Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.99 PLN
advantage
Wysyłka w 24h
advantage
Darmowa dostawa od 199 zł
advantage
30 dni na zwrot

Nazwa zestawu: "SŁONECZNA SOWA"

Wymiary obrazu: 30cm x 30cm (nadruk około 24cm x 24cm)

Obraz wypełniany częściowo - koralikami o różnym kształcie i wielkości

Kompletny zestaw do samodzielnego układania mozaiki. Zawiera wszystkie elementy niezbędne do samodzielnego wyklejenia obrazu.

Haft diamentowy - “Słoneczna sowa”

“Słoneczna sowa” to zestaw przeznaczony do samodzielnego wykonania obrazu poprzez wyklejanie płótna diamencikami o różnych kształtach i rozmiarach – czyli techniką specjalnego haftu diamentowego. Zwierzęta bardzo często pojawiają się na oferowanych przez nas grafikach. Przedstawianie ich za pomocą tej techniki pozwala na nadanie im bajkowego charakteru i ciekawe przedstawienie sierści lub piór. W tym przypadku “bohaterką” jest niewielka sowa siedząca na gałęzi, która odwraca głowę w kierunku osoby patrzącej na obraz. Tło przypomina średniowieczne rozety, co dodaje całości nieco tajemniczego charakteru.

Haft diamentowy – obraz z sową

Przedstawiona techniką haftu diamentowego sowa to grafika, która doskonale sprawdzi się jako ozdoba w każdym pomieszczeniu. Niewielki rozmiar obrazu sprawia, że jest to świetna propozycja dla początkujących artystów, choć ciekawy wzór z pewnością zainteresuje również tych bardziej zaawansowanych. Ciepłe, stonowane kolory i geometryczne kształty sprawią, że praca nad wykończeniem “Słonecznej sowy” będzie prawdziwą przyjemnością.

Oferowany Zestaw Zawiera:

 1. Płótno ze szczegółowym, nadrukowanym wzorem i warstwą klejącą, na której przyklejamy diamenciki.
 2. Woreczki z ponumerowanymi diamencikami i odpowiednimi symbolami ułatwiającymi ich przyporządkowanie do wzoru.
 3. Aplikator do nakładania diamencików, specjalny plastikowy pojemnik do przechowywania diamencików oraz suchy klej.
 4. Zestaw zawiera również indeks diamencików i instrukcję ich rozmieszczenia.

W przypadku dzieci zaleca się nadzór dorosłego ze względu na małe elementy wchodzące w skład zestawu.

Przykładowy sposób wykonania:

 1. Przygotuj Miejsce Pracy:
  Otwórz opakowanie, sprawdź czy zawiera wszystkie narzędzia oraz czy kolory kryształków są odpowiednie do obrazu znajdującego się na płótnie.
 2. Przygotowanie Płótna:
  Płótno jest pokryte warstwą kleju, który zachowuje swoje właściwości klejące dzięki przezroczystej folii. Delikatnie odsłoń część folii ochronnej, aby powierzchnia płótna stała się lepka.
 3. Zaplanuj Proces Wyklejania:
  Znajdź na odkrytej części płótna symbole i odpowiadające im numery kryształków. Otwórz torebkę z tymi kryształkami i wysyp je do zawartego plastikowego pojemnika na kryształki.
 4. Przygotuj Aplikator do Pracy:
  Weź plastikowy aplikator i zanurz w kleju żelowym (poduszce żelowej). Na końcówce aplikatora pozostanie klej, do którego kryształek powinien się lepić.
 5. Rozpocznij Proces Wyklejania:
  Przenieś kryształek w odpowiednie do koloru miejsce na płótnie. Powtarzaj dla kolejnych kryształków. Przy pomocy aplikatora proces staje się dużo łatwiejszy i szybszy.
 6. Rada odnośnie Wyklejania
  Nie zdejmuj folii ochronnej od razu. Wystarczy odsłonić niewielki fragment, który na pewno zdążysz wypełnić w ciągu jednej sesji i pracować z nim.

Szablony produktu

 • EAN: 

  5903766469508

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...