Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.99 PLN
advantage
Wysyłka w 24h
advantage
Darmowa dostawa 199 zł
advantage
30 dni na zwrot

Kompletny zestaw do samodzielnego układania mozaiki. Zawiera wszystkie elementy niezbędne do samodzielnego wyklejenia obrazu.

Nazwa zestawu: "MAŁA SYRENKA"

Wymiary obrazu: 30cm x 40cm (nadruk około 24cm x 34cm)

Pełny haft: ponad 10 tys. elementów

Diamenciki: okrągłe

Haft diamentowy Disney - "MAŁA SYRENKA"

Bajki Disneya są powszechnie znane i chętnie wybierane nie tylko przez najmłodszych. Często satysfakcję z ich oglądania czerpią również dorośli. Z tego względu haft diamentowy Disney cieszy się niezwykle dużym zainteresowaniem. Ten egzemplarz przedstawia małą syrenkę, która jest bardzo dobrze znana wielu rodzicom i dzieciom. Prezentuje klimatyczny obraz małej syrenki na tle księżyca, który emanuje pomarańczową poświatą. Ariel natomiast przysiadła na kamieniu, spoglądając w niebo.

Haft diamentowy 30 × 40

Obrazek ma idealny rozmiar, aby powiesić efekt swojej pracy na ścianie. Bez względu czy będzie to pokój dziecka, salon czy sypialnia, syrenka doskonale zaprezentuje się w każdej z tych przestrzeni. Haft diamentowy przedstawiający sylwetkę Arielki cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród klientów, a ich opinie są niezwykle pozytywne. Duży atut stanowi także korzystna cena, która ma optymalny poziom dla kupujących.. Zapraszamy do zapoznania się z tym wariantem, a także innymi motywami haftu diamentowego 30 × 40.

Oferowany Zestaw Zawiera:

 1. Płótno ze szczegółowym, nadrukowanym wzorem i warstwą klejącą, na której przyklejamy diamenciki.
 2. Woreczki z ponumerowanymi diamencikami i odpowiednimi symbolami ułatwiającymi ich przyporządkowanie do wzoru.
 3. Aplikator do nakładania diamencików, specjalny plastikowy pojemnik do przechowywania diamencików oraz suchy klej.
 4. Zestaw zawiera również indeks diamencików i instrukcję ich rozmieszczenia.

W przypadku dzieci zaleca się nadzór dorosłego ze względu na małe elementy wchodzące w skład zestawu.

Przykładowy sposób wykonania:

 1. Przygotuj Miejsce Pracy:
  Otwórz opakowanie, sprawdź czy zawiera wszystkie narzędzia oraz czy kolory kryształków są odpowiednie do obrazu znajdującego się na płótnie.
 2. Przygotowanie Płótna:
  Płótno jest pokryte warstwą kleju, który zachowuje swoje właściwości klejące dzięki przezroczystej folii. Delikatnie odsłoń część folii ochronnej, aby powierzchnia płótna stała się lepka.
 3. Zaplanuj Proces Wyklejania:
  Znajdź na odkrytej części płótna symbole i odpowiadające im numery kryształków. Otwórz torebkę z tymi kryształkami i wysyp je do zawartego plastikowego pojemnika na kryształki.
 4. Przygotuj Aplikator do Pracy:
  Weź plastikowy aplikator i zanurz w kleju żelowym (poduszce żelowej). Na końcówce aplikatora pozostanie klej, do którego kryształek powinien się lepić.
 5. Rozpocznij Proces Wyklejania:
  Przenieś kryształek w odpowiednie do koloru miejsce na płótnie. Powtarzaj dla kolejnych kryształków. Przy pomocy aplikatora proces staje się dużo łatwiejszy i szybszy.
 6. Rada odnośnie Wyklejania
  Nie zdejmuj folii ochronnej od razu. Wystarczy odsłonić niewielki fragment, który na pewno zdążysz wypełnić w ciągu jednej sesji i pracować z nim.
Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...