Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.99 PLN
advantage
Wysyłka w 24h
advantage
Darmowa dostawa 199 zł
advantage
30 dni na zwrot

Kompletny zestaw do samodzielnego układania mozaiki. Zawiera wszystkie elementy niezbędne do samodzielnego wyklejenia obrazu.

Nazwa zestawu: "KOCI SEN"

Wymiary obrazu: 35cm x 50cm (nadruk około 30cm x 45cm)

Pełny haft: ponad 18 tys. elementów

Diamenciki: kwadratowe

Oferowany Zestaw Zawiera:

 1. Płótno ze szczegółowym, nadrukowanym wzorem i warstwą klejącą, na której przyklejamy diamenciki.
 2. Woreczki z ponumerowanymi diamencikami i odpowiednimi symbolami ułatwiającymi ich przyporządkowanie do wzoru.
 3. Aplikator do nakładania diamencików, specjalny plastikowy pojemnik do przechowywania diamencików oraz suchy klej.
 4. Zestaw zawiera również indeks diamencików i instrukcję ich rozmieszczenia.

W przypadku dzieci zaleca się nadzór dorosłego ze względu na małe elementy wchodzące w skład zestawu.

Haft diamentowy 35 × 50 – “Koci sen”

Jedną z najciekawszych technik tworzenia obrazów jest haft diamentowy. Zwierzęta stanowią kategorię obejmującą wiele wzorów, które znajdują się w ofercie naszego sklepu. Na tej podstronie umieszczony został zestaw, który pozwala na wykonanie obrazu z pięknym motywem kota we śnie, w którym spotyka złotą rybkę (z pewnością spełniającą życzenia). Cała sytuacja ma miejsce w wyjątkowej rozgwieżdżonej przestrzeni, nad którą górują czerwono-różowe chmury. Dynamika i wielobarwność elementów pozwalają na stworzenie oryginalnych, nietuzinkowych elementów wystroju.

Haft diamentowy Kot – cena i opinie konsumentów

Cena produktu uwarunkowana jest przede wszystkim ilością elementów, jakie znajdują się w zestawie. Wysoką jakość produktu potwierdzają opinie setek zadowolonych klientów, którzy zdecydowali się na zakupy w naszym sklepie. Klienci cenią nas za różnorodną ofertę, profesjonalne podejście, konkurencyjną cenę na rynku oraz ekspresową realizację złożonych zamówień.

Przykładowy sposób wykonania:

 1. Przygotuj Miejsce Pracy:
  Otwórz opakowanie, sprawdź czy zawiera wszystkie narzędzia oraz czy kolory kryształków są odpowiednie do obrazu znajdującego się na płótnie.
 2. Przygotowanie Płótna:
  Płótno jest pokryte warstwą kleju, który zachowuje swoje właściwości klejące dzięki przezroczystej folii. Delikatnie odsłoń część folii ochronnej, aby powierzchnia płótna stała się lepka.
 3. Zaplanuj Proces Wyklejania:
  Znajdź na odkrytej części płótna symbole i odpowiadające im numery kryształków. Otwórz torebkę z tymi kryształkami i wysyp je do zawartego plastikowego pojemnika na kryształki.
 4. Przygotuj Aplikator do Pracy:
  Weź plastikowy aplikator i zanurz w kleju żelowym (poduszce żelowej). Na końcówce aplikatora pozostanie klej, do którego kryształek powinien się lepić.
 5. Rozpocznij Proces Wyklejania:
  Przenieś kryształek w odpowiednie do koloru miejsce na płótnie. Powtarzaj dla kolejnych kryształków. Przy pomocy aplikatora proces staje się dużo łatwiejszy i szybszy.
 6. Rada odnośnie Wyklejania
  Nie zdejmuj folii ochronnej od razu. Wystarczy odsłonić niewielki fragment, który na pewno zdążysz wypełnić w ciągu jednej sesji i pracować z nim.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...