Wczytuję dane...
Wysyłka od: 10.99 PLN
advantage
Wysyłka w 24h
advantage
Darmowa dostawa 199 zł
advantage
30 dni na zwrot

Nazwa zestawu: "LAWENDOWE MOTYLE"

Wymiary obrazu: 30cm x 40cm (nadruk około 24cm x 34cm)

Pełny haft: ponad 10 tys. elementów

Diamenciki: okrągłe

Haft diamentowy – „Lawendowe motyle” 30x40 cm

„Lawendowe motyle” to przepiękna grafika o bajkowej, subtelnej kolorystyce. Pastelowe odcienie fioletu, różu i błękitu tworzą senną, spokojną atmosferę i składają się na wywołujący wiele przyjemnych emocji obraz. Zwierzęta i owady są zawsze wdzięczną tematyką dla kreatywnych dzieł – natura przedstawiona w malarskim stylu jest wspaniałą ozdobą i spodoba się każdemu. Dlatego możesz z powodzeniem wybrać ten bajkowy obraz motyli zarówno dla siebie, jak i na prezent dla kogoś bliskiego.

 

Haft diamentowy – obraz „Lawendowe motyle”

Gotowy zestaw zawiera wszystkie potrzebne materiały i narzędzia, czyli: płótno, woreczki z posegregowanymi diamencikami, aplikator, suchy klej i pojemnik na diamenciki. Cały proces tworzenia możesz podzielić na kilka sesji dzięki folii ochronnej, którą da się odsłaniać fragmentami. Wraz z zestawem otrzymasz również instrukcję, jak wykonać swój obraz krok po kroku.

Rozwiniesz swoje zdolności i kreatywność 

Haft diamentowy pomoże Ci rozwinąć zdolności manualne, kreatywność, precyzję, a także z pewnością nauczy Cię cierpliwości. Wymiary obrazu – 30 x 40 cm – sprawiają, że jest to doskonały wybór zarówno dla początkujących artystów, jak i osób z dużym doświadczeniem w tej technice. Gotową grafikę możesz powiesić na ścianie w dowolnym pomieszczeniu – subtelne, pastelowe kolory i uniwersalna tematyka sprawiają, że stanie się ozdobą każdej przestrzeni i dopasuje się do wielu aranżacji.

W naszym sklepie oferujemy Ci zestawy w doskonałych cenach i o doskonałej jakości, co potwierdzają liczne opinie naszych zadowolonych klientów.

Kompletny zestaw do samodzielnego układania mozaiki. Zawiera wszystkie elementy niezbędne do samodzielnego wyklejenia obrazu.

Oferowany Zestaw Zawiera:

 1. Płótno ze szczegółowym, nadrukowanym wzorem i warstwą klejącą, na której przyklejamy diamenciki.
 2. Woreczki z ponumerowanymi diamencikami i odpowiednimi symbolami ułatwiającymi ich przyporządkowanie do wzoru.
 3. Aplikator do nakładania diamencików, specjalny plastikowy pojemnik do przechowywania diamencików oraz suchy klej.
 4. Zestaw zawiera również indeks diamencików i instrukcję ich rozmieszczenia.

W przypadku dzieci zaleca się nadzór dorosłego ze względu na małe elementy wchodzące w skład zestawu.

Przykładowy sposób wykonania:

 1. Przygotuj Miejsce Pracy:
  Otwórz opakowanie, sprawdź czy zawiera wszystkie narzędzia oraz czy kolory kryształków są odpowiednie do obrazu znajdującego się na płótnie.
 2. Przygotowanie Płótna:
  Płótno jest pokryte warstwą kleju, który zachowuje swoje właściwości klejące dzięki przezroczystej folii. Delikatnie odsłoń część folii ochronnej, aby powierzchnia płótna stała się lepka.
 3. Zaplanuj Proces Wyklejania:
  Znajdź na odkrytej części płótna symbole i odpowiadające im numery kryształków. Otwórz torebkę z tymi kryształkami i wysyp je do zawartego plastikowego pojemnika na kryształki.
 4. Przygotuj Aplikator do Pracy:
  Weź plastikowy aplikator i zanurz w kleju żelowym (poduszce żelowej). Na końcówce aplikatora pozostanie klej, do którego kryształek powinien się lepić.
 5. Rozpocznij Proces Wyklejania:
  Przenieś kryształek w odpowiednie do koloru miejsce na płótnie. Powtarzaj dla kolejnych kryształków. Przy pomocy aplikatora proces staje się dużo łatwiejszy i szybszy.
 6. Rada odnośnie Wyklejania
  Nie zdejmuj folii ochronnej od razu. Wystarczy odsłonić niewielki fragment, który na pewno zdążysz wypełnić w ciągu jednej sesji i pracować z nim.

Szablony produktu

 • EAN: 

  5903766469317

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...