Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.99 PLN
advantage
Wysyłka w 24h
advantage
Darmowa dostawa 199 zł
advantage
30 dni na zwrot

Kompletny zestaw do samodzielnego układania mozaiki. Zawiera wszystkie elementy niezbędne do samodzielnego wyklejenia obrazu.

Nazwa zestawu: "NIEBIESKA SOWA 2"

Wymiary obrazu: 40cm x 50cm (nadruk około 34cm x 44cm)

Pełny haft: ponad 19 tys. elementów

Diamenciki: okrągłe

„Niebieska sowa” - haft diamentowy

Od zarania dziejów sowa jest symbolem mądrości i nauki. Nie inaczej dzieje się w przypadku prezentowanego przez nas haftu diamentowego „Niebieska sowa”. Wyjątkowy obraz po ułożeniu wszystkich kryształków przedstawia pięknego ptaka, charakteryzującego się nie tylko skupionym, mądrym wzrokiem, ale także różnokolorowym upierzeniem.

Na grafice przeważają odcienie niebieskości i chłodne barwy (błękit, granat, fiolet, ciemna czy jasna zieleń), ale pojawiają się także cieplejsze kolory, takie jak czerwień, żółć lub pomarańcz. Istotną cechą charakterystyczną sowy znajdującej się na grafice są oczywiście jej brwi. Ze względu na swój rozmiar oraz ułożenie od razu zwracają uwagę. Do tego duże oczy z widocznym błyskiem wyraźnie przekazują, że zwierzę jest bacznym obserwatorem.

Haft diamentowy 40×50 cm - „Niebieska sowa”

Tłem dla zwierzęcia są gęste zarośla z pojedynczymi listkami oraz gałąź, na której siedzi ptak. Gałązki szczelnie wypełniają przestrzeń za nim i dookoła niego, sprawiając, że obrazek jest kompletny, przez co prezentuje się fantastycznie.

Cały diamond painting z niebieską sową po umieszczeniu go we wnętrzu domu nada mu wyjątkowych kolorów i może wpłynąć na wygląd całego pomieszczenia, w którym się znajdzie. Nic dziwnego więc, że zestaw cieszy się niezwykle pozytywnymi opiniami i jest często wybierany przez klientów - tym bardziej że jego cena jest bardzo przystępna a produkt dostępny od ręki.

Oferowany Zestaw Zawiera:

 1. Płótno ze szczegółowym, nadrukowanym wzorem i warstwą klejącą, na której przyklejamy diamenciki.
 2. Woreczki z ponumerowanymi diamencikami i odpowiednimi symbolami ułatwiającymi ich przyporządkowanie do wzoru.
 3. Aplikator do nakładania diamencików, specjalny plastikowy pojemnik do przechowywania diamencików oraz suchy klej.
 4. Zestaw zawiera również indeks diamencików i instrukcję ich rozmieszczenia.

W przypadku dzieci zaleca się nadzór dorosłego ze względu na małe elementy wchodzące w skład zestawu.

Przykładowy sposób wykonania:

 1. Przygotuj Miejsce Pracy:
  Otwórz opakowanie, sprawdź czy zawiera wszystkie narzędzia oraz czy kolory kryształków są odpowiednie do obrazu znajdującego się na płótnie.
 2. Przygotowanie Płótna:
  Płótno jest pokryte warstwą kleju, który zachowuje swoje właściwości klejące dzięki przezroczystej folii. Delikatnie odsłoń część folii ochronnej, aby powierzchnia płótna stała się lepka.
 3. Zaplanuj Proces Wyklejania:
  Znajdź na odkrytej części płótna symbole i odpowiadające im numery kryształków. Otwórz torebkę z tymi kryształkami i wysyp je do zawartego plastikowego pojemnika na kryształki.
 4. Przygotuj Aplikator do Pracy:
  Weź plastikowy aplikator i zanurz w kleju żelowym (poduszce żelowej). Na końcówce aplikatora pozostanie klej, do którego kryształek powinien się lepić.
 5. Rozpocznij Proces Wyklejania:
  Przenieś kryształek w odpowiednie do koloru miejsce na płótnie. Powtarzaj dla kolejnych kryształków. Przy pomocy aplikatora proces staje się dużo łatwiejszy i szybszy.
 6. Rada odnośnie Wyklejania
  Nie zdejmuj folii ochronnej od razu. Wystarczy odsłonić niewielki fragment, który na pewno zdążysz wypełnić w ciągu jednej sesji i pracować z nim.
Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...