Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.99 PLN
advantage
Wysyłka w 24h
advantage
Darmowa dostawa 199 zł
advantage
30 dni na zwrot

Nazwa zestawu: "SŁODKIE KOTKI"

Wymiary obrazu: 45cm x 45cm (nadruk około 40cm x 40cm)

Pełny haft: ponad 20 tys. elementów

Diamenciki: okrągłe

Kompletny zestaw do samodzielnego układania mozaiki. Zawiera wszystkie elementy niezbędne do samodzielnego wyklejenia obrazu.

Haft diamentowy Słodkie kotki - wyjątkowość zestawu

Prezentowany wzór przedstawia dwa urocze kotki na różowym tle. Oba zwierzątka mają na szyjach kokardki - jasny posiada różową, natomiast ciemny nosi błękitną z diamentowym serduszkiem, która stanowi wyróżniający się punkt barwny. Ilustracja została ukazana w chwili, gdy brązowy czule liże drugiego o białym futerku, co sprawia, że obraz wydaje się być dynamiczny, a kotki w ruchu.

Cała kompozycja została utrzymana w jasnych, pastelowych barwach, dlatego powinna szczególnie przypaść do gustu dziewczynkom oraz kobietom. U dołu widnieje delikatna ramka utworzona z różowych kwiatów o ciemnozielonych liściach i biało-kremowej koronki o misternym wzorze, co dodaje elegancji oraz wyrafinowania obrazowi. Ilustracja z tym wzorem będzie stanowić idealny prezent dla osoby, która jest miłośnikiem kotów. Może także być podarunkiem symbolizującym głębokie uczucia ze względu na sympatię, jaką darzą się zwierzęta na obrazie.

Oferowany Zestaw Zawiera:

 1. Płótno ze szczegółowym, nadrukowanym wzorem i warstwą klejącą, na której przyklejamy diamenciki.
 2. Woreczki z ponumerowanymi diamencikami i odpowiednimi symbolami ułatwiającymi ich przyporządkowanie do wzoru.
 3. Aplikator do nakładania diamencików, specjalny plastikowy pojemnik do przechowywania diamencików oraz suchy klej.
 4. Zestaw zawiera również indeks diamencików i instrukcję ich rozmieszczenia.

W przypadku dzieci zaleca się nadzór dorosłego ze względu na małe elementy wchodzące w skład zestawu.

Przykładowy sposób wykonania:

 1. Przygotuj Miejsce Pracy:
  Otwórz opakowanie, sprawdź czy zawiera wszystkie narzędzia oraz czy kolory kryształków są odpowiednie do obrazu znajdującego się na płótnie.
 2. Przygotowanie Płótna:
  Płótno jest pokryte warstwą kleju, który zachowuje swoje właściwości klejące dzięki przezroczystej folii. Delikatnie odsłoń część folii ochronnej, aby powierzchnia płótna stała się lepka.
 3. Zaplanuj Proces Wyklejania:
  Znajdź na odkrytej części płótna symbole i odpowiadające im numery kryształków. Otwórz torebkę z tymi kryształkami i wysyp je do zawartego plastikowego pojemnika na kryształki.
 4. Przygotuj Aplikator do Pracy:
  Weź plastikowy aplikator i zanurz w kleju żelowym (poduszce żelowej). Na końcówce aplikatora pozostanie klej, do którego kryształek powinien się lepić.
 5. Rozpocznij Proces Wyklejania:
  Przenieś kryształek w odpowiednie do koloru miejsce na płótnie. Powtarzaj dla kolejnych kryształków. Przy pomocy aplikatora proces staje się dużo łatwiejszy i szybszy.
 6. Rada odnośnie Wyklejania
  Nie zdejmuj folii ochronnej od razu. Wystarczy odsłonić niewielki fragment, który na pewno zdążysz wypełnić w ciągu jednej sesji i pracować z nim.

Szablony produktu

 • EAN: 

  5903766469430

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...