Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.99 PLN
advantage
Wysyłka w 24h
advantage
Darmowa dostawa 199 zł
advantage
30 dni na zwrot

Nazwa zestawu: "DRZEWO 4 PORY ROKU"

Wymiary obrazu: 55cm x 75cm (nadruk około 50cm x 70cm)

Pełny haft: ponad 45 tys. elementów

Diamenciki: okrągłe

Kompletny zestaw do samodzielnego układania mozaiki. Zawiera wszystkie elementy niezbędne do samodzielnego wyklejenia obrazu.

Haft diamentowy - Drzewo 4 Pory Roku 55 × 75 cm

Drzewo 4 Pory Roku to obraz stworzony z myślą o miłośnikach robótek ręcznych i osobach, które pragną rozpocząć przygodę z rękodziełem. Przeznaczony jest on do samodzielnego wykonania metodą haftu diamentowego pełnego.

Haft diamentowy - kwiaty w wazonie

Prezentowany obraz przedstawia piękne drzewo utrzymane w barwach odpowiednich pór roku. Obraz Drzewo 4 Pory Roku podzielony jest na 4 części, z których każda przedstawia fragment tego samego drzewa w innej porze roku. Dedykowany jest miłośnikom natury i motywów roślinnych. Przeważająca część obrazu jest utrzymana w niebieskiej kolorystyce ze względu na obecność nieba. Doskonale prezentuje się on w praktycznie każdych wnętrzach. Świetnie sprawdza się on w kuchniach, salonach, sypialniach i gabinetach.

„Słoneczniki” - obraz 55 × 75 cm

Oferowany przez nas obraz Drzewo 4 Pory Roku cieszy się dużą popularnością i świetnymi opiniami. Według klientów nadaje on wnętrzom klasy i podkreśla ich wyjątkowy charakter. Ten wysokiej jakości produkt to gwarancja relaksującego i przyjemnego zajęcia na długie jesienne i zimowe wieczory. W naszym sklepie kupisz obraz Drzewo 4 Pory Roku w bardzo atrakcyjnej cenie. Zapraszamy do złożenia zamówienia.

Oferowany Zestaw Zawiera:

 1. Płótno ze szczegółowym, nadrukowanym wzorem i warstwą klejącą, na której przyklejamy diamenciki.
 2. Woreczki z ponumerowanymi diamencikami i odpowiednimi symbolami ułatwiającymi ich przyporządkowanie do wzoru.
 3. Aplikator do nakładania diamencików, specjalny plastikowy pojemnik do przechowywania diamencików oraz suchy klej.
 4. Zestaw zawiera również indeks diamencików i instrukcję ich rozmieszczenia.

W przypadku dzieci zaleca się nadzór dorosłego ze względu na małe elementy wchodzące w skład zestawu.

Przykładowy sposób wykonania:

 1. Przygotuj Miejsce Pracy:
  Otwórz opakowanie, sprawdź czy zawiera wszystkie narzędzia oraz czy kolory kryształków są odpowiednie do obrazu znajdującego się na płótnie.
 2. Przygotowanie Płótna:
  Płótno jest pokryte warstwą kleju, który zachowuje swoje właściwości klejące dzięki przezroczystej folii. Delikatnie odsłoń część folii ochronnej, aby powierzchnia płótna stała się lepka.
 3. Zaplanuj Proces Wyklejania:
  Znajdź na odkrytej części płótna symbole i odpowiadające im numery kryształków. Otwórz torebkę z tymi kryształkami i wysyp je do zawartego plastikowego pojemnika na kryształki.
 4. Przygotuj Aplikator do Pracy:
  Weź plastikowy aplikator i zanurz w kleju żelowym (poduszce żelowej). Na końcówce aplikatora pozostanie klej, do którego kryształek powinien się lepić.
 5. Rozpocznij Proces Wyklejania:
  Przenieś kryształek w odpowiednie do koloru miejsce na płótnie. Powtarzaj dla kolejnych kryształków. Przy pomocy aplikatora proces staje się dużo łatwiejszy i szybszy.
 6. Rada odnośnie Wyklejania
  Nie zdejmuj folii ochronnej od razu. Wystarczy odsłonić niewielki fragment, który na pewno zdążysz wypełnić w ciągu jednej sesji i pracować z nim.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...