Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.99 PLN
advantage
Wysyłka w 24h
advantage
Darmowa dostawa 199 zł
advantage
30 dni na zwrot

Kompletny zestaw do samodzielnego układania mozaiki. Zawiera wszystkie elementy niezbędne do samodzielnego wyklejenia obrazu.

Nazwa zestawu: "MANDALA SŁOŃCE I KSIĘŻYC"

Wymiary obrazu: 30cm x 30cm (nadruk około 25cm x 25cm)

Obraz wypełniany częściowo - koralikami o różnym kształcie i wielkości

Haft diamentowy 30 × 30 cm - „Mandala słońce i księżyc”

Haft diamentowy „Mandala słońce i księżyc” to niczym niezakłócona harmonia między Ciałami niebieskimi, wpleciona w tkaninę czasu oraz przestrzeni. Grafika przyciąga wzrok swoją mistyczną aurą, a także bogactwem detali. W samym sercu mandali ukazuje się złocisty dysk Słońca, emanujący pięknymi promieniami. Jego kształt jest misternie zdobiony złotymi diamencikami.

Po drugiej stronie mandali widnieje srebrzysty Księżyc, otoczony białymi i niebieskimi kamyczkami, zachwycający swoim delikatnym blaskiem. Wszystko to ułożone jest z setek drobnych diamencików, które tworzą delikatne wzory, odbijając światło w różne strony. Kolory niebieski, czarny i złoty grają tu pierwsze skrzypce, dodając kompozycji elegancji oraz głębi.

W zestawie do diamond paintingu „Mandala słońce i księżyc” kryształki występują w różnych kształtach i rozmiarach, co czyni je odpowiednimi dla osób początkujących w tej technice. Dzięki różnorodności kształtów oraz rozmiarów, od największych po najmniejsze, nowicjusze mają szansę łatwo dostosować się do projektu i zacząć swoją przygodę z tą formą sztuki. Dzięki temu nawet osoby początkujące mogą szybko cieszyć się z uzyskanych rezultatów.

„Mandala słońce i księżyc” - haft diamentowy

Słońce i księżyc to niezwykle ważne, a jednocześnie często używane symbole, które od wieków fascynują ludzkość potęgą oraz pięknem. Są nie tylko istotnymi elementami w mitologiach czy wierzeniach różnych kultur na całym świecie, ale także odgrywają kluczowe role w życiu codziennym i obchodach religijnych.

Słońce, jako źródło światła i ciepła, symbolizuje życie, siłę oraz nowy początek, podczas gdy Księżyc, odbijając blask największej gwiazdy, kojarzony jest z tajemniczością, intuicją czy cyklicznością natury. Ich obecność w różnorodnych formach sztuki, religii, mitologii, a nawet w dzisiejszej modzie świadczy o nieustającej sile oddziaływania i ogromnym znaczeniu dla ludzkości.

Oferowany Zestaw Zawiera:

 1. Płótno ze szczegółowym, nadrukowanym wzorem i warstwą klejącą, na której przyklejamy diamenciki.
 2. Woreczki z ponumerowanymi diamencikami i odpowiednimi symbolami ułatwiającymi ich przyporządkowanie do wzoru.
 3. Aplikator do nakładania diamencików, specjalny plastikowy pojemnik do przechowywania diamencików oraz suchy klej.
 4. Zestaw zawiera również indeks diamencików i instrukcję ich rozmieszczenia.

W przypadku dzieci zaleca się nadzór dorosłego ze względu na małe elementy wchodzące w skład zestawu.

Przykładowy sposób wykonania:

 1. Przygotuj Miejsce Pracy:
  Otwórz opakowanie, sprawdź czy zawiera wszystkie narzędzia oraz czy kolory kryształków są odpowiednie do obrazu znajdującego się na płótnie.
 2. Przygotowanie Płótna:
  Płótno jest pokryte warstwą kleju, który zachowuje swoje właściwości klejące dzięki przezroczystej folii. Delikatnie odsłoń część folii ochronnej, aby powierzchnia płótna stała się lepka.
 3. Zaplanuj Proces Wyklejania:
  Znajdź na odkrytej części płótna symbole i odpowiadające im numery kryształków. Otwórz torebkę z tymi kryształkami i wysyp je do zawartego plastikowego pojemnika na kryształki.
 4. Przygotuj Aplikator do Pracy:
  Weź plastikowy aplikator i zanurz w kleju żelowym (poduszce żelowej). Na końcówce aplikatora pozostanie klej, do którego kryształek powinien się lepić.
 5. Rozpocznij Proces Wyklejania:
  Przenieś kryształek w odpowiednie do koloru miejsce na płótnie. Powtarzaj dla kolejnych kryształków. Przy pomocy aplikatora proces staje się dużo łatwiejszy i szybszy.
 6. Rada odnośnie Wyklejania
  Nie zdejmuj folii ochronnej od razu. Wystarczy odsłonić niewielki fragment, który na pewno zdążysz wypełnić w ciągu jednej sesji i pracować z nim.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...