Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.99 PLN
advantage
Wysyłka w 24h
advantage
Darmowa dostawa 199 zł
advantage
30 dni na zwrot

Kompletny zestaw do samodzielnego układania mozaiki. Zawiera wszystkie elementy niezbędne do samodzielnego wyklejenia obrazu.

Nazwa zestawu: "LEŚNY WODOSPAD"

Wymiary obrazu: 45cm x 55cm (nadruk około 40cm x 50cm)

Pełny haft: ponad 25 tys. elementów

Diamenciki: kwadratowe

Haft diamentowy - wodospad 45 × 55 cm

Wodospady są absolutnie fenomenalne i przepiękne, a potrafią również rozbudzać wyobraźnię. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak wspaniały jest to widok, dlatego też w naszym sklepie nie mogło zabraknąć takiego zestawu do haftu diamentowego. Krajobraz, który przedstawia, to wspaniały, żywy wodospad otoczony  lasem i górami. Jedno spojrzenie na taki widok wystarczy, aby rozmarzyć się na myśl o podróży na łono natury, aby doświadczyć tego, co ona sama stworzyła. Taki wielokolorowy i przyjemny dla oka obraz wiszący na ścianie pokoju z pewnością urozmaici jego aranżację, a także przykuje uwagę odwiedzających dom gości.

 

Haft diamentowy - widok, który zapiera dech w piersi

Opinie osób, które zdecydowały się na nabycie zestawu do haftu diamentowego z wodospadem w naszym sklepie, są bardzo pozytywne i nie ma w tym nic dziwnego. W końcu kolorowy krajobraz prezentuje się po prostu fantastycznie praktycznie w każdym wystroju, a do tego jest dostępny w dobrej cenie.

Oferowany Zestaw Zawiera:

 1. Płótno ze szczegółowym, nadrukowanym wzorem i warstwą klejącą, na której przyklejamy diamenciki.
 2. Woreczki z ponumerowanymi diamencikami i odpowiednimi symbolami ułatwiającymi ich przyporządkowanie do wzoru.
 3. Aplikator do nakładania diamencików, specjalny plastikowy pojemnik do przechowywania diamencików oraz suchy klej.
 4. Zestaw zawiera również indeks diamencików i instrukcję ich rozmieszczenia.

W przypadku dzieci zaleca się nadzór dorosłego ze względu na małe elementy wchodzące w skład zestawu.

Przykładowy sposób wykonania:

 1. Przygotuj Miejsce Pracy:
  Otwórz opakowanie, sprawdź czy zawiera wszystkie narzędzia oraz czy kolory kryształków są odpowiednie do obrazu znajdującego się na płótnie.
 2. Przygotowanie Płótna:
  Płótno jest pokryte warstwą kleju, który zachowuje swoje właściwości klejące dzięki przezroczystej folii. Delikatnie odsłoń część folii ochronnej, aby powierzchnia płótna stała się lepka.
 3. Zaplanuj Proces Wyklejania:
  Znajdź na odkrytej części płótna symbole i odpowiadające im numery kryształków. Otwórz torebkę z tymi kryształkami i wysyp je do zawartego plastikowego pojemnika na kryształki.
 4. Przygotuj Aplikator do Pracy:
  Weź plastikowy aplikator i zanurz w kleju żelowym (poduszce żelowej). Na końcówce aplikatora pozostanie klej, do którego kryształek powinien się lepić.
 5. Rozpocznij Proces Wyklejania:
  Przenieś kryształek w odpowiednie do koloru miejsce na płótnie. Powtarzaj dla kolejnych kryształków. Przy pomocy aplikatora proces staje się dużo łatwiejszy i szybszy.
 6. Rada odnośnie Wyklejania
  Nie zdejmuj folii ochronnej od razu. Wystarczy odsłonić niewielki fragment, który na pewno zdążysz wypełnić w ciągu jednej sesji i pracować z nim.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...