Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.99 PLN
advantage
Wysyłka w 24h
advantage
Darmowa dostawa 199 zł
advantage
30 dni na zwrot

Kompletny zestaw do samodzielnego układania mozaiki. Zawiera wszystkie elementy niezbędne do samodzielnego wyklejenia obrazu.

 • Wymiary obrazu: 40cm x 50cm (nadruk około 35cm x 45cm)
 • Pełny haft: ponad 19 tys. elementów
 • Diamenciki: okrągłe
 • Obrazy posiadamy na stanie. Dostawa z POLSKI

Haft diamentowy 40 × 50 cm „Rudy lis”

Pośród paproci i drzew grasuje „Rudy lis”! Haft diamentowy w tym przypadku przekonuje do siebie interesującym wzorem, idealnym dla miłośników natury oraz świata zwierząt. Wzór przedstawia pięknego rudego lisa, który jest symbolem sprytu, zdolności przystosowania i uroku. Ten haft oddaje niezwykłą urodę tego zwierzęcia oraz jego charakterystyczny wygląd. Lis siedzi obok gałęzi, co dodaje realistycznego wyglądu obrazowi. To, że jest otoczony bujnymi paprociami, tworzy efekt przytulnego środowiska leśnego.

Zestaw do diamond painitngu „Rudy lis” obejmuje odcienie rudości i brązów, które oddają piękno futra lisa. Paprocie mają natomiast kolory zieleni oraz brązu, tworząc harmonijne połączenie ze zwierzęciem. W tym modelu diamenciki są okrągłe, dlatego układanie nie będzie tak skomplikowane (kwadratowe kryształki są bardziej wymagające). Dzięki temu można zagwarantować świetną zabawę sobie oraz bliskim.

„Rudy lis” - haft diamentowy

Haft diamentowy „Rudy lis” to doskonały sposób na wprowadzenie natury i uroku leśnych zwierząt do swojego wnętrza. Ten obraz przyciąga uwagę oraz tworzy uroczy element dekoracyjny, który przypomina o pięknie natury i różnorodności jej mieszkańców. Gotowy produkt jest nie tylko piękny, ale także wyraża fascynację przyrodą.

Produkt otrzymuje dobre opinie i ponadto ma konkurencyjną cenę, dlatego zdobywa popularność, a według wielu osób doskonale sprawdzi się też w roli prezentu.

Oferowany Zestaw Zawiera:

 1. Płótno ze szczegółowym, nadrukowanym wzorem i warstwą klejącą, na której przyklejamy diamenciki.
 2. Woreczki z ponumerowanymi diamencikami i odpowiednimi symbolami ułatwiającymi ich przyporządkowanie do wzoru.
 3. Aplikator do nakładania diamencików, specjalny plastikowy pojemnik do przechowywania diamencików oraz suchy klej.
 4. Zestaw zawiera również indeks diamencików i instrukcję ich rozmieszczenia.

W przypadku dzieci zaleca się nadzór dorosłego ze względu na małe elementy wchodzące w skład zestawu.

Przykładowy sposób wykonania:

 1. Przygotuj Miejsce Pracy:
  Otwórz opakowanie, sprawdź czy zawiera wszystkie narzędzia oraz czy kolory kryształków są odpowiednie do obrazu znajdującego się na płótnie.
 2. Przygotowanie Płótna:
  Płótno jest pokryte warstwą kleju, który zachowuje swoje właściwości klejące dzięki przezroczystej folii. Delikatnie odsłoń część folii ochronnej, aby powierzchnia płótna stała się lepka.
 3. Zaplanuj Proces Wyklejania:
  Znajdź na odkrytej części płótna symbole i odpowiadające im numery kryształków. Otwórz torebkę z tymi kryształkami i wysyp je do zawartego plastikowego pojemnika na kryształki.
 4. Przygotuj Aplikator do Pracy:
  Weź plastikowy aplikator i zanurz w kleju żelowym (poduszce żelowej). Na końcówce aplikatora pozostanie klej, do którego kryształek powinien się lepić.
 5. Rozpocznij Proces Wyklejania:
  Przenieś kryształek w odpowiednie do koloru miejsce na płótnie. Powtarzaj dla kolejnych kryształków. Przy pomocy aplikatora proces staje się dużo łatwiejszy i szybszy.
 6. Rada odnośnie Wyklejania
  Nie zdejmuj folii ochronnej od razu. Wystarczy odsłonić niewielki fragment, który na pewno zdążysz wypełnić w ciągu jednej sesji i pracować z nim.
Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...