Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.99 PLN
advantage
Wysyłka w 24h
advantage
Darmowa dostawa 199 zł
advantage
30 dni na zwrot

Nazwa zestawu: "BIAŁY WILK"

Wymiary obrazu: 30cm x 40cm (nadruk około 24cm x 34cm)

Pełny haft: ponad 10 tys. elementów

Diamenciki: okrągłe

Haft diamentowy – „Biały wilk” 30 x 40 cm

Obraz „Biały wilk” to grafika przygotowana do wykonania metodą haftu diamentowego. Zwierzęta przedstawiane w ten sposób zawsze wyglądają niezwykle i trochę magicznie – dzięki kryształkom, które nadają im „trzeci wymiar”. Zestaw jest kompletny, co oznacza, że cena obejmuje wszystkie diamenciki i narzędzia, których będziesz potrzebował, by samodzielnie wykonać to niezwykłe dzieło sztuki. Jego ostateczny rozmiar to 30 x 40 cm, choć sama grafika jest nieco mniejsza – biały pas wokół gotowego haftu dodaje mu głębi.

 

Obraz 30 x 40 cm – pastelowa dekoracja każdego wnętrza

Ten średnich rozmiarów obraz wilka zachwyca pastelowymi barwami, które uchwycone zostały w nietypowy sposób. Światłocień przedstawiony został w bardzo oryginalny sposób, nie poprzez kontrast jasny/ciemny, a jako przeciwstawienie barw ciepłych i zimnych. Łatwo wyobrazić sobie, że jest to efekt otaczającego zwierzę zimowego krajobrazu i padających pod kątem promieni słonecznych – uzupełnienie kadru pozostawione jest jednak wyobraźni twórcy oraz osób, które będą patrzeć na skończone dzieło.

Przedstawiony techniką haftu diamentowego wilk polarny o białej sierści – a właściwie jego portret – zajmuje cały obraz. Jego spojrzenie jest przenikliwe i ciekawie kontrastuje z pastelowymi kolorami przechodzącymi od łagodnego różu do zimnego błękitu – jedyne intensywne barwy to czerń nosa i pyska oraz czarno-złote oczy. Gotowe dzieło niewątpliwie będzie przyciągało wzrok i rozjaśni pomieszczenie, w którym się znajdzie.

 

Haft diamentowy – obraz, który fascynuje

Dostępny w naszym sklepie obraz „Biały wilk” przedstawia zwierzę, które należy do największych podgatunków wilków. Budzi ono szacunek, respekt – a także fascynuje. Zestaw ten to doskonały pomysł na rozpoczęcie przygody z technikami artystycznymi, które wymagają zdolności manualnych i cierpliwości – a także doskonały pomysł na prezent, co podkreślają opinie naszych klientów.

Kompletny zestaw do samodzielnego układania mozaiki. Zawiera wszystkie elementy niezbędne do samodzielnego wyklejenia obrazu.

Oferowany Zestaw Zawiera:

 1. Płótno ze szczegółowym, nadrukowanym wzorem i warstwą klejącą, na której przyklejamy diamenciki.
 2. Woreczki z ponumerowanymi diamencikami i odpowiednimi symbolami ułatwiającymi ich przyporządkowanie do wzoru.
 3. Aplikator do nakładania diamencików, specjalny plastikowy pojemnik do przechowywania diamencików oraz suchy klej.
 4. Zestaw zawiera również indeks diamencików i instrukcję ich rozmieszczenia.

W przypadku dzieci zaleca się nadzór dorosłego ze względu na małe elementy wchodzące w skład zestawu.

Przykładowy sposób wykonania:

 1. Przygotuj Miejsce Pracy:
  Otwórz opakowanie, sprawdź czy zawiera wszystkie narzędzia oraz czy kolory kryształków są odpowiednie do obrazu znajdującego się na płótnie.
 2. Przygotowanie Płótna:
  Płótno jest pokryte warstwą kleju, który zachowuje swoje właściwości klejące dzięki przezroczystej folii. Delikatnie odsłoń część folii ochronnej, aby powierzchnia płótna stała się lepka.
 3. Zaplanuj Proces Wyklejania:
  Znajdź na odkrytej części płótna symbole i odpowiadające im numery kryształków. Otwórz torebkę z tymi kryształkami i wysyp je do zawartego plastikowego pojemnika na kryształki.
 4. Przygotuj Aplikator do Pracy:
  Weź plastikowy aplikator i zanurz w kleju żelowym (poduszce żelowej). Na końcówce aplikatora pozostanie klej, do którego kryształek powinien się lepić.
 5. Rozpocznij Proces Wyklejania:
  Przenieś kryształek w odpowiednie do koloru miejsce na płótnie. Powtarzaj dla kolejnych kryształków. Przy pomocy aplikatora proces staje się dużo łatwiejszy i szybszy.
 6. Rada odnośnie Wyklejania
  Nie zdejmuj folii ochronnej od razu. Wystarczy odsłonić niewielki fragment, który na pewno zdążysz wypełnić w ciągu jednej sesji i pracować z nim.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...