Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.99 PLN
advantage
Wysyłka w 24h
advantage
Darmowa dostawa 199 zł
advantage
30 dni na zwrot

Kompletny zestaw do samodzielnego układania mozaiki. Zawiera wszystkie elementy niezbędne do samodzielnego wyklejenia obrazu.

Nazwa zestawu: "BAŚNIOWE PAWIE"

Wymiary obrazu: 40cm x 50cm (nadruk około 34cm x 44cm)

Pełny haft: ponad 18 tys. elementów

Diamenciki: okrągłe

Wyjątkowy obraz - paw, haft diamentowy 

Pawie to wyjątkowy gatunek ptaków, który swoją popularność zawdzięcza przede wszystkim okazałym pióropuszom. Trudno przejść obojętnie wobec interesujących barw, które zostały przedstawione w tym wariancie haftu diamentowego. Paw na pierwszym planie w pełnej okazałości pokazuje swoje zielone pióra, z czego każdy ma charakterystyczne pawie oko. Efektu dopełnia niebieskie umaszczenie górnej części tułowia. Uwagę zwraca również charakterystyczny zbiór piór na głowie ptaka. Tak samo prezentuje się paw na drugim planie, choć poprzez zastosowanie perspektywy widzimy tylko górną część jego ciała. Taki zabieg nie jest przypadkowy w odniesieniu do tego obrazu. Paw w hafcie diamentowym znajdujący się na pierwszym planie znajduje się w centrum, natomiast to, co dalej, tworzy trójwymiarowy efekt. Osoby poszukujące nowych wyzwań w tej technice artystycznej zdecydowanie mogą sięgnąć po ten niebanalny zestaw.

Dostojne pawie - haft diamentowy

Kolorystyka obrazu jest żywa, jako że skupia się na barwach występujących w naturalnym środowisku. Kolorowe ubarwienie ptaków widoczne jest na tle piwonii w pełnym rozkwicie. Dodatek różu sprawia, że pawie w hafcie diamentowym prezentują się dostojnie i romantycznie. Wykonanie całego obrazu jest przyjemnym zadaniem, którego efektem jest stworzenie pięknej dekoracji do domu. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby po zakończeniu pracy artystycznej umieścić obraz na ścianie czy też postawić na komodzie. Dostojne pawie świetnie podkreślą estetykę przestrzeni, jeśli jej kolorystyka utrzymana jest w odcieniach różu.

Oferowany Zestaw Zawiera:

 1. Płótno ze szczegółowym, nadrukowanym wzorem i warstwą klejącą, na której przyklejamy diamenciki.
 2. Woreczki z ponumerowanymi diamencikami i odpowiednimi symbolami ułatwiającymi ich przyporządkowanie do wzoru.
 3. Aplikator do nakładania diamencików, specjalny plastikowy pojemnik do przechowywania diamencików oraz suchy klej.
 4. Zestaw zawiera również indeks diamencików i instrukcję ich rozmieszczenia.

W przypadku dzieci zaleca się nadzór dorosłego ze względu na małe elementy wchodzące w skład zestawu.

Przykładowy sposób wykonania:

 1. Przygotuj Miejsce Pracy:
  Otwórz opakowanie, sprawdź czy zawiera wszystkie narzędzia oraz czy kolory kryształków są odpowiednie do obrazu znajdującego się na płótnie.
 2. Przygotowanie Płótna:
  Płótno jest pokryte warstwą kleju, który zachowuje swoje właściwości klejące dzięki przezroczystej folii. Delikatnie odsłoń część folii ochronnej, aby powierzchnia płótna stała się lepka.
 3. Zaplanuj Proces Wyklejania:
  Znajdź na odkrytej części płótna symbole i odpowiadające im numery kryształków. Otwórz torebkę z tymi kryształkami i wysyp je do zawartego plastikowego pojemnika na kryształki.
 4. Przygotuj Aplikator do Pracy:
  Weź plastikowy aplikator i zanurz w kleju żelowym (poduszce żelowej). Na końcówce aplikatora pozostanie klej, do którego kryształek powinien się lepić.
 5. Rozpocznij Proces Wyklejania:
  Przenieś kryształek w odpowiednie do koloru miejsce na płótnie. Powtarzaj dla kolejnych kryształków. Przy pomocy aplikatora proces staje się dużo łatwiejszy i szybszy.
 6. Rada odnośnie Wyklejania
  Nie zdejmuj folii ochronnej od razu. Wystarczy odsłonić niewielki fragment, który na pewno zdążysz wypełnić w ciągu jednej sesji i pracować z nim.

Szablony produktu

 • EAN: 

  5903766469157

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...