Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.99 PLN
advantage
Wysyłka w 24h
advantage
Darmowa dostawa 199 zł
advantage
30 dni na zwrot

Kompletny zestaw do samodzielnego układania mozaiki. Zawiera wszystkie elementy niezbędne do samodzielnego wyklejenia obrazu.

 • Wymiary obrazu: 50cm x 110 cm (nadruk około 45cm x 105cm)
 • Pełny haft: ponad 55 tys. elementów
 • Diamenciki: okrągłe
 • Obrazy posiadamy na stanie. Dostawa z POLSKI

Oferowany Zestaw Zawiera:

 1. Płótno ze szczegółowym, nadrukowanym wzorem i warstwą klejącą, na której przyklejamy diamenciki.
 2. Woreczki z ponumerowanymi diamencikami i odpowiednimi symbolami ułatwiającymi ich przyporządkowanie do wzoru.
 3. Aplikator do nakładania diamencików, specjalny plastikowy pojemnik do przechowywania diamencików oraz suchy klej.
 4. Zestaw zawiera również indeks diamencików i instrukcję ich rozmieszczenia.

W przypadku dzieci zaleca się nadzór dorosłego ze względu na małe elementy wchodzące w skład zestawu.

Haft diamentowy sowy — oryginalne wzory

Wyjątkowe obrazy wykonane za pomocą techniki haftu diamentowego zwracają na siebie uwagę. W szczególności zainteresowanie wzbudzają wzory nieco tajemnicze, intrygujące, takie jak mistyczne sowy, które dostępne są na tej podstronie. Na grafice znajdują się dwie sowy – starsza i młodsza, prawdopodobnie matka ze swoim młodym, które odpoczywają razem na gałęzi w środku lasu. W tle towarzyszy im księżyc w pełni i rozgwieżdżone niebo. Cały obraz charakteryzuje się chłodną paletą barw, z dominacją bieli, szarości, srebra i odcieni fioletu i granatu. Bardzo interesujący motyw z nutą mroku, to świetna propozycja dla osób, które lubią nietuzinkowe wzory.

Przygotowany przez nas haft diamentowy pozwala stworzyć niesamowicie wyglądające dzieło sztuki.

Haft diamentowy — dlaczego warto?

Haft diamentowy, oferowany przez nasz sklep, jest bardzo często wybieranym produktem przez klientów. Jego wyjątkową jakość potwierdzają liczne opinie. Użytkownicy doceniają przede wszystkim niesamowite piękno, jakim odznacza się ten obraz. Duży rozmiar, który pozwala ciekawie zaaranżować wnętrze, to kolejna zaleta. Tym, co jeszcze wyróżnia haft diamentowy, jest jego konkurencyjna i bardzo korzystna cena. Ponadto całkowicie odpowiada ona wysokiej jakości.

Przykładowy sposób wykonania:

 1. Przygotuj Miejsce Pracy:
  Otwórz opakowanie, sprawdź czy zawiera wszystkie narzędzia oraz czy kolory kryształków są odpowiednie do obrazu znajdującego się na płótnie.
 2. Przygotowanie Płótna:
  Płótno jest pokryte warstwą kleju, który zachowuje swoje właściwości klejące dzięki przezroczystej folii. Delikatnie odsłoń część folii ochronnej, aby powierzchnia płótna stała się lepka.
 3. Zaplanuj Proces Wyklejania:
  Znajdź na odkrytej części płótna symbole i odpowiadające im numery kryształków. Otwórz torebkę z tymi kryształkami i wysyp je do zawartego plastikowego pojemnika na kryształki.
 4. Przygotuj Aplikator do Pracy:
  Weź plastikowy aplikator i zanurz w kleju żelowym (poduszce żelowej). Na końcówce aplikatora pozostanie klej, do którego kryształek powinien się lepić.
 5. Rozpocznij Proces Wyklejania:
  Przenieś kryształek w odpowiednie do koloru miejsce na płótnie. Powtarzaj dla kolejnych kryształków. Przy pomocy aplikatora proces staje się dużo łatwiejszy i szybszy.
 6. Rada odnośnie Wyklejania
  Nie zdejmuj folii ochronnej od razu. Wystarczy odsłonić niewielki fragment, który na pewno zdążysz wypełnić w ciągu jednej sesji i pracować z nim.
Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...