Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.99 PLN
advantage
Wysyłka w 24h
advantage
Darmowa dostawa 199 zł
advantage
30 dni na zwrot

Nazwa zestawu: "ZAKOCHANA PARA - DWORZEC"

Wymiary obrazu: 55cm x 75cm (nadruk około 50cm x 70cm)

Pełny haft: ponad 45 tys. elementów

Diamenciki: okrągłe

Kompletny zestaw do samodzielnego układania mozaiki. Zawiera wszystkie elementy niezbędne do samodzielnego wyklejenia obrazu.

Estetyczny haft diamentowy - para zakochanych

Romantyczna sceneria nie bez powodu jest tak popularną tematyką. Widać to również w samym hafcie diamentowym. Zestaw “Zakochana Para” stanowi tego najlepszy przykład. Obraz przedstawia scenę pożegnania dwójkę zakochanych osób. Prezentowany haft diamentowy w sklepie internetowym składa się z wyjątkowej ilustracji, na którym oprócz pary widać także nadjeżdżający pociąg. Cała kolorystyka cechuje się spójnością, dlatego obraz jest wyjątkową dekoracją. Ilustracja sprawia dodatkowo wrażenie deszczowego dnia, doskonale wpisującego się w klimat pełnego emocji pożegnania. Haft diamentowy 55x75 przedstawia estetyczną sceną w formie dekoracji do umieszczenia na ścianie. Wystarczy dokończyć obraz samodzielnie, aby podziwiać wyjątkowy efekt swojej pracy.

Haft diamentowy 55 x 75 - obraz zakochanej pary

Ilustracja przedstawiająca dwójkę zakochanych osób jest bardzo dynamiczna nie tylko z uwagi na obecność nadjeżdżającego pociągu. Również kolorystyka wyróżniających się elementów, takich jak parasol, ma duże znaczenie dla estetycznego wyglądu całego obrazu.

Oferowany Zestaw Zawiera:

 1. Płótno ze szczegółowym, nadrukowanym wzorem i warstwą klejącą, na której przyklejamy diamenciki.
 2. Woreczki z ponumerowanymi diamencikami i odpowiednimi symbolami ułatwiającymi ich przyporządkowanie do wzoru.
 3. Aplikator do nakładania diamencików, specjalny plastikowy pojemnik do przechowywania diamencików oraz suchy klej.
 4. Zestaw zawiera również indeks diamencików i instrukcję ich rozmieszczenia.

W przypadku dzieci zaleca się nadzór dorosłego ze względu na małe elementy wchodzące w skład zestawu.

Przykładowy sposób wykonania:

 1. Przygotuj Miejsce Pracy:
  Otwórz opakowanie, sprawdź czy zawiera wszystkie narzędzia oraz czy kolory kryształków są odpowiednie do obrazu znajdującego się na płótnie.
 2. Przygotowanie Płótna:
  Płótno jest pokryte warstwą kleju, który zachowuje swoje właściwości klejące dzięki przezroczystej folii. Delikatnie odsłoń część folii ochronnej, aby powierzchnia płótna stała się lepka.
 3. Zaplanuj Proces Wyklejania:
  Znajdź na odkrytej części płótna symbole i odpowiadające im numery kryształków. Otwórz torebkę z tymi kryształkami i wysyp je do zawartego plastikowego pojemnika na kryształki.
 4. Przygotuj Aplikator do Pracy:
  Weź plastikowy aplikator i zanurz w kleju żelowym (poduszce żelowej). Na końcówce aplikatora pozostanie klej, do którego kryształek powinien się lepić.
 5. Rozpocznij Proces Wyklejania:
  Przenieś kryształek w odpowiednie do koloru miejsce na płótnie. Powtarzaj dla kolejnych kryształków. Przy pomocy aplikatora proces staje się dużo łatwiejszy i szybszy.
 6. Rada odnośnie Wyklejania
  Nie zdejmuj folii ochronnej od razu. Wystarczy odsłonić niewielki fragment, który na pewno zdążysz wypełnić w ciągu jednej sesji i pracować z nim.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...