Wczytuję dane...
Wysyłka od: 10.99 PLN
advantage
Wysyłka w 24h
advantage
Darmowa dostawa 199 zł
advantage
30 dni na zwrot

Nazwa zestawu: "KOŃ GRZYWA"

Wymiary obrazu: 30cm x 40cm (nadruk około 24cm x 34cm)

Pełny haft: ponad 10 tys. elementów

Diamenciki: okrągłe

Haft diamentowy — „Koń grzywa” 30 × 40 cm

Często można spotkać się z opinią, że konie to zwierzęta, które stanowią wyjątkowy temat dla wszelkich dzieł sztuki. Są piękne, majestatyczne, budzą podziw i respekt. Wykonany techniką haftu diamentowego obraz przedstawiający portret siwego rumaka z rozwianą grzywą może być tego najlepszym dowodem. Nietypowa technika mozaiki sprawi, że grafika dodatkowo nabierze niezwykłego, mocno baśniowego charakteru, a sierść zwierzęcia będzie lśnić – dzięki zastosowanym do wyklejania kryształkom.

Obraz Koń Grzywa to zestaw stworzony z myślą o miłośnikach robótek ręcznych i osobach, które pragną rozpocząć przygodę z rękodziełem. Przeznaczony jest on do samodzielnego wykonania metodą haftu diamentowego pełnego. Nie wymaga ona zastosowania żadnych igieł, nici czy innych materiałów do szycia, polega ona na układaniu według wzoru różnokolorowych diamencików, które ostatecznie łączą się w pełen piękny i wyjątkowy obraz.

Haft diamentowy – zwierzęta pełne wdzięku

Dostępny w naszym sklepie obraz „Koń grzywa” to portret siwego konia rasy andaluzyjskiej – na co wskazuje jego falowana, niezwykle długa grzywa. Przedstawiony w nieco malarski sposób rumak patrzy prosto na osobę, która ogląda obraz – jego spojrzenie jest mądre i spokojne. Przenikające się barwy – niebieski i granat przechodzące w brąz i biel – a także nieregularne linie splątanej końskiej grzywy dają wrażenie dynamiki – biegu lub powiewów silnego wiatru.

Wykonany przy pomocy haftu diamentowego obraz z pewnością będzie bardzo elegancką dekoracją każdego wnętrza – również luksusowego salonu czy poważnego, minimalistycznego gabinetu lub biura. Zestaw będzie doskonałym podarunkiem nie tylko dla miłośników koni – ale dla każdego estety o artystycznej duszy.

Haft diamentowy –koń z rozwiana grzywą

Zestaw ten, podobnie jak wszystkie inne w naszej ofercie, dostępny jest w bardzo atrakcyjnej cenie. Zawiera wszystko, co potrzebne do wykonania obrazu. 30 × 40 cm to uniwersalny rozmiar, który sprawi, że początkujący artyści nie zrażą się ilością pracy, natomiast doświadczeni – będą również czerpać z niej przyjemność. Oferowany przez nas obraz Koń Grzywa cieszy się dużą popularnością i świetnymi opiniami. Zestaw będzie doskonałym podarunkiem nie tylko dla miłośników koni – ale dla każdego estety o artystycznej duszy. W naszym sklepie kupisz obraz Koń Grzywa w bardzo atrakcyjnej cenie. Zapraszamy do złożenia zamówienia.

Oferowany Zestaw Zawiera:

 1. Płótno ze szczegółowym, nadrukowanym wzorem i warstwą klejącą, na której przyklejamy diamenciki.
 2. Woreczki z ponumerowanymi diamencikami i odpowiednimi symbolami ułatwiającymi ich przyporządkowanie do wzoru.
 3. Aplikator do nakładania diamencików, specjalny plastikowy pojemnik do przechowywania diamencików oraz suchy klej.
 4. Zestaw zawiera również indeks diamencików i instrukcję ich rozmieszczenia.

W przypadku dzieci zaleca się nadzór dorosłego ze względu na małe elementy wchodzące w skład zestawu.

Przykładowy sposób wykonania:

 1. Przygotuj Miejsce Pracy:
  Otwórz opakowanie, sprawdź czy zawiera wszystkie narzędzia oraz czy kolory kryształków są odpowiednie do obrazu znajdującego się na płótnie.
 2. Przygotowanie Płótna:
  Płótno jest pokryte warstwą kleju, który zachowuje swoje właściwości klejące dzięki przezroczystej folii. Delikatnie odsłoń część folii ochronnej, aby powierzchnia płótna stała się lepka.
 3. Zaplanuj Proces Wyklejania:
  Znajdź na odkrytej części płótna symbole i odpowiadające im numery kryształków. Otwórz torebkę z tymi kryształkami i wysyp je do zawartego plastikowego pojemnika na kryształki.
 4. Przygotuj Aplikator do Pracy:
  Weź plastikowy aplikator i zanurz w kleju żelowym (poduszce żelowej). Na końcówce aplikatora pozostanie klej, do którego kryształek powinien się lepić.
 5. Rozpocznij Proces Wyklejania:
  Przenieś kryształek w odpowiednie do koloru miejsce na płótnie. Powtarzaj dla kolejnych kryształków. Przy pomocy aplikatora proces staje się dużo łatwiejszy i szybszy.
 6. Rada odnośnie Wyklejania
  Nie zdejmuj folii ochronnej od razu. Wystarczy odsłonić niewielki fragment, który na pewno zdążysz wypełnić w ciągu jednej sesji i pracować z nim.
Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...