Wczytuję dane...
Wysyłka od: 10.99 PLN
advantage
Wysyłka w 24h
advantage
Darmowa dostawa 199 zł
advantage
30 dni na zwrot

Nazwa zestawu: "DRZEWO HARMONII"

Wymiary obrazu: 30cm x 40cm (nadruk około 24cm x 34cm)

Pełny haft: ponad 10 tys. elementów

Diamenciki: okrągłe

Kompletny zestaw do samodzielnego układania mozaiki. Zawiera wszystkie elementy niezbędne do samodzielnego wyklejenia obrazu.

Haft diamentowy – „Drzewo harmonii” 30x40 cm

Zestaw do diamond paintingu Drzewo harmonii (30x40 cm) jest przeznaczony do własnoręcznego wykonania metodą pełnego haftu diamentowego. Można przez to rozumieć, że całe płótno obrazu pokrywa się akrylowymi kryształkami. Żadna część płótna nie zostaje pusta. Dzięki temu otrzymuje się piękne, trójwymiarowe dzieło, które stanowi świetną dekorację wnętrzarską. Obraz „Drzewo harmonii” to wzór utrzymany w zielonej kolorystyce. Doskonale sprawdzi się dla miłośnika przyrody i wyjątkowych dekoracji – również jako prezent. Obraz 30 x 40 cm jest średnich rozmiarów, a grafika umieszczona jest w orientacji pionowej.

Haft diamentowy – przyroda uchwycona na obrazie

W skład zestawu „Drzewo harmonii” wchodzi obraz wydrukowany na płótnie pokrytym klejem. Grafika utrzymana jest w kontrastowych, intensywnych barwach – ciemna, granicząca z czernią zieleń tła zestawiona została z jasnozielonymi liśćmi i światłem bijącym spomiędzy gałęzi – a także zza drzew w tle. Konary drzewa układają się w znany chiński symbol Yin i yang (Tai Chi) – oznaczający równowagę pomiędzy przeciwstawnymi mocami, siłami i wartościami. Harmonia oznacza, że wszystko posiada swoje przeciwieństwo i tylko dzięki temu świat może funkcjonować. Ta niezwykła grafika, łącząca naturę i starożytną symbolikę, skłania do refleksji i pozostawia bardzo szerokie pole do interpretacji. 

Ukończony obraz możesz wykorzystać jako dekorację lub podarować go komuś bliskiemu. Haft Drzewo harmonii to doskonała dekoracja do wnętrza utrzymanego w kolorystyce nawiązującej do barw ziemi, sprawdzi się jako dodatek do pomieszczeń wypełnionych roślinnością, a także tych nowoczesnych i minimalistycznych.

Obraz „Drzewo harmonii” – uniwersalna dekoracja wykonana samodzielnie

Haft diamentowy z motywem przyrody to doskonała dekoracja do wnętrza utrzymanego w kolorystyce nawiązującej do barw ziemi. Obraz drzewa sprawdzi się jako dodatek do pomieszczeń wypełnionych roślinnością, a także tych nowoczesnych i minimalistycznych. Starannie wykonane elementy i długie godziny kreatywnej rozrywki sprawiają, że zestaw ten cieszy się doskonałymi opiniami klientów naszego sklepu. Obraz przyrody doskonale sprawdzi się jako prezent dla Ciebie lub bliskiej Ci osoby, która lubi kreatywnie spędzać czas. To uniwersalny motyw o głębokim znaczeniu symbolicznym, jaki spodoba się każdemu – i być może skłoni do refleksji.

Uwielbiasz kreatywnie spędzać czas? Wybierz nasz zestaw do pełnego haftu diamentowego Drzewo harmonii. Dzięki niemu będziesz mógł poczuć się, jak prawdziwy artysta i stworzyć swoje własne dzieło. Jesteśmy przekonani, że będziesz zachwycony efektem! W naszym sklepie kupisz obraz Drzewo harmonii w wyjątkowo niskiej cenie. Zapraszamy do złożenia zamówienia i czekamy na Twoją opinię! 

Oferowany Zestaw Zawiera:

 1. Płótno ze szczegółowym, nadrukowanym wzorem i warstwą klejącą, na której przyklejamy diamenciki.
 2. Woreczki z ponumerowanymi diamencikami i odpowiednimi symbolami ułatwiającymi ich przyporządkowanie do wzoru.
 3. Aplikator do nakładania diamencików, specjalny plastikowy pojemnik do przechowywania diamencików oraz suchy klej.
 4. Zestaw zawiera również indeks diamencików i instrukcję ich rozmieszczenia.

W przypadku dzieci zaleca się nadzór dorosłego ze względu na małe elementy wchodzące w skład zestawu.

Przykładowy sposób wykonania:

 1. Przygotuj Miejsce Pracy:
  Otwórz opakowanie, sprawdź czy zawiera wszystkie narzędzia oraz czy kolory kryształków są odpowiednie do obrazu znajdującego się na płótnie.
 2. Przygotowanie Płótna:
  Płótno jest pokryte warstwą kleju, który zachowuje swoje właściwości klejące dzięki przezroczystej folii. Delikatnie odsłoń część folii ochronnej, aby powierzchnia płótna stała się lepka.
 3. Zaplanuj Proces Wyklejania:
  Znajdź na odkrytej części płótna symbole i odpowiadające im numery kryształków. Otwórz torebkę z tymi kryształkami i wysyp je do zawartego plastikowego pojemnika na kryształki.
 4. Przygotuj Aplikator do Pracy:
  Weź plastikowy aplikator i zanurz w kleju żelowym (poduszce żelowej). Na końcówce aplikatora pozostanie klej, do którego kryształek powinien się lepić.
 5. Rozpocznij Proces Wyklejania:
  Przenieś kryształek w odpowiednie do koloru miejsce na płótnie. Powtarzaj dla kolejnych kryształków. Przy pomocy aplikatora proces staje się dużo łatwiejszy i szybszy.
 6. Rada odnośnie Wyklejania
  Nie zdejmuj folii ochronnej od razu. Wystarczy odsłonić niewielki fragment, który na pewno zdążysz wypełnić w ciągu jednej sesji i pracować z nim.

Szablony produktu

 • EAN: 

  5903766469171

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...