Wczytuję dane...
Wysyłka od: 10.99 PLN
advantage
Wysyłka w 24h
advantage
Darmowa dostawa 199 zł
advantage
30 dni na zwrot

Kompletny zestaw do samodzielnego układania mozaiki. Zawiera wszystkie elementy niezbędne do samodzielnego wyklejenia obrazu.

Nazwa zestawu: "ZAKOCHANY  KUNDEL"

Wymiary obrazu: 30cm x 40cm (nadruk około 25cm x 35cm)

Pełny haft: ponad 10 tys. elementów

Diamenciki: okrągłe

Haft diamentowy, który jest zajęciem pełnym cierpliwości, a także niezwykle relaksującym, przedstawia scenę znanej i lubianej nie tylko przez dzieci bajki. Zakochany Kundel to klasyczna opowieść o miłości dwóch psów. Jest tam wiele znanych wszystkim scen. Haft przedstawia przytulone do siebie pieski. Podobieństwo do bajki jest od razu rozpoznawalne, co ułatwi pracę w trakcie tworzenia tego dzieła sztuki. Ta rozczulająca opowieść posiada wielu wielbicieli.

“Zakochany Kundel” zyskuje coraz więcej zainteresowania

Haft diamentowy ze zwierzętami jest coraz częściej wybierany przez amatorów tego rodzaju sztuki i formy spędzania wolnego czasu. Ukończone dzieło stanowi doskonały element, stanowiący ciekawe urozmaicenie przestrzeni mieszkalnej. Bez względu na to, czy będzie to dziecko, czy osoba dorosła. Ten pocieszny i kultowy obrazek będzie się wspaniale prezentował w niemal każdym miejscu. Format haftu diamentowego z psami wynoszący 30 x 40 cm to optymalna wielkość, zarówno pod względem tworzenia za sprawą kryształków jak i późniejszego ozdabiania przestrzeni skończoną pracą.

Haft diamentowy z pieskami - sklep

Haft diamentowy “Zakochany Kundel” jest dostępny w naszym sklepie internetowym w bardzo okazyjnej cenie. Jest chętnie wybierany zarówno przez dzieci jak i równie często dorośli nabywają go, aby się wyciszyć podczas pracy. Opinie na temat tego zestawu, które do nas napływają, są bardzo pozytywne. Jesteśmy Polską firmą, wszelkie zamówienie są realizowane bardzo szybko. Wszystkie dostępne w naszym sklepie produkty są wysokiej jakości.

Oferowany Zestaw Zawiera:

 1. Płótno ze szczegółowym, nadrukowanym wzorem i warstwą klejącą, na której przyklejamy diamenciki.
 2. Woreczki z ponumerowanymi diamencikami i odpowiednimi symbolami ułatwiającymi ich przyporządkowanie do wzoru.
 3. Aplikator do nakładania diamencików, specjalny plastikowy pojemnik do przechowywania diamencików oraz suchy klej.
 4. Zestaw zawiera również indeks diamencików i instrukcję ich rozmieszczenia.

W przypadku dzieci zaleca się nadzór dorosłego ze względu na małe elementy wchodzące w skład zestawu.

Przykładowy sposób wykonania:

 1. Przygotuj Miejsce Pracy:
  Otwórz opakowanie, sprawdź czy zawiera wszystkie narzędzia oraz czy kolory kryształków są odpowiednie do obrazu znajdującego się na płótnie.
 2. Przygotowanie Płótna:
  Płótno jest pokryte warstwą kleju, który zachowuje swoje właściwości klejące dzięki przezroczystej folii. Delikatnie odsłoń część folii ochronnej, aby powierzchnia płótna stała się lepka.
 3. Zaplanuj Proces Wyklejania:
  Znajdź na odkrytej części płótna symbole i odpowiadające im numery kryształków. Otwórz torebkę z tymi kryształkami i wysyp je do zawartego plastikowego pojemnika na kryształki.
 4. Przygotuj Aplikator do Pracy:
  Weź plastikowy aplikator i zanurz w kleju żelowym (poduszce żelowej). Na końcówce aplikatora pozostanie klej, do którego kryształek powinien się lepić.
 5. Rozpocznij Proces Wyklejania:
  Przenieś kryształek w odpowiednie do koloru miejsce na płótnie. Powtarzaj dla kolejnych kryształków. Przy pomocy aplikatora proces staje się dużo łatwiejszy i szybszy.
 6. Rada odnośnie Wyklejania
  Nie zdejmuj folii ochronnej od razu. Wystarczy odsłonić niewielki fragment, który na pewno zdążysz wypełnić w ciągu jednej sesji i pracować z nim.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...