Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.99 PLN
advantage
Wysyłka w 24h
advantage
Darmowa dostawa 199 zł
advantage
30 dni na zwrot

Nazwa zestawu: "SERCE"

Wymiary obrazu: 30cm x 30cm (nadruk około 25cm x 25cm)

Obraz wypełniany częściowo - koralikami o różnym kształcie i wielkości

Haft diamentowy serce 30 × 30 cm

Haft diamentowy kwiecisty motyl to zestaw, dzięki któremu, w zaciszu własnego domu, możesz samodzielnie stworzyć dzieło sztuki. Obraz 30× 30 przedstawia wielobarwne kwiaty oraz dużegokolorowegomotyla. W skład obrazu z motylem wchodzą okrągłe diamenciki wraz z aplikatorem oraz specjalnym klejem. Obraz diamentowy posiada także instrukcję prawidłowego rozmieszczenia diamencików na hafcie. 

Zalety i właściwości haftu diamentowego      

Instrukcja dołączona do zestawu pozwala na dokładne rozmieszczenie diamencików, dzięki czemu końcowy efekt pracy z pewnością Cię zachwyci. Ponadto oferowany przez sklep obraz jest dostępny w przystępnej dla każdego cenie. Podczas szukaniu odpowiedniego dla Ciebie wzoru lub też odpowiedzi na pytanie dotyczące haftu pomocne mogą okazać się opinie innych kupujących. Obraz z motylem wypełnia się diamencikami, a także koralikami o różnym kształcie. Dzięki specjalnemu aplikatorowi oraz pojemniczkowi na drobne diamenty proces ich przyklejania jest łatwy i przyjemny. Skończony obraz doskonale sprawdzi się jako ozdoba ścienna.

Kompletny zestaw do samodzielnego układania mozaiki. Zawiera wszystkie elementy niezbędne do samodzielnego wyklejenia obrazu.

Oferowany Zestaw Zawiera:

 1. Płótno ze szczegółowym, nadrukowanym wzorem i warstwą klejącą, na której przyklejamy diamenciki.
 2. Woreczki z ponumerowanymi diamencikami i odpowiednimi symbolami ułatwiającymi ich przyporządkowanie do wzoru.
 3. Aplikator do nakładania diamencików, specjalny plastikowy pojemnik do przechowywania diamencików oraz suchy klej.
 4. Zestaw zawiera również indeks diamencików i instrukcję ich rozmieszczenia.

W przypadku dzieci zaleca się nadzór dorosłego ze względu na małe elementy wchodzące w skład zestawu.

Przykładowy sposób wykonania:

 1. Przygotuj Miejsce Pracy:
  Otwórz opakowanie, sprawdź czy zawiera wszystkie narzędzia oraz czy kolory kryształków są odpowiednie do obrazu znajdującego się na płótnie.
 2. Przygotowanie Płótna:
  Płótno jest pokryte warstwą kleju, który zachowuje swoje właściwości klejące dzięki przezroczystej folii. Delikatnie odsłoń część folii ochronnej, aby powierzchnia płótna stała się lepka.
 3. Zaplanuj Proces Wyklejania:
  Znajdź na odkrytej części płótna symbole i odpowiadające im numery kryształków. Otwórz torebkę z tymi kryształkami i wysyp je do zawartego plastikowego pojemnika na kryształki.
 4. Przygotuj Aplikator do Pracy:
  Weź plastikowy aplikator i zanurz w kleju żelowym (poduszce żelowej). Na końcówce aplikatora pozostanie klej, do którego kryształek powinien się lepić.
 5. Rozpocznij Proces Wyklejania:
  Przenieś kryształek w odpowiednie do koloru miejsce na płótnie. Powtarzaj dla kolejnych kryształków. Przy pomocy aplikatora proces staje się dużo łatwiejszy i szybszy.
 6. Rada odnośnie Wyklejania
  Nie zdejmuj folii ochronnej od razu. Wystarczy odsłonić niewielki fragment, który na pewno zdążysz wypełnić w ciągu jednej sesji i pracować z nim.

Szablony produktu

 • EAN: 

  5903766469911

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...