Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.99 PLN
advantage
Wysyłka w 24h
advantage
Darmowa dostawa 199 zł
advantage
30 dni na zwrot

Kompletny zestaw do samodzielnego układania mozaiki. Zawiera wszystkie elementy niezbędne do samodzielnego wyklejenia obrazu.

Nazwa zestawu: "SOWA PUCHACZ"

Wymiary obrazu: 47cm x 57cm (nadruk około 40cm x 50cm)

Obraz wypełniany częściowo - koralikami o różnym kształcie i wielkości

„Sowa puchacz” - haft diamentowy

Haft diamentowy prezentuje urokliwą sowę, która spogląda z płótna żywymi oczami. Ten ptak jest symbolem mądrości, a prezentowany wzór oddaje jego tajemniczy, majestatyczny charakter. Nieprzypadkowo pojawia się w wielu mitach, baśniach, legendach czy bajkach. Obrazek przedstawia sowę mieniącą się wieloma barwami, spoczywającą spokojnie na gałęzi drzewa, z której wyrastają dwa liście.

W komplecie znajdują się kryształki o różnych rozmiarach, dlatego układanie na pewno nie będzie nudne. Model zawiera różnorodne diamenty w wielu odcieniach kolorów, co pozwoli na stworzenie efektu realistycznych piór i detali na sówce. Paleta obejmuje zieleń, czerwień, żółć, czerń, błękit, róż i granat.

Haft diamentowy 47 × 57 cm „Sowa puchacz”

Prezentowany produkt doskonale sprawdzi się jako dekoracja ścienna. Cena prezentowanego zestawu do diamond paintingu „Sowa puchacz” jest przystępna, podobnie jak innych akcesoriów w naszej ofercie. W opinii wielu osób haft diamentowy sprawdzi się równie dobrze w przypadku zabawy w pojedynkę, jak ze znajomymi czy z całą rodziną!

Zaopatrujemy się wyłącznie w sprawdzone produkty i jesteśmy przekonani, że haft diamentowy „Sowa puchacz” umili czas spędzony na wyklejaniu diamencików. W razie pytań serdecznie zachęcamy do kontaktu.

Oferowany Zestaw Zawiera:

 1. Płótno ze szczegółowym, nadrukowanym wzorem i warstwą klejącą, na której przyklejamy diamenciki.
 2. Woreczki z ponumerowanymi diamencikami i odpowiednimi symbolami ułatwiającymi ich przyporządkowanie do wzoru.
 3. Aplikator do nakładania diamencików, specjalny plastikowy pojemnik do przechowywania diamencików oraz suchy klej.
 4. Zestaw zawiera również indeks diamencików i instrukcję ich rozmieszczenia.

W przypadku dzieci zaleca się nadzór dorosłego ze względu na małe elementy wchodzące w skład zestawu.

Przykładowy sposób wykonania:

 1. Przygotuj Miejsce Pracy:
  Otwórz opakowanie, sprawdź czy zawiera wszystkie narzędzia oraz czy kolory kryształków są odpowiednie do obrazu znajdującego się na płótnie.
 2. Przygotowanie Płótna:
  Płótno jest pokryte warstwą kleju, który zachowuje swoje właściwości klejące dzięki przezroczystej folii. Delikatnie odsłoń część folii ochronnej, aby powierzchnia płótna stała się lepka.
 3. Zaplanuj Proces Wyklejania:
  Znajdź na odkrytej części płótna symbole i odpowiadające im numery kryształków. Otwórz torebkę z tymi kryształkami i wysyp je do zawartego plastikowego pojemnika na kryształki.
 4. Przygotuj Aplikator do Pracy:
  Weź plastikowy aplikator i zanurz w kleju żelowym (poduszce żelowej). Na końcówce aplikatora pozostanie klej, do którego kryształek powinien się lepić.
 5. Rozpocznij Proces Wyklejania:
  Przenieś kryształek w odpowiednie do koloru miejsce na płótnie. Powtarzaj dla kolejnych kryształków. Przy pomocy aplikatora proces staje się dużo łatwiejszy i szybszy.
 6. Rada odnośnie Wyklejania
  Nie zdejmuj folii ochronnej od razu. Wystarczy odsłonić niewielki fragment, który na pewno zdążysz wypełnić w ciągu jednej sesji i pracować z nim.

Szablony produktu

 • EAN: 

  5903766469560

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...