Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.99 PLN
advantage
Wysyłka w 24h
advantage
Darmowa dostawa 199 zł
advantage
30 dni na zwrot

Nazwa zestawu: "JAPOŃSKIE ŻURAWIE"

Wymiary obrazu: 45cm x 75cm (nadruk około 40cm x 70cm)

Pełny haft: ponad 35 tys. elementów

Diamenciki: okrągłe

Haft diamentowy – “Japońskie żurawie” 45 x 75 cm

 „Japońskie żurawie” to efektowny obraz 45 x 75 cm, który z powodzeniem stanie się imponującą ozdobą każdego domu czy mieszkania. Senny, magiczny nastrój, stonowane kolory i przede wszystkim smukłe sylwetki majestatycznych ptaków – wszystko to sprawia, że od grafiki ciężko oderwać wzrok. Wykonana techniką haftu diamentowego dodatkowo zyska na wartości – ten oryginalny sposób wyklejania obrazów nadaje im niezwykły, trójwymiarowy wygląd.

 

„Japońskie żurawie” – haft diamentowy

 Żurawie japońskie (Tsuru) są świętymi ptakami. Symbolizują szczęście, długowieczność, a przede wszystkim mądrość i wiedzę – w końcu wiele podróżują. Ponieważ jako gatunek są monogamiczne, łączą się w pary na całe życie – dlatego też dla par w Japonii symbolizują miłość i wierność małżeńską. Ich podobizny wykonywane techniką origami często stanowią główną dekorację podczas japońskich wesel. Z tymi ptakami wiąże się wiele legend i przesądów – ich wizerunki mają zapewniać dobrobyt i szczęście.

Wszystko to sprawia, że samodzielnie wykonany obraz żurawi zawieszony w salonie czy gabinecie zyska dodatkowe znaczenie – nie tylko będzie elementem estetycznym, ale też symbolem tego, co dobre i godne szacunku w życiu. Dodatkowo stonowana kolorystyka utrzymana w pastelowych błękitach i głębokiej, ciemnej zieleni, oraz pąki kwiatów barwą przypominające same białe żurawie sprawiają, że całość tworzy wrażenie harmonii i spokoju – wpłynie więc pozytywnie na nastrój wszystkich osób, które będą patrzeć na obraz na co dzień.

 

Sposób na dzieło sztuki – haft diamentowy

 Przedstawione techniką haftu diamentowego zwierzęta zawsze wyglądają nieco magicznie. Kupując w naszym sklepie kompletny zestaw do wykonania obrazu, dostępny w doskonałej cenie, zyskujesz szansę na rozwijanie zdolności kreatywnych i manualnych – lub oryginalny pomysł na prezent. Własnoręcznie wykonana grafika, w którą włożyło się sporo czasu i cierpliwości, a w dodatku mająca duże znaczenie symboliczne, z pewnością zachwyci każdego. Również sam zestaw ucieszy każdego artystę – potwierdzają to opinie naszych dotychczasowych klientów.

Kompletny zestaw do samodzielnego układania mozaiki. Zawiera wszystkie elementy niezbędne do samodzielnego wyklejenia obrazu.

Oferowany Zestaw Zawiera:

 1. Płótno ze szczegółowym, nadrukowanym wzorem i warstwą klejącą, na której przyklejamy diamenciki.
 2. Woreczki z ponumerowanymi diamencikami i odpowiednimi symbolami ułatwiającymi ich przyporządkowanie do wzoru.
 3. Aplikator do nakładania diamencików, specjalny plastikowy pojemnik do przechowywania diamencików oraz suchy klej.
 4. Zestaw zawiera również indeks diamencików i instrukcję ich rozmieszczenia.

W przypadku dzieci zaleca się nadzór dorosłego ze względu na małe elementy wchodzące w skład zestawu.

Przykładowy sposób wykonania:

 1. Przygotuj Miejsce Pracy:
  Otwórz opakowanie, sprawdź czy zawiera wszystkie narzędzia oraz czy kolory kryształków są odpowiednie do obrazu znajdującego się na płótnie.
 2. Przygotowanie Płótna:
  Płótno jest pokryte warstwą kleju, który zachowuje swoje właściwości klejące dzięki przezroczystej folii. Delikatnie odsłoń część folii ochronnej, aby powierzchnia płótna stała się lepka.
 3. Zaplanuj Proces Wyklejania:
  Znajdź na odkrytej części płótna symbole i odpowiadające im numery kryształków. Otwórz torebkę z tymi kryształkami i wysyp je do zawartego plastikowego pojemnika na kryształki.
 4. Przygotuj Aplikator do Pracy:
  Weź plastikowy aplikator i zanurz w kleju żelowym (poduszce żelowej). Na końcówce aplikatora pozostanie klej, do którego kryształek powinien się lepić.
 5. Rozpocznij Proces Wyklejania:
  Przenieś kryształek w odpowiednie do koloru miejsce na płótnie. Powtarzaj dla kolejnych kryształków. Przy pomocy aplikatora proces staje się dużo łatwiejszy i szybszy.
 6. Rada odnośnie Wyklejania
  Nie zdejmuj folii ochronnej od razu. Wystarczy odsłonić niewielki fragment, który na pewno zdążysz wypełnić w ciągu jednej sesji i pracować z nim.

Szablony produktu

 • EAN: 

  5903933630045

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...