Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.99 PLN
advantage
Wysyłka w 24h
advantage
Darmowa dostawa 199 zł
advantage
30 dni na zwrot

Nazwa zestawu: "RÓŻOWE PAPUGI"

Wymiary obrazu: 35cm x 45cm (nadruk około 30cm x 40cm)

Pełny haft: ponad 15 tys. elementów

Diamenciki: okrągłe

Kompletny zestaw do samodzielnego układania mozaiki. Zawiera wszystkie elementy niezbędne do samodzielnego wyklejenia obrazu.

Haft diamentowy – papugi

Motyw zwierząt jest jednym z najchętniej wybieranych tematów oferowanych przez nas obrazów w technice haftu diamentowego. Papugi uchwycone na gałęzi to dwie kakadu różowe w towarzystwie kwiatów magnolii. Wygląd gotowego obrazu jest szczególnie intrygujący i przyjemny ze względu na kolory – ciepłe, delikatne odcienie różu, z odrobiną brązu i bieli. Romantyczny i trochę nierealny charakter obrazu podkreślony jest przez lekko wypukłą fakturę haftu diamentowego. Ptaki posiadają pastelowo różowe upierzenie, doskonale komponujące się także z kolorystyką tła. Wykorzystanie kolorów z bliskiego sąsiedztwa na kole barw sprawia, że cały haft diamentowy ze zwierzętami wygląda jak prawdziwe dzieło sztuki!

Wyjątkowy haft diamentowy – zwierzęta w pastelowych barwach

Estetyczna grafika jak najbardziej zachęca do samodzielnego stworzenia swojego dzieła, korzystając z praktycznego zestawu do haftu diamentowego. Papugi na obrazie zawsze będą prezentować się tak samo wyjątkowo, niezależnie od doświadczenia w tej technice tworzenia. Średni rozmiar zestawu sprawia, że ukończenie obrazu wymaga nieco cierpliwości, jednak nie będzie zbyt trudne nawet dla początkujących artystów.

Oferowany Zestaw Zawiera:

 1. Płótno ze szczegółowym, nadrukowanym wzorem i warstwą klejącą, na której przyklejamy diamenciki.
 2. Woreczki z ponumerowanymi diamencikami i odpowiednimi symbolami ułatwiającymi ich przyporządkowanie do wzoru.
 3. Aplikator do nakładania diamencików, specjalny plastikowy pojemnik do przechowywania diamencików oraz suchy klej.
 4. Zestaw zawiera również indeks diamencików i instrukcję ich rozmieszczenia.

W przypadku dzieci zaleca się nadzór dorosłego ze względu na małe elementy wchodzące w skład zestawu.

Przykładowy sposób wykonania:

 1. Przygotuj Miejsce Pracy:
  Otwórz opakowanie, sprawdź czy zawiera wszystkie narzędzia oraz czy kolory kryształków są odpowiednie do obrazu znajdującego się na płótnie.
 2. Przygotowanie Płótna:
  Płótno jest pokryte warstwą kleju, który zachowuje swoje właściwości klejące dzięki przezroczystej folii. Delikatnie odsłoń część folii ochronnej, aby powierzchnia płótna stała się lepka.
 3. Zaplanuj Proces Wyklejania:
  Znajdź na odkrytej części płótna symbole i odpowiadające im numery kryształków. Otwórz torebkę z tymi kryształkami i wysyp je do zawartego plastikowego pojemnika na kryształki.
 4. Przygotuj Aplikator do Pracy:
  Weź plastikowy aplikator i zanurz w kleju żelowym (poduszce żelowej). Na końcówce aplikatora pozostanie klej, do którego kryształek powinien się lepić.
 5. Rozpocznij Proces Wyklejania:
  Przenieś kryształek w odpowiednie do koloru miejsce na płótnie. Powtarzaj dla kolejnych kryształków. Przy pomocy aplikatora proces staje się dużo łatwiejszy i szybszy.
 6. Rada odnośnie Wyklejania
  Nie zdejmuj folii ochronnej od razu. Wystarczy odsłonić niewielki fragment, który na pewno zdążysz wypełnić w ciągu jednej sesji i pracować z nim.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...