Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.99 PLN
advantage
Wysyłka w 24h
advantage
Darmowa dostawa od 199 zł
advantage
30 dni na zwrot

Nazwa zestawu: "TĘCZOWY KOT"

Wymiary obrazu: 35cm x 45cm (nadruk około 30cm x 40cm)

Pełny haft: ponad 15 tys. elementów

Diamenciki: okrągłe

Kompletny zestaw do samodzielnego układania mozaiki. Zawiera wszystkie elementy niezbędne do samodzielnego wyklejenia obrazu.

Barwny haft diamentowy - Tęczowy Kot 35 × 45 cm

Haft diamentowy o wzorze Tęczowy Kot 35 × 45 cm to idealna propozycja dla wszystkich miłośników tych wyjątkowych czworonogów. Specjalne rozmieszczenie stref przeznaczonych do przyklejania poszczególnych koralików gwarantuje uzyskanie oszałamiającego efektu końcowego w postaci wizerunku uroczego kota. W licznych pozytywnych opiniach na temat tego produktu klienci doceniają przede wszystkim niezwykłe barwy, które składają się na prawdziwą tęczową mozaikę, charakterystyczną dla tego typu haftu diamentowego.

„Zwierzęta” to wyjątkowa seria, w ramach której możesz tworzyć wyjątkowe podobizny najpiękniejszych stworzeń, przy użyciu specjalnych koralików. Kompletny zestaw przeznaczony do tego celu kupisz już teraz w naszym sklepie. Na uwagę z pewnością zasługuje wyjątkowo atrakcyjna cena przy zachowaniu wysokiej jakości produktu, który zachwyca żywymi kolorami i realistycznym wizerunkiem kota. Tego rodzaju zestaw może być też idealną opcją na prezent.

Oferowany Zestaw Zawiera:

 1. Płótno ze szczegółowym, nadrukowanym wzorem i warstwą klejącą, na której przyklejamy diamenciki.
 2. Woreczki z ponumerowanymi diamencikami i odpowiednimi symbolami ułatwiającymi ich przyporządkowanie do wzoru.
 3. Aplikator do nakładania diamencików, specjalny plastikowy pojemnik do przechowywania diamencików oraz suchy klej.
 4. Zestaw zawiera również indeks diamencików i instrukcję ich rozmieszczenia.

W przypadku dzieci zaleca się nadzór dorosłego ze względu na małe elementy wchodzące w skład zestawu.

Przykładowy sposób wykonania:

 1. Przygotuj Miejsce Pracy:
  Otwórz opakowanie, sprawdź czy zawiera wszystkie narzędzia oraz czy kolory kryształków są odpowiednie do obrazu znajdującego się na płótnie.
 2. Przygotowanie Płótna:
  Płótno jest pokryte warstwą kleju, który zachowuje swoje właściwości klejące dzięki przezroczystej folii. Delikatnie odsłoń część folii ochronnej, aby powierzchnia płótna stała się lepka.
 3. Zaplanuj Proces Wyklejania:
  Znajdź na odkrytej części płótna symbole i odpowiadające im numery kryształków. Otwórz torebkę z tymi kryształkami i wysyp je do zawartego plastikowego pojemnika na kryształki.
 4. Przygotuj Aplikator do Pracy:
  Weź plastikowy aplikator i zanurz w kleju żelowym (poduszce żelowej). Na końcówce aplikatora pozostanie klej, do którego kryształek powinien się lepić.
 5. Rozpocznij Proces Wyklejania:
  Przenieś kryształek w odpowiednie do koloru miejsce na płótnie. Powtarzaj dla kolejnych kryształków. Przy pomocy aplikatora proces staje się dużo łatwiejszy i szybszy.
 6. Rada odnośnie Wyklejania
  Nie zdejmuj folii ochronnej od razu. Wystarczy odsłonić niewielki fragment, który na pewno zdążysz wypełnić w ciągu jednej sesji i pracować z nim.

Szablony produktu

 • EAN: 

  5903933630113

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...