Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.99 PLN
advantage
Wysyłka w 24h
advantage
Darmowa dostawa 199 zł
advantage
30 dni na zwrot

Nazwa zestawu: "TRZY PANDY"

Wymiary obrazu: 30cm x 40cm (nadruk około 24cm x 34cm)

Pełny haft: ponad 10 tys. elementów

Diamenciki: okrągłe

Haft diamentowy – „Trzy pandy” 30 x 40 cm

„Trzy pandy” to zestaw pozwalający na samodzielne stworzenie unikalnego dzieła przy użyciu techniki haftu diamentowego. Obraz wykonany w ten sposób przyciąga wzrok, jest oryginalny i  doskonale sprawdzi się jako element wystroju domu lub mieszkania – a także oryginalny prezent, i to zarówno w formie „do zrobienia”, jak i już gotowej – szczególnie, jeśli grafika jest tak atrakcyjna, jak w tym właśnie przypadku.

 

Haft diamentowy – zwierzęta uchwycone w magicznej chwili

Grafika przedstawia trzy przytulone do siebie pandy – jedną dorosłą i dwie małe – na gałęzi drzewa. Niebieskie tło i soczysta zieleń liści przetykana pomarańczowymi kwiatami tworzą sielski widok o nieco bajkowym charakterze, który podkreśla dodatkowo obecność dwóch barwnych motyli. Pandy to rzadkie zwierzęta, które każdemu kojarzą się bardzo pozytywnie – symbolizują szczęście, siłę, wytrwałość i nadzieję, w kulturze chińskiej zestawiane są z symbolem Ying i yang – czyli harmonią. Ich widok poprawia humor, wprowadza w dobry nastrój. Obraz pandy to tez doskonały wybór estetyczny do pokoju dziecka, salonu czy każdego innego pomieszczenia.

 

„Trzy pandy” - obraz 30 x 40 cm

„Trzy pandy” to grafika o średnim rozmiarze, doskonała zarówno dla osób, które zaczynają przygodę z haftem diamentowym, jak i doświadczonych artystów. Lśniące diamenciki sprawiają, że obraz wydaje się trójwymiarowy, a sierść zwierząt – miękka i prawdziwa. Zestaw zawiera wszystkie elementy i narzędzia, których będziesz potrzebował do stworzenia obrazu. Cena produktu oferowana przez nasz sklep jest bardzo atrakcyjna, co podkreślają nasi klienci w swoich opiniach.

 

Kompletny zestaw do samodzielnego układania mozaiki. Zawiera wszystkie elementy niezbędne do samodzielnego wyklejenia obrazu.

Oferowany Zestaw Zawiera:

 1. Płótno ze szczegółowym, nadrukowanym wzorem i warstwą klejącą, na której przyklejamy diamenciki.
 2. Woreczki z ponumerowanymi diamencikami i odpowiednimi symbolami ułatwiającymi ich przyporządkowanie do wzoru.
 3. Aplikator do nakładania diamencików, specjalny plastikowy pojemnik do przechowywania diamencików oraz suchy klej.
 4. Zestaw zawiera również indeks diamencików i instrukcję ich rozmieszczenia.

W przypadku dzieci zaleca się nadzór dorosłego ze względu na małe elementy wchodzące w skład zestawu.

Przykładowy sposób wykonania:

 1. Przygotuj Miejsce Pracy:
  Otwórz opakowanie, sprawdź czy zawiera wszystkie narzędzia oraz czy kolory kryształków są odpowiednie do obrazu znajdującego się na płótnie.
 2. Przygotowanie Płótna:
  Płótno jest pokryte warstwą kleju, który zachowuje swoje właściwości klejące dzięki przezroczystej folii. Delikatnie odsłoń część folii ochronnej, aby powierzchnia płótna stała się lepka.
 3. Zaplanuj Proces Wyklejania:
  Znajdź na odkrytej części płótna symbole i odpowiadające im numery kryształków. Otwórz torebkę z tymi kryształkami i wysyp je do zawartego plastikowego pojemnika na kryształki.
 4. Przygotuj Aplikator do Pracy:
  Weź plastikowy aplikator i zanurz w kleju żelowym (poduszce żelowej). Na końcówce aplikatora pozostanie klej, do którego kryształek powinien się lepić.
 5. Rozpocznij Proces Wyklejania:
  Przenieś kryształek w odpowiednie do koloru miejsce na płótnie. Powtarzaj dla kolejnych kryształków. Przy pomocy aplikatora proces staje się dużo łatwiejszy i szybszy.
 6. Rada odnośnie Wyklejania
  Nie zdejmuj folii ochronnej od razu. Wystarczy odsłonić niewielki fragment, który na pewno zdążysz wypełnić w ciągu jednej sesji i pracować z nim.

Szablony produktu

 • EAN: 

  5903766469249

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...