Wczytuję dane...
Wysyłka od: 10.99 PLN
advantage
Wysyłka w 24h
advantage
Darmowa dostawa 199 zł
advantage
30 dni na zwrot

Nazwa zestawu: Beasts - Drapieżniki

Zestaw czterech obrazków przedstawiających największych naturalnych drapieżników - lwa, tygrysa, lamparta oraz wilka.

Specyfikacja Obrazu Zdrapki:

 • rozmiar zdrapek: 30 x 21 cm;
 • rodzaj obrazu: kolorowy;
 • zestaw: arkusze z obrazami, bambusowy drapak.

Magiczna zdrapka – „Drapieżniki”

Oferowany przez nas obraz-zdrapka przedstawia cztery najbardziej znane na świecie drapieżniki – lwa, lamparta, tygrysa i wilka. Cztery plansze zostały pokryte czarną farbą, którą można zdrapać przy pomocy drapaka, odkrywając ukryte pod nią kolory. To wspaniała rozrywka zarówno dla młodych artystów, jak i tych całkiem dorosłych – doskonale pomaga trenować zdolności manualne i kreatywność. Wymaga sporo skupienia, jednak opanowanie techniki zdrapywania nie jest trudne – wystarczy koncentracja i zachowanie precyzji.

Magiczna zdrapka – „Drapieżniki” 30 x 21 cm

Poszczególne obrazy to portrety zwierząt, które – choć niebezpieczne – budzą zachwyt i szacunek. Dzikie koty utrzymane są w naturalnych, realistycznych barwach, natomiast grafika przedstawiająca wilka przełamuje monotonię i wnosi do kompozycji nieco surrealistyczne barwy – czerwoną, żółtą i fioletową.

Czym są magiczne zdrapki?

Obrazy zdrapki to czarne arkusze kryjące pod spodem przepiękne kolorowe obrazy do wydrapania. Zabawa polega na zdrapywaniu górnej warstwy czarnej farby specjalnym rysikiem, w zaznaczonych miejscach na arkuszach - co pozwala na stopniowe odsłanianie pięknego, ukrytego rysunku. Jest to wspaniała zabawa dla każdego.

Obrazy zdrapki to nie tylko zabawa, ale także ćwiczenie sprawności manualnej oraz wyobraźni przestrzennej u najmłodszych, ale i też tych starszych. Ułatwieniem dla zabawy są szare linie nadrukowane na każdym z czarnych arkuszy wzdłuż konturów ukrytego obrazu.

Obraz-zdrapka jako niezwykła dekoracja

Oferowana przez nas magiczna zdrapka „Drapieżniki” cieszy się dużą popularnością i świetnymi opiniami wśród klientów naszego sklepu. Pojedyncze arkusze mają średni rozmiar, razem jednak mogą stworzyć dużą kompozycję, która stanie się piękną i efektowną ozdobą na ścianie. Cena zestawu jest bardzo atrakcyjna, zwłaszcza że w komplecie otrzymasz wszystko, czego potrzebujesz do pracy. Magiczna zdrapka to szansa na twórcze spędzenie czasu i własnoręczne stworzenie unikatowej ozdoby.

Zawartość zestawu:

 • ozdobna koperta z magicznymi obrazami;
 • cztery arkusze z magiczną zdrapką do wydrapywania;
 • bambusowy ołówek do wydrapywania;
 • całość zapakowana w ochronną kopertę.

Ten nietypowy zestaw zachęci do tworzenia i jednocześnie do ćwiczenia zdolności manualnych. Jest to również świetny pomysł na ciekawy, a zarazem niezobowiązujący prezent niezależnie od okazji.

Dlaczego nasze Obrazy Zdrapki?

 • służy jako wspaniała rozrywka dla dzieci i dorosłych,
 • uspokaja i pomaga się zrelaksować,
 • rozwija sprawność manualną oraz pobudza wyobraźnię,
 • pomaga w skupieniu i koncentracji,
 • poprawi także twoje umiejętności malarskie oraz artystyczne,
 • przyjemna i kreatywna aktywność umysłowo manualna,
 • twoje wspaniałe dzieło może ozdobić ścianę w twoim domu.

Czarne karty zdrapki kryją pod spodem kreatywne obrazy do wydrapania. Obrazy są kolorowe, bogate w szczegóły, wymagają precyzji i stanowią przepiękną ozdobę do wnętrza każdego domu. Uczą kreatywności i gwarantują wspaniałą zabawę.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...