Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.99 PLN
advantage
Wysyłka w 24h
advantage
Darmowa dostawa 199 zł
advantage
30 dni na zwrot

Nazwa zestawu: "PLUSZOWY MIŚ"

Wymiary obrazu: 30cm x 30cm (nadruk około 24cm x 24cm)

Pełny haft: ponad 5 tys. elementów

Diamenciki: okrągłe

Kompletny zestaw do samodzielnego układania mozaiki. Zawiera wszystkie elementy niezbędne do samodzielnego wyklejenia obrazu.

Haft diamentowy dla dzieci może być doskonałym rozwiązaniem na spędzanie wolnego czasu dla każdego młodego artysty. Miś do wyklejania to wspaniały prezent, który pozwoli Twojemu dziecku na naukę sumienności, dokładności i precyzji podczas pracy. Po zakończeniu wyklejania będziecie mogli wspólnie powiesić obrazek na jednej ze ścian Waszego domu. Będzie to uroczy dodatek do wystroju o niezwykłej wartości - jak każdy przedmiot wykonany własnoręcznie.

Haft diamentowy – „Pluszowy miś”

W naszym sklepie dostępnych jest wiele różnych wzorów haftu diamentowego dla dzieci, ale w tym miejscu chcielibyśmy się skupić na jednym z najbardziej lubianych przez naszych klientów - przedstawiającym słodkiego pluszaka, który siedzi na łące pełnej kolorowych kwiatów. Kompozycja utrzymana jest w ciepłych, pastelowych barwach, które dodają całości pogodnego charakteru i sprawiają, że miś wydaje się miękki i puszysty.

Miś do wyklejania - sklep

Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem zestawu do haftu diamentowego dla dzieci, serdecznie zapraszamy Cię do skorzystania z oferty naszego sklepu. Możesz oczekiwać po naszych towarach wysokiej jakości wykonania - co bezpośrednio przełoży się na zadowolenie Twojego dziecka z prezentu.

Oferowany Zestaw Zawiera:

 1. Płótno ze szczegółowym, nadrukowanym wzorem i warstwą klejącą, na której przyklejamy diamenciki.
 2. Woreczki z ponumerowanymi diamencikami i odpowiednimi symbolami ułatwiającymi ich przyporządkowanie do wzoru.
 3. Aplikator do nakładania diamencików, specjalny plastikowy pojemnik do przechowywania diamencików oraz suchy klej.
 4. Zestaw zawiera również indeks diamencików i instrukcję ich rozmieszczenia.

W przypadku dzieci zaleca się nadzór dorosłego ze względu na małe elementy wchodzące w skład zestawu.

Przykładowy sposób wykonania:

 1. Przygotuj Miejsce Pracy:
  Otwórz opakowanie, sprawdź czy zawiera wszystkie narzędzia oraz czy kolory kryształków są odpowiednie do obrazu znajdującego się na płótnie.
 2. Przygotowanie Płótna:
  Płótno jest pokryte warstwą kleju, który zachowuje swoje właściwości klejące dzięki przezroczystej folii. Delikatnie odsłoń część folii ochronnej, aby powierzchnia płótna stała się lepka.
 3. Zaplanuj Proces Wyklejania:
  Znajdź na odkrytej części płótna symbole i odpowiadające im numery kryształków. Otwórz torebkę z tymi kryształkami i wysyp je do zawartego plastikowego pojemnika na kryształki.
 4. Przygotuj Aplikator do Pracy:
  Weź plastikowy aplikator i zanurz w kleju żelowym (poduszce żelowej). Na końcówce aplikatora pozostanie klej, do którego kryształek powinien się lepić.
 5. Rozpocznij Proces Wyklejania:
  Przenieś kryształek w odpowiednie do koloru miejsce na płótnie. Powtarzaj dla kolejnych kryształków. Przy pomocy aplikatora proces staje się dużo łatwiejszy i szybszy.
 6. Rada odnośnie Wyklejania
  Nie zdejmuj folii ochronnej od razu. Wystarczy odsłonić niewielki fragment, który na pewno zdążysz wypełnić w ciągu jednej sesji i pracować z nim.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...