnego układania mozaiki. Zawiera wszystkie elementy niezbędne do samodzielnego wyklejenia obrazu.

Oferowany Zestaw Zawiera:

 1. Płótno ze szczegółowym, nadrukowanym wzorem i warstwą klejącą, na której przyklejamy diamenciki.
 2. Woreczki z ponumerowanymi diamencikami i odpowiednimi symbolami ułatwiającymi ich przyporządkowanie do wzoru.
 3. Aplikator do nakładania diamencików, specjalny plastikowy pojemnik do przechowywania diamencików oraz suchy klej.
 4. Zestaw zawiera również indeks diamencików i instrukcję ich rozmieszczenia.

W przypadku dzieci zaleca się nadzór dorosłego ze względu na małe elementy wchodzące w skład zestawu.

Przykładowy sposób wykonania:

 1. Przygotuj Miejsce Pracy:
  Otwórz opakowanie, sprawdź czy zawiera wszystkie narzędzia oraz czy kolory kryształków są odpowiednie do obrazu znajdującego się na płótnie.
 2. Przygotowanie Płótna:
  Płótno jest pokryte warstwą kleju, który zachowuje swoje właściwości klejące dzięki przezroczystej folii. Delikatnie odsłoń część folii ochronnej, aby powierzchnia płótna stała się lepka.
 3. Zaplanuj Proces Wyklejania:
  Znajdź na odkrytej części płótna symbole i odpowiadające im numery kryształków. Otwórz torebkę z tymi kryształkami i wysyp je do zawartego plastikowego pojemnika na kryształki.
 4. Przygotuj Aplikator do Pracy:
  Weź plastikowy aplikator i zanurz w kleju żelowym (poduszce żelowej). Na końcówce aplikatora pozostanie klej, do którego kryształek powinien się lepić.
 5. Rozpocznij Proces Wyklejania:
  Przenieś kryształek w odpowiednie do koloru miejsce na płótnie. Powtarzaj dla kolejnych kryształków. Przy pomocy aplikatora proces staje się dużo łatwiejszy i szybszy.
 6. Rada odnośnie Wyklejania
  Nie zdejmuj folii ochronnej od razu. Wystarczy odsłonić niewielki fragment, który na pewno zdążysz wypełnić w ciągu jednej sesji i pracować z nim.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...