Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.99 PLN
advantage
Wysyłka w 24h
advantage
Darmowa dostawa 199 zł
advantage
30 dni na zwrot

Kompletny zestaw do samodzielnego układania mozaiki. Zawiera wszystkie elementy niezbędne do samodzielnego wyklejenia obrazu.

Nazwa zestawu: "KOLOROWE MOTYLE"

Wymiary obrazu: 30cm x 40cm (nadruk około 24cm x 34cm)

Pełny haft: ponad 10 tys. elementów

Diamenciki: okrągłe

Haft diamentowy 30 × 40 cm - „Kolorowe motyle”

Haft diamentowy „Kolorowe motyle” to urokliwy obraz, który przenosi Cię w krainę kolorowych i delikatnych stworzeń, otoczonych subtelnymi plamami, przypominającymi dzieła malowane akwarelami. Pierwszy z owadów ma kolor niebieski, następny żółty, a skrzydła ostatniego mieszają barwy niebieską z fioletową. Całość pięknie się prezentuje głównie ze względu na nowoczesność, ale też unikalność.

Motyle mają też swoją symbolikę - chodzi m.in. o przemianę i odrodzenie, wolność, lekkość oraz delikatność czy dusze zmarłych. W każdym przypadku kojarzy się je pozytywnie. Nieprzypadkowo zdobią wiele dzieł, są wspominane też w literaturze czy muzyce. Ten haft diamentowy jest więc doskonałą propozycją nie tylko dla miłośników sztuki lub przyrody, ale też symbolizmu. Co więcej, tle znajdują się rozmyte kropki i plamy, które przypominają technikę malowania akwarelami.

„Kolorowe motyle” - haft diamentowy

Zestaw do diamond paintingu „Kolorowe motyle” nie jest duży- składa się z około 10 000 kryształków. Poza tym instrukcja i numerowane pola na płótnie sprawiają, że tworzenie jest intuicyjne, a przez to satysfakcjonujące - nawet dla osób niedoświadczonych.

Haft diamentowy „Kolorowe motyle” to doskonały sposób na wprowadzenie koloru, delikatności i uroku do wnętrza mieszkania. Obraz przyciąga uwagę oraz tworzy radosny element dekoracyjny, który przypomina o pięknie natury czy małych cudach, jakimi są motyle. Gotowy produkt jest nie tylko piękny, ale także wyraża fascynację naturą i przyjemnością czerpania z kolorów. Pozytywne opinie oraz konkurencyjna cena to kolejne zachęty!

Oferowany Zestaw Zawiera:

 1. Płótno ze szczegółowym, nadrukowanym wzorem i warstwą klejącą, na której przyklejamy diamenciki.
 2. Woreczki z ponumerowanymi diamencikami i odpowiednimi symbolami ułatwiającymi ich przyporządkowanie do wzoru.
 3. Aplikator do nakładania diamencików, specjalny plastikowy pojemnik do przechowywania diamencików oraz suchy klej.
 4. Zestaw zawiera również indeks diamencików i instrukcję ich rozmieszczenia.

W przypadku dzieci zaleca się nadzór dorosłego ze względu na małe elementy wchodzące w skład zestawu.

Przykładowy sposób wykonania:

 1. Przygotuj Miejsce Pracy:
  Otwórz opakowanie, sprawdź czy zawiera wszystkie narzędzia oraz czy kolory kryształków są odpowiednie do obrazu znajdującego się na płótnie.
 2. Przygotowanie Płótna:
  Płótno jest pokryte warstwą kleju, który zachowuje swoje właściwości klejące dzięki przezroczystej folii. Delikatnie odsłoń część folii ochronnej, aby powierzchnia płótna stała się lepka.
 3. Zaplanuj Proces Wyklejania:
  Znajdź na odkrytej części płótna symbole i odpowiadające im numery kryształków. Otwórz torebkę z tymi kryształkami i wysyp je do zawartego plastikowego pojemnika na kryształki.
 4. Przygotuj Aplikator do Pracy:
  Weź plastikowy aplikator i zanurz w kleju żelowym (poduszce żelowej). Na końcówce aplikatora pozostanie klej, do którego kryształek powinien się lepić.
 5. Rozpocznij Proces Wyklejania:
  Przenieś kryształek w odpowiednie do koloru miejsce na płótnie. Powtarzaj dla kolejnych kryształków. Przy pomocy aplikatora proces staje się dużo łatwiejszy i szybszy.
 6. Rada odnośnie Wyklejania
  Nie zdejmuj folii ochronnej od razu. Wystarczy odsłonić niewielki fragment, który na pewno zdążysz wypełnić w ciągu jednej sesji i pracować z nim.

Szablony produktu

 • EAN: 

  5903766469324

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...